Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Monodiéták fórum

Monodiéták (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Monodiéták

2018. máj. 2. 11:51
Igen én is kipróbáltam már és mindig hétvégén.Praktikus,egyszerű és nem kiván állandó oda figyelést .Pár kiló lemegy.Pl.most hétvégén is csináltam.De ha csak 1-2 kiló az is nagyon jó szerintem.
2008. okt. 1. 15:20

Látom, senki nem szólt hozzá a témához. Tudom, van külön almadiéta is kiírva,de mint monodiéta ez is nagyszerű.

Én, mint sűrűn visszaeső és diétáját újrakezdő személy, azt gondolom, hogy egy ilyen monodiéta egy sikeres fogyókúra vagy életmódváltás kezdőpontja is lehet.

Ha már az ember egy hétvégén úrrá tud lenni magán,akkor azért kicsit nagyobb lesz az akaratereje, önbizalma és kiegyensúlyozottabb a vércukorszintje, ami csökkenti az elcsábulás esélyét.

Mit gondolsz erről?

1. Hoxa
2007. aug. 15. 22:20
A böjti technika egyik variációja a monodiéta, melynek során meghatározott ideig (ez lehet néhány nap, vagy naponta változóan) csak egyfjajta étel fogyasztható. A monidiéták közül a legközismertebb és legnépszerűbb a szőlődiéta, a rizsdiéta és a burgonyadiéta.

Ugrás a teljes írásra: Monodiéták

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook