Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdekes sztori fórum

Érdekes sztori (beszélgetős fórum)


24. ceea79692f (válaszként erre: 23. - Fisica)
2010. nov. 10. 17:14
Társkereső,chat tök mindegy,de sikerült!☺
23. Fisica
2010. nov. 10. 16:30

Lehet azért írogat, mindenkinek olyan szépeket, mert reményvesztett és kell neki valaki, hogy ne érezze magát egyedül és legyen egy társa aki megérti, vagy egyszerűen csak hülyíti a csajokat...:S

Én is neten ismertem meg a páromat bár nem társkeresőn csak sima chaten, ennek már 3 éve:)

22. Pahet a vadász (válaszként erre: 21. - Ceea79692f)
2010. nov. 10. 10:12
igen, én sem volta százas, h eszembe jutott, hogy ott szétnézzek, normális pasi után, de mára meggyógyultam :D
21. ceea79692f (válaszként erre: 20. - Pahet a vadász)
2010. nov. 10. 10:06
??Akkor te sem?:-)
2010. nov. 10. 09:50
Nos nekem ezekről a társkereső oldalakról megvan a véleményem... aki ott van, az tuti nem százas...a pasik mindegyike lódít, hol ebben hol abban...nekem nem kellene onnan senki soha többet...egyszer próbáltam, elég is volt
19. ebf2510f25 (válaszként erre: 1. - Miracle 2008)
2010. nov. 10. 07:40
Viccesek ezek a társkeresők...anno az iwiw egyik hasonló portálján szerepeltem. Nem mondom, hogy értelmetlen volt, mert sok érdekes emberrel is megismerkedtem, de a párom nem ott találtam meg. Szórakozásnak jó, szexpartnert amúgy lehet találni, ha valaki csak azt keres. Az a tapasztalatom, hogy amelyik férfi regisztrált, az vagy nős volt, vagy kapcsolata volt, vagy tényleg nagyon gáz volt.
18. 82499f2528 (válaszként erre: 15. - 04e95f637a)
2010. nov. 10. 07:22
:)
17. ceea79692f (válaszként erre: 16. - Anyuci91)
2010. nov. 10. 07:21
90% százalékban tévesek a magukról adott információk,a fényképek zöme,amit feltesznek,10 évvel megelőzik a korukat.:-)))Egyébként nagyon sok pasinál,tökmindegy,hogy mit írsz magadról.
2010. nov. 10. 06:48

Igen az interneten az ismert társkereső oldal, amit én láttam csak kiváncsiságból néztem meg, ahol sötét emberkék vannak rajta és aki oda felíratkozott mindegyik csak a szépet és jót mondja el magáról, aztán lehetséges utólag kiderül nem is olyan az illető,mint amilyennek feltünteti magát.

Nem tudom azon kivül létezik e másik, de ez szerintem mindent felülmúl. Tesznek fel magukról fényképet. Tanácsolom legyetek óvatosak Üdv.Ágnes

2010. nov. 10. 05:40

Én több mint 1 éve fent vagyok egy társkereső oldalon!Kaptam már x db üzenetet az "ilyen-olyan szép vagy"dumával!Kit érdekel?

Vicc az egész,de ha szar a kedvem,felnézek röhögni egyet a sok ostoba pasin! :)))

2010. nov. 10. 04:06

:D jó lehetett! :D

pont ezért szeretem jobban a szeméyles dolgokat! Egy "vendéglátó egységben" (legyen az bmi is. Pub, disco, stb.), ha nagyon barom, akkor gyorsan le lehet rázni az illetőt! :))))

Amúgy, multkor olvastam itt vmelyik fórumon, h van olyan telefon, aminek van álhívás funkciója :) Az általad említett esetekre az de nagyon jól jön! :) Csak kár, h a Nokiákon nincs :))

13. Szasz23X (válaszként erre: 12. - C1e9612cd3)
2010. nov. 10. 03:50
Jobban jártál :D Én egyszer már a 2. banánturmixomnak imádkoztam, hogy boruljon rám, hogy végre hazamehessek :D:D
12. c1e9612cd3 (válaszként erre: 11. - Szasz23X)
2010. nov. 10. 03:48
én még a talizásokig se mentem el :) esélyt se adtam :)
2010. nov. 10. 03:46

:DDDDDDDDDDDDD

végülis jogos :D

Én is regiztem anno, 3-4 emberrel találkoztam is, de hááááááááááááááát, nagyon nem az én műfajom :D

10. c1e9612cd3 (válaszként erre: 9. - Szasz23X)
2010. nov. 10. 03:44
ezt a megnézem, messziről, és elszaladok, ha nem az "igazi" dolgot a sötétben megismert emberkével is el lehet játszani :)))) hátha az is "máűsképp'" eléxik rám :DD
2010. nov. 10. 03:42

hehe :D Szerintem a netes ismerkedéseknek megvan a maga szépsége: megnézed messziről :D ha nagyon gáz, elhúzol... Mondjuk anno hamar rájöttem, hogy ez a fajta ismerkedés nem az én műfajom :D

Szerintem 99.9% ról azt sem tudod, kicsoda-micsoda...

8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 7. - Ceea79692f)
2010. nov. 10. 03:26

:) szééép.... :D

tényleg, nincs vmi hivatalos statisztika ezekről az oldalakról, és a rajtuk pasizó/ csajozó népekről? :)) Megnézném, ha lehetne! Persze, a hivatalos alatt nem azt értem, ami marketing szempontból a honlap tulajának jó...

2010. nov. 10. 02:54
Hú arról regényt lehetne írni.Tudod nagyon ráértem statisztikákat gyártottam:-))100 pasiból nem volt olyan aki bevallotta volna,hogy iszik,a dohányzásról épp leszokóban van.Találkoztam olyannal,hogy leesett a vonatról úgy be volt rúgva,azt sem tudtam,hogy szívódjak fel...Persze a lányok sem különbek.Beregeltem pasiként,40-es magas,kopasz,posztgraduális képzettséggel,időnként több alkohol fogyasztással,hihetetlen,hogy mennyi csaj jelentkezett,természetesen nem válaszoltam senkinek sem,de tapasztalatnak nagyon jó volt:-)
6. c1e9612cd3 (válaszként erre: 5. - Ceea79692f)
2010. nov. 10. 02:39
kíváncsiságból én is regeltem 1re annó (sztem uarra, amin te is megismerted a párod). Volt 1-2 ember, akivel elbeszélgettem, levelezgettünk, de.... Piszkosul hiányzott a dologból az, amit írtam lentebb! Nekem az ilyesmi nem megy :)))) Töröltem is magam. Arról a rengeteg baromról ne is beszéljünk, akik megtaláltak a különböző idiótábbnál idiótább ajánlataikkal, meg a hülyeségeikkel. Pedig én tényleg csak kíváncsiságból regeltem :)))
5. ceea79692f (válaszként erre: 4. - C1e9612cd3)
2010. nov. 10. 02:28
2 évig voltam fenn,de az első hónapokban még akartam hinni a csodákban, szerintem sem működik,hogy felmész és katt,ide,katt oda,randi itt-ott:-)))
4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - Ceea79692f)
2010. nov. 10. 02:18

nem nagyon útálom, ezeket, de nem szeretem.

Lehet úgy kellene csinálni, ahogy ti is tettétek, h csak úgy lazán odajárni, és dumálgatni. Lehet, ha nem társkereső lenne a nevük, akkor nem is a társkeresésre görcsölnének annyira rá ott az emberek, és lehet több pozitív tapasztalat születne. :)

Ki tudja :)

3. ceea79692f (válaszként erre: 2. - C1e9612cd3)
2010. nov. 10. 02:10
:-)))Persze lehet nagyon utálni.Sok bosszúság forrása lehet...Mi is a neten ismerkedtünk meg,egyik közkedvelt társkereső oldalon,akkor amikor már csak fórumozni jártunk,ergo már feladtuk.Nagyon jó kis társaság volt,a szó pozitív értelmében:-)Szóval a fórumon...,aztán a szokásos lépések...,együttélés,és házasság.Természetesen az első találkozásnál dőlt el minden.
2. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Miracle 2008)
2010. nov. 10. 01:30

:) na, többek között ezért is útálom az ilyen oldalakat... Megérteni sztem nem lehet az ilyesmit, mert sajna live kontakt nincs, így aztán csak üres szavak vannak, amiket leír, de annak se a hangsúlyát nem halljuk (így aztán a valós mondanivalóját se), se a nem mellékes metakommunikációs elemeit egy beszélgetésnek nem láthatjuk....

Legalábbis sztem....

Félre ne értsd! Ezzel nem azt akarom mondani, hogy elítélem azt, aki így ismerkedik, csak nekem a leírtak miatt nem megy. Ha személyesen nem ismerek vkit, akivel leveleket váltok, vagy akár chatelek, akkor nem tudhatom, hogy valójában mit hogy ért, és lódít-e, vagy sem, stb... Számomra nagyon fontos a szeméyles kontakt, és az így kialakult benyomások a másikról. De ez én vagyok.

2010. nov. 10. 01:18

Kíváncsi vagyok mit szóltok a következő sztorihoz.

Társkereső net.

Írt egy srác képeket cseréltünk egymásról, ilyen szép vagyok olyan szép vagyok, nagyon tetszem neki. Nem bírja magát visszafogni annyira tetszem és olyan fantasztikus nő vagyok, hogy összezavarodik.

Erre egyik napról a másikra lelép egy szót se ír két hete.

Regisztráltam egy másik néven én kereste meg.

Egy darab képet nem küldtem neki magamról tök ugyan úgy írtam fogalmazta erre tegnap randit kért tőlem. Érti ezt valaki? Úgy, hogy nem is látott....nem értem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook