Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan segíthetnék a páromnak, hogy tovább maradjon "állva"? fórum

Hogyan segíthetnék a páromnak, hogy tovább maradjon "állva"? (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. 342402de6d (válaszként erre: 66. - 76a5050894)
2013. aug. 11. 22:09
:D
66. 76a5050894 (válaszként erre: 65. - 342402de6d)
2013. aug. 11. 15:36
ez jó! megmondtad a frankót!
2013. aug. 11. 15:23
menj el hamarabb:)
64. 2ed619333f (válaszként erre: 62. - <Mona>)
2010. nov. 11. 16:00
Hát nekem ehhez az a legkényelmesebb, ha én vagyok felül, de az arcának háttal...mert úgy tudok támaszkodni is fél kézzel, meg vissza is tudom húzni..nem fáj neki, meglepetésként sem éri, csak az, hogy hopp hirtelen elmúlt és mégsem élvezett el..az enyém már van, hogy szól, figyeljek, ha én nem venném észre..:))
63. <Mona>
2010. nov. 11. 15:37

Tegnap elbeszelgettem vele,es erthetoen mellebeszeles nelkul,na de persze normalis stilusban elmondtam neki,hogy ez igy nekem nem jo,es legyen szives valtoztatni egy kicsit,ha igazan szeret,mert igy sokaig nem fogunk egyutt maradni.Kerdezte,hogy mit szeretnek,min valtoztasson.Mondtam neki,hogy ha mar "azt" a reszet nem is birja olyan sokaig,akkor legalabb csinaljunk mast ami ha nem is annyira,de megis jo nekem is.Foleg ugy,hogy en egyaltalan nem vagyok prud,ami mindkettonknek jo az belefer a szexbe.Es mondom amugysem vagyok nagy igenyu,en kb heti 3 egeszseges szeretkezessel(kb fel ora mindenestul,vagy 40 perc) beernem,vagy mondjuk egy gyors az elejen neki,de utana meg legyen masodik is,ami tartalmas.Es van ennek egy olyan oldala is,hogy ha vki nincs kielegitve nyugosebb,hisztisebb kinel,hogy jon ki.

Szoval tegnap elbeszelgettem vele,es azt mondta mindent megtesz,hogy nekem is jo legyen es,hogy nem gondolta,hogy ez nekem ekkora problema,marhogy ennyire nem jo igy.Haat gondoltam magamban eddig szerinted mirol beszeltem?Na mindegy,es tegnap mar fullosabb volt.Az elojatek hosszabb volt,kezzel szajjal,az aktus maga ugyan olyan rovid volt,de most megsem volt annyira hiany erzetem utana.

Kezdetnek ez is jo volt,legkozelebb bedobom a golyo visszahuzast,kesobb a V betus dolgot,es majd meglatom mire,hogy reagal.

62. <Mona> (válaszként erre: 61. - 2ed619333f)
2010. nov. 11. 15:16
Olvastam:)Ehhez melyik poz a legkenyelmesebb elsore?Nalunk az is a baj,hogy eleg intenziven szoktuk kezdeni,es olyankor mar nem nagyon marad ido nyulkalni,meg huzgalni:),de mindent ki fogok probalnni amit tanacsoltok.Persze elotte megbeszelem vele,hogy most prbaljuk ki igy,nem csak ugy odanyulok es jon a meglepetes:)Muszaj egy kicsit poenosra vennem,ezt az amugy nem tul vicces dolgot,mert igy kicsit konnyebb nekem is.
61. 2ed619333f (válaszként erre: 53. - <Mona>)
2010. nov. 11. 07:57
Irtam egy "módszert" az elején, amivel lehet húzni a dolgon, az én párom imádja, ha azt alkalmazzuk.:))Igaz, nálunk 20 perc után kezdődik ez a játék, mert ő addig magától tudja tartani, de utána ezzel a módszerrel volt, hogy egy órával is el tudtuk húzni neki, én meg már a végén azt sem tudtam hol vagyok, meg hányszor.. szóval én nagyon ajánlom, csak neked akkor alapból úgy kell helyezkedni, hogy már a legelején tudd ezt alkalmazni.:)
60. 2ed619333f (válaszként erre: 32. - Kukorica Jancsi)
2010. nov. 11. 07:48

igen, volt egy pasi, akinek két évig szinleltem, aztán isten tudja miért, ezért vagy másért..ki is ábrándultam belőle..az elején szóltam neki még mikor kezdtünk anno ismerkedni..de olyan tragikusan fogta fel, hogy nem juttatott el...hogy szinleltem igen..szerettem annyira, hogy ne gyötörjem ezzel...aztán szerencsére olyan párra akadtam, aki maximálisan odafigyel rám, és én is őrá...de bocs, ha felébresztettem benned a gyanú szikráját, viccelődni próbáltam, valamiért nagyon magadra vetted:))))

Ezenkivül azért is mondtam neked, mert annyira biztos vagy magadban, ezzel a "neked is annyi időd volt, mint nekem"..meg a tapasztalat..stb...és általában épp az ilyen férfiak...ilyen volt az én exem is, akinek két évig szinleltem.:)

59. 828429ecdc (válaszként erre: 58. - <Mona>)
2010. nov. 10. 20:40
Többnyire mi is akkor szólunk, ha nem jó valami.Vagy ha nagyon.Igen nálunk meg hiába jó, nekem sokszor már sok és ő azt mondja ez bók, meg más feleség örülne de én már amikor minden nap és ha délelőtt van este is akarja...Szóval jóból is megárt a sok.
58. <Mona> (válaszként erre: 57. - 828429ecdc)
2010. nov. 10. 19:55

Nem vettem dicsekvesnek.Es ez az hogy van osszehasonlitasi alapom.A sokat emlegetett exemmel,soha nem kellett beszelgetnunk ilyesmirol,ment magatol a dolog.Neha kozbe kerdezett ezt azt,de leginkabb magatol raerzett mi jo nekem es elmenni is egyszerre sikerult mert addig birta amig nekem nem volt jo,mikor meg erezte,hogy kozel vagyok akkor o is jott velem.Na ezt a virag nyelvet:DDD


De most azt erzem,hogy a beszed ezen nem segit.A mostani parom azt mondja hogy neki nagyon jo velem azert megy el olyan hamar,sajnalja de nem tud ellene tenni.Hmm.most ezt vehetnem boknak is,de mar nem tudom annak venni.

2010. nov. 10. 19:45
Ja nem dicsekedni akartam mert nekünk is vannak problémáink,csak leírni, hogy a titok hogy megbeszéljük, a másiknak mi a jó és be is tartjuk.
2010. nov. 10. 19:42
Sajnos nincs tökéletes pasi.Nekem is voltak elvonási tüneteim a szex miatt mikor külön voltunk.Engem folyton lehülyéznek amikor kiderül hogy nekem csak ő volt.Miért keresnék arra mást, mikor az 1. alkalommal elmentem.És igen már nem bírja úgy de régen igaz akkor 2 hetente volt 1 alkalom de régen 5-ször egymás után és mindkettőnknek jó volt.És most is többször elmegyek ha csináljuk.Ja és néha már nyúlnak érzem magam annyiszor ő mindig akarja, és teljesít is.Én nem játszom meg az orgazmust ő mindig kihozza belőlem.Igen van olyan, hogy csak 1-szer megyek el de az is tök jó mikor egyszerre.És igen ő imádja amikor nekem jó büszke rá.
55. <Mona> (válaszként erre: 52. - 828429ecdc)
2010. nov. 10. 19:42
Igen ez egy oda-vissza dolog.Hogy erzelmekkel az igazi,de az erzelmek akkor teljesednek ki ha jjo a szex,meg mikor ket ember gyonyort okoz egymasnak,az nagyon feldobja az egeszet,es e mellett van az hogy milyen ember a masik.Bar gondolom ahhoz hogy az agyig eljusson ket ember(aki kapcsolatot akar,most ezt arra ertem)ahhoz emberileg vmilyen szinten megismerik egymast,utana meg eldol,hogy lesz e ertelme folyatatni,mert ha mar indulasnal nem passzolnak a szexben akkor megette a fene.
54. 25a27430dd (válaszként erre: 53. - <Mona>)
2010. nov. 10. 19:41
Igen, így gondolom én is, szóról szóra.
53. <Mona> (válaszként erre: 49. - 25a27430dd)
2010. nov. 10. 19:39

Bizony,bizony jol latod a dolgot!Bennem is kezd a szeretet egy fajta utalkozasba atmenni,hogy akkor most is van ez ha annyira szeretjuk egymast meg huu de jo egyutt akkor nem azon kene tornie magat,hogy nekem is minden jo legyen.Es en mar probaltam sok fele keppen,finoman,viccesen,mutatva...a vegen mar hisztizve.Es valoban igy van ha idovel sem fog valtozni en sem fogom birni,elobb utobb muszaj leszek lepni.Megcsalni akkor se akarom,inkabb elhagyom es igazabol nem a szex hianya miatt,hanem mert ugy erzem nem szeret annyira hogy igazan a kedvemre tegyen,akkor meg minek legyek vele.

Lehet kicsit zavaros,de remelem ertheto!

2010. nov. 10. 19:36
Én sosem voltam az egyéjszakás típus, de hogy így belegondolok, szerintem sokkal jobb ötlet kipróbálni előbb mit tud a pasi mert a nőknek is fontos a szex.
51. <Mona> (válaszként erre: 48. - C6560fb39d)
2010. nov. 10. 19:34
Nem ismerem,vagy nem tudom ennyibol,hogy ismerem e.30 eves koromig soha nem volt meg ilyen problemam,igaz kapcsolatom se volt tul sok.
50. <Mona> (válaszként erre: 46. - 828429ecdc)
2010. nov. 10. 19:31

Az exemmel en is ezt jatszottam,de a vegere mar ugy elromlott a kapcsolatunk,hogy nem volt mas valasztasom,szakitottam vele.Rohej,de honapokig elvonasi tuneteim voltak szexugyileg.Igen nem is gondolna az ember,hogy milyen nehez olyat talalni akivel egyutt is lehet elni normalisan meg a szex is jo.

En szerelmes lettem a paromba,es egyutt maradtunk.Az elejen nem tunt fel,hogy hamar elmegy mert akkoriban egy nap 2-3x csinaltunk,mindegy volt,de most hogy ritkulnak az egyutt letek,mert mar beallt az eleteunk,nem az elejen levo porges van igy mar keves.


Na meg igen,nem lehet kiprobalgatni a pasikat sorba,hogy veled jo veled nem,te maradsz te mehetsz...arra van egy kulon szo:)

49. 25a27430dd (válaszként erre: 47. - 828429ecdc)
2010. nov. 10. 19:28

Na igen, és ez fordítva is biztos igaz. Szóval, ha meg a szex silány, úgy értem, akkor akármilyen megértő meg normális amúgy a pasi, de a kapcsolatra rányomja a bélyegét a gyatra szex. Én így tudom elképzelni.

(Meg én elméletben ezt úgy képzelem, hogy aranyos, kedves, megértő, akkor a fene vinné már el, de kapja már össze magát az a pasi, nem? Mert valahol önzés is a dolog, és akkor már nem is olyan kedves, meg nem is olyan megértő, meg előbb-utóbb már nem lesz vele olyan élhető az élet. És rámehet a kapcsolat. Én így gondolom.)

48. c6560fb39d (válaszként erre: 41. - <Mona>)
2010. nov. 10. 19:28

A korai magömlés ellen lehet tenni,igaz sok gyakorlás és türelem,de megoldható ha valóban fontos vagy neki,mert ez már túl rég megy így érthető a dühöd,elkeseredettséged,nem lesz jó vége hiába szereted nagyon.

Gondolom ismeritek azt a "tréninget" amivel lehet nyújtani az időn,gyakorolni kell,és akarni.

2010. nov. 10. 19:24
Mármint más dolgok miatt.
2010. nov. 10. 19:24
ÉN 9 éve vagyok a párommal a szex iszonyú jó de már 3-szor költöztem el más miatt, sokat befolyásolt hogy visszajöttem hozzá hogy féltem más pasi nem lenne ilyen jó.
45. <Mona> (válaszként erre: 44. - 828429ecdc)
2010. nov. 10. 19:23
Ja ertem:) azt hittem a V betuset miert nem...:)
44. 828429ecdc (válaszként erre: 40. - <Mona>)
2010. nov. 10. 19:22
Csak viccnek szántam hogy miért nem lehet mindig inni?
43. <Mona> (válaszként erre: 42. - 25a27430dd)
2010. nov. 10. 19:18
1,5 eve.
42. 25a27430dd (válaszként erre: 41. - <Mona>)
2010. nov. 10. 19:11
Mióta vagytok együtt?
41. <Mona> (válaszként erre: 39. - 828429ecdc)
2010. nov. 10. 19:00
Egyszer mar a sokadik beszelgetes utan szex kozben felalltam es kimentem.Elsirtam magam.Utan jott,hogy na most mi bajom,ne csinaljam mar ezt,folytassuk.Na mondom edes ocsem neked milyen erzes lenne,ha mindig igy maradnal?!Akkor mondta,hogy oke megert,valtoztassunk...hat itt kotottem ki egy forumon:)
40. <Mona> (válaszként erre: 37. - 828429ecdc)
2010. nov. 10. 18:58

Mit miert nem?:)Miert nem probaltuk?Jo kerdes.Nem nagyon merek ele allni ilyesmivel,de ma fel fogom vetni a temat.

Meg az is idegesit,hogy ha o elment utana vege.Hahh?!Persze finoman probalom mondani hogy ize bigyo,na ember ne man',neha bejon neha nem.Hat koszi,hogy te elmentel,jol alszol en meg bamulhatom a plafont.

Amugy meg jol megvagyunk,nagyon szeretem,nem akrom,hogy emiatt szetmenjunk.

Raadasul az exem egy bika volt,na igen ott viszont a szexen kivul mas nem is nagyon mukodott koztunk,de a lenyeg az,hogy abban viszont nagyon jo volt,es nem egeszen ehhez a takarek uzemmodhoz vagyok hozzaszokva.

39. 828429ecdc (válaszként erre: 38. - <Mona>)
2010. nov. 10. 18:55
Szerintem mond el neki mégegyszer őszintén hogy neki hogy esne ha ő mindig felhúzva maradna.Na meg a pasik arra a legbüszkébbek, hogy a nőt ki tudják elégíteni és nem a nyelvükkel.Igen fel kell ébresztened.
38. <Mona> (válaszként erre: 35. - 828429ecdc)
2010. nov. 10. 18:52
Mar sokszor beszeltunk a temarol es akar a falnak beszelnek.Na most erre meg bedobom a V betus dolgot,hat lehet ulve marad:),de mar az sem erdekel,vhogy fel kell ebresztenem a csipkerozsika almabol,mert ez igy nekem mar nagyon nem jo.Na persze ha felrelenek egy "jokepuvel",meg biztos fel lenne haborodva.Bar ilyesmit nem tervezek,mert szeretem,nem akarok massal lenni,de naha mar tele van a nem letezo tokom az egesszel.Ja es amugy nagyon jo vele,csak lenne kicsit hosszabb,kb 15-20 percel elegedett lennek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook