Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érettségi bizonyítvány? fórum

Érettségi bizonyítvány? (beszélgetős fórum)

12. Márta1973 (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2010. nov. 12. 12:10
Na,pontosan én is ezen húztam fel magam.(De szerintem az ügyintéző sem volt komplett.)Mi az hogy nem ér semmit?Minden tudás amit idő,és energia ráfordítással szerzel, ér valamit.2 év azért nem 2-3 hónap.A diplomáról ne is beszéljünk.Nekem is a fiatalságom ment rá,és semmibe veszik.Most már komolyan!Most készülök a felsőfokú angolra,gyerek mellett.De esküszöm hogy elgondolkodom rajta,érdemes-e egyáltalán.Nem tudom.Komolyan!Öreg vagyok már én ehhez!!
11. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Márta1973)
2010. nov. 12. 08:37

És a legjobb az egészben, hogy nekem van egy bizim a több között, ami egy manager asszisztensi végzettség. 2 év alatt végeztem el, nyelvvizsga az oklevél egyik követelménye volt, ennek hiányában nem adták a bizonyítványomat, és rengeteg tantárgy. Amikor vállalkoztam az önkormányzatba félre dobta az ügyintéző, hogy ez semmit nem ér, hagyjuk. Ok hagyjuk, mert tényleg nem ezzel helyezkedek el, hanem a diplomámmal, de akkor is! Minek töltöttem ott a 2 évet, ha semmit nem ér? Kérhetnék kártalanítást, vajon?

bezzeg a hamis diploma sokat ér, az én tényleges tudásom meg semmit....

10. Márta1973 (válaszként erre: 7. - 9bbc382386)
2010. nov. 12. 07:08
Igen!Ezzel az erővel lehetne 8 általánosa is az embernek.Ez a kérdés is onnan jutott eszembe,hogy a férjem ismert egy fazont akinek 6 általánosa volt,és lerakta a jogsit,elvégzett egy szoba festő tanfolyamot,és komolyan mondom,nem értem hogy hogy lehet ilyet megcsinálni.Én mindig vittem a bizonyítványaimat,de egyszerűen nem kérték.Akkor meg minek kínlódik az ember több éven keresztül,ha ez annyira nem lényeg.Én pl a munkaügyin végeztem egy gagyi számteket,de oda is kellett az érettségi száma.
2010. nov. 11. 07:58
Soha nem kérték,elég volt beírni ,hogy van.
2010. nov. 10. 10:18
Néha kérték.
2010. nov. 10. 08:27

Annak igazán örülnék,ha megkezdődnének az iskolai végzettségek ellenőrzései.

Az a sok kamu bizonyítvány,és azzal helyet foglaló emberek bökik a szememet....

6. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Márta1973)
2010. nov. 10. 06:52
egy barátnőm bekamuzta, hogy van neki és egy évig dolgozott úgy aztán amikor felmondott közölte hogy tanulnia kell az érettségire :)
2010. nov. 10. 06:44

Általában kérik az összes végzettséget igazoló okiratot, igy szakmunkás bizonyitványt, érettségit, diplomát, nyelvizsga bizonyitványt. Le szokták másolni és beleteszik a személyes aktánkba. Mostanában lemásolják a személyes iratokat is.

Nem rég volt egy munkahelyem, ahol nem kérték el, de ott csak elfelejtették szerintem. Egy nagy banknál dolgoztam akkor. Meg is lepett...

2010. nov. 10. 06:35
Most már más a helyzet a munkáltató kéri az érettségi bizonyítványt, mert az szerintem nyílvántartásba veszik. Természetesen attól is függ, hogy a cég mennyire követeli meg. Réges régen sokkal nagyobb volt a a jelentősége, de már sokszor nem mindig foglalkoznak vele. A munkahelyen sajnos nem szakembert alkalmaznak a végzettségnek megfelelően, hanem inkább teljesen hülyéket, hozzá nem értőket. Legyen az haver, v. rokon. Üdv.Ágnes
3. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Márta1973)
2010. nov. 10. 06:35
tőlem is kérték, úgy rémlik, h még fénymásolat is kellett róla
2. cd240fe581 (válaszként erre: 1. - Márta1973)
2010. nov. 10. 05:44

Szia!


Tőlem,

érettségihez volt kötött,akkor igen mindig kérték.

2010. nov. 10. 05:41
Tőletek mindig kérték az érettségi bizonyítványt a munkahelyen?Ezt a kérdést csak azért teszem fel mert tőlem még az elmúlt 20 évben nem kérték.Csak minimum feltétel volt.Érdekes?Nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook