Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tehetek, ha a társasházunkban megtagadják az iratok megtekintését? fórum

Mit tehetek, ha a társasházunkban megtagadják az iratok megtekintését? (tudásbázis kérdés)


4. l_kiss (válaszként erre: 3. - @IviBaba@)
2010. nov. 10. 09:49

Hol jelenthetem fel?

A régi kk a Közgyűlésnek adta át, amit a közgyűlésen jelen levő tulajdonosok aláírásukkal hitelesítettek.

Új kk megválasztásáig megőrzésre magukhoz vették.

Én nem voltam jelen ezen a közgyűlésen.

3. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - L_kiss)
2010. nov. 10. 09:40
feljeletheted hogy nem tartja be kötelezettségeit sztem,de jobban utána lehet járni a dolognak,biztosan van valami papírod a társasházi szerződésekről,és a közösképviselő jogairól...nem? nálunk szavazás után lett új kk válaztva. Hogy került hozzájuk a papír? a régi kk miért adta oda? ez fura
2010. nov. 10. 09:40
Van biztos nálatok is Társasház kezelő iroda vagy hasonló!Esetleg polg.mesteri hivatal...!
2010. nov. 10. 09:32

A társasházunkban 15 évi közös képviselet után (mert egy újgazdag család folyamatosan piszkálta) lemondott a közös képviselő.

Azóta ez a család, minden jogi felhatalmazás nélkül magához vette a társasház iratait, és folyamatosan megtagadja azt a törvény adta jogomat, hogy beletekinthessek és másolatot készíthessek a dokumentumokról.

Miután bíróság elé szeretném e családot citálni, ezért ezen iratokra (másolataira) mindenképp szükség lenne.

Mit lehet ilyenkor tenni?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook