Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A férjem és én is büdösnek érezzük az ivóvizet, ha betegek vagyunk. Mitől lehet ez? fórum

A férjem és én is büdösnek érezzük az ivóvizet, ha betegek vagyunk. Mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 24. 10:39

hha még csak szagos volna!...álmodjunk.

tele hormonokkal és vegyszerekkel,még öntözni sem jó

2010. nov. 10. 10:07
büdös az mindig...
2010. nov. 10. 10:02
Nálunk tószagú a csapvíz.Épp ezért nyáron bevizsgáltattuk, azóta ásványvizet iszunk....
2010. nov. 10. 09:57
Én is bűdősnek érzem a vízet éppen ezért ha főzök ásványvízböl teszem ezt vagy tísztitott vízzel mert számomra ehetetlen az étel.
6. Dorkakoma (válaszként erre: 5. - Ritamoto)
2010. nov. 10. 09:52

ennek örülök!:) mondom, eddig mindig hülyének néztek ezért..

egyébként nem csak büdöset érzek ilyenkor, hanem az íze sem olyan..nem az igazi..:(

5. ritamoto (válaszként erre: 4. - Dorkakoma)
2010. nov. 10. 09:50
Üdvözöllek a klubban!Nem vagy egyedül!!!:-)
2010. nov. 10. 09:47

ÉNIS!!!:))

Ha beteg vagyok vagy kicsit kótyagos mindig én is fura szagúnak érzem..kórház szagot érzek, vagy orvosi rendelő szagot..:)


De hogy mitől van?! Eddig bárkinek mondtam, hülyének néztek..végre még valaki:)

2010. nov. 10. 09:45

Már a betegség megjelenése előtt 1-2 nappal mikor iszok csapvizet, vagy zuhanyozok irtó büdösnek érzem a vizet.Innen tudom, hogy várhatóan beteg leszek.A víz szaga elég nehezen meghatározható, de izzadtságszaggal keveredett mosogatóléhez tudnám hasonlítani.Nincs is kedvem ilyankor ini belőle.Ezt 2-3 éve érezzük a férjemmel együtt.Ha csak ő beteg, én nem érzek semmit,ő érzi a rossz szagot, és fordítva.

Más tapasztalt már ilyet?Mi okozhatja?

2010. nov. 10. 09:42
Szerintem a betegség miatt megváltozik az ízlelésünk és a szaglásunk, ennyi az egész.
2010. nov. 10. 09:40
A férjem és én is büdösnek érezzük az ivóvizet, ha betegek vagyunk.Mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook