Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
54307. Mesita
2011. szept. 25. 19:55

Kicsiko!

Gratula, nagyon ügyes vagy!

Nekem eddig szinte csak sikerélmény volt ezért mérem magam minden nap.....és jó nézni, hogy változik napról napra a testem, de most ez tényleg rosszul esett...kénytelen leszek erőt venni magamon mostmár tényleg...és leállni a mérlegfüggőséggel:(

54306. kicsiko
2011. szept. 25. 19:25

Sziasztok! Megvolt a mai mérlegelés:-)))az első 13 nap után...az eredmény: -5,2(!!!) kg, illetve 2-2 cm fenék és pocak! Imádom!!! A tegnapi víznap a szüret miatt némileg befuccsolt, ma meg szülinap volt, egy kis falatnyi tortát megkóstoltam, meg egy pohár bort, de egyébként betartottam a fehérje napot. Jöjjön az újabb sikeres 13 nap.

Kitartást mindenkinek és ne méregessétek magatokat, de komolyan. Csak összetöritek magatokat. Gyümi nap után mérjetek, ne CH után, nem az a periódus vége és akkor talán pozitív élményetek lesz.

Drukkolok mindenkinek, tartsatok ki!!! Szép estét, a naplózást holnap folytatom.

54305. Mesita
2011. szept. 25. 18:46
ha holnap kacsasültet csinálok...lila pároltkáposzta mehet hozzá?
54304. zsuci7
2011. szept. 25. 18:36
Csajok a gomba az ehető szénhidráton? Az keményítő v agy szh?
54303. gyöngyi
2011. szept. 25. 18:24

Tudjátok milyen napom volt tegnap meg ma?? Szabadnap)))

Vendégség volt nálunk, itt is aludtak, sütögetés iszogatás....holnap víznap!

54302. zsuci7 (válaszként erre: 54301. - Mesita)
2011. szept. 25. 18:21

Én is így vagyok vagy ch vagy fehérje nap után van ez, pl. most legutóbb gyümi nap után, de jó gondoltam, majd megmértem magam fehérje után+0,5kg, áááá és nem eszek sokat....na mindegy.

Nekem már 2 hete kb. nem mozdul lefelé.És a másik ami aggaszt október 5-12ig nem leszek itthon, nem tudom hogy fogom majd tudni tartani a diétát, minden erőmmel azon leszek hogy bírjam,csak nem tudok majd magamnak főzni stb.....:-(

54301. Mesita
2011. szept. 25. 18:09

ch nap után ma reggel megint fél kg-mal több voltam...kikészüök ettől!

Örülök, hogy lement, aztán megint le kell adnom mert egy szénhidrát nap tönkreteszi amit eddig elértem...:(

Holnap fehérje...alig várom..

54300. Nituska18
2011. szept. 25. 15:24
na meggyógyultam, és sajnos bűnbe estem tegnap mert egy szülinapi bulin voltam, és keményitő napom volt amit tartottam is a buli közepéig, de sajnos elcsábultam mert sült csirke volt tárcsán sütve..:P és egy kis kókusz torta ..keveset ettem de akkor is.. ma meg szénhidrát nap mértékkel és holnap egy szigorú gyümölcs nap :D hát ez van most kicsit beszigoritok:D na remélem ti kitartóak vagytok puszi mindenkinek
2011. szept. 24. 10:02

Szép napot mindenkinek,

szóval 4 hét alatt 5,2 kiló ment le :-) Valahogy megtáltosodtam, a csütörtöki gyümi nap után :-) Nem szokványos gyüminapot tartok: délelőtt gyümi, délben eszek levest, mert az eltelít sokáig(persze tészta nélkül); délután gyümi, és gyümilé, néha bekapok egy pár szem sótlan mogyit, vagy mandulát. Így már teljesen kibírom ezt a napot. És a kulcsszó a mozgás, tegnap egész délelőtt bicikliztem, piac, doki, bolt, ami egész jó kis táv volt, pláne dombra fel-le :-) Ma megyek Anyuhoz kertet ásni, holnap zumbázok :-)

Ti hogy vagytok?

Szép hétvégét! Pusz

54298. Csavargocsaj (válaszként erre: 54290. - *milla*)
2011. szept. 24. 09:56
Ch nap marad, vacsira majd salit eszek, meg joghurtot. Túlságosan szeretem a tésztát, ahhoz, hogy teljesen megvonjam magamtól, kenyeret meg nem eszek már egy hónpja, anélkül elvagyok. :-)
54297. Csavargocsaj (válaszként erre: 54294. - Kicsiko)
2011. szept. 24. 09:54
Sok sikert!
54296. Csavargocsaj (válaszként erre: 54291. - Nituska18)
2011. szept. 24. 09:53
Gyógyulj meg hamar!
54295. Nituska18
2011. szept. 23. 19:34
66,7:) haladunk haladunk:) Kicsiko sok sikert a munkához:) hétfőtől belevetem magam ujra a mozgásba, megjött a biciklim is:D hurrá hurrá:D kitartás mindenkinek:)
54294. kicsiko (válaszként erre: 54293. - Mesita)
2011. szept. 23. 13:19

Köszi! Túl vagyok rajta, jövő csütörtökön lesz a képviselő-testületi ülés - ott minden kiderül, de elvileg nincs akadálya, hogy kinevezzenek és én vagyok az egyetlen helybeli...szóval bizakodom. Ráadásul, ha összejön, akkor csinosan kell öltözni, ahhoz pedig csinosan kell kinézni...olyan jól éreztem ma magam az elegáns ruhámban, kényelmesebb volt, nem szorított pocakban. Vasárnap számszerűen is kiderül, mennyit teljesítettem két hét alatt! Várom nagyon!

Szép napot és kitartó fogyózást kevés mérlegeléssel! Nekem egy óriási alma volt a jutalom - akkor hozta be a dédi frissen a fáról, mikor odaértem - ebédre elég is volt...:-)

54293. Mesita (válaszként erre: 54292. - Kicsiko)
2011. szept. 23. 11:00

hajrá,hajrá!!!!

Menni fog az:)

54292. kicsiko
2011. szept. 23. 08:55

Szép reggelt mindenkinek!

Ma gyümi napom van, de nem igazán megy le egy falat sem a torkomon...9:30-kor meghallgatás állás ügyben...itt ülök a gép előtt puccba vágva és...ááááá. Akarom, hogy sikerüljön!!!

54291. Nituska18
2011. szept. 22. 21:57
sziasztok, huh én olyan beteg lettem, mert az ovi ahol dolgozom kitört vmi hányós hasmenéses járvány igy a szenvedést leszámítva, jobban belegondolva jó kis méregtelenítés volt ez a 2 nap. ma ettem először és ma gyümölcs nap volt, étvágyam nemsok. tegnap meg semmi kaja csak viz és este egy nagyon kis adag ropit magamba tápláltam. holnap mérlegelek kiváncsi leszek:) és csajok olyan szép eredményeket látok itt ne adjátok fel:) magunkkal szemben küzdeni a legnehezebb,de gondoljunk téli wellnesekre és a nyári strandokra igy már megéri:D
54290. *milla* (válaszként erre: 54292. - Csavargocsaj)
2011. szept. 22. 21:07
Szia!Igazából én nem tartok Ch napot,így 3,5 hét alatt kb. 5,5 kiló ment le.Mellette olykor mozgok is...először sokat fájt a fejem,meg nem mindig volt jó a közérzetem.De mostanra már szinte nem is kívánom-jó néha egy egy kocka csoki lecsúszik,de pl kenyér meg tészta után nem vágyakozom.
54289. zsuci7 (válaszként erre: 54288. - SzemlÉLETváltás)
2011. szept. 21. 14:37

Szia!

Én tavaly csináltam 70nap körülig a 90 naposat, nekem addigra lement amit szerettem volna, utána figyeltem miket ettem, de ettem mindent " ösze vissza" 2kg jött vissza, rá egy 9hónapra( most augusztus) a nyaralásról +3,5kg-val jöttem haza.

Én most nem sokat szeretnék leadni összesen 7kg-ot, ebből 3kg lement ( már 23 napja csinálom), de most nekem is megállt nagyon nagyon, szinte dekagrammra.Szerintem kezd el, mert érdemes:-)

2011. szept. 21. 13:21

Sziasztok!


Van közöttetek valaki, aki már többször is végigcsinálta a 90 naposat és van tapasztalata? Én ugyanis egyszer már szinte bűnözés nélkül kitartottam 90 napig, kiloban nem sok, de centiben elég sok le is ment rólam, viszont amikor kb. 1 év múlva újra belevágtam, semmilyen eredménye nem volt, fel is adtam. Most megint rászánnám magam, hogy a felesleges 4-5 kg. lemenjen, de fenntartásaim vannak. Hálás köszönet a válaszokért! Mindenkinek gratulálok és sok sikert, kitartást!!!!

54287. kicsiko (válaszként erre: 54286. - Csavargocsaj)
2011. szept. 21. 10:32
Szia! Én is szedek gyógyszert, éppen ezért furcsa a dolog. Köszi és szép napot!
2011. szept. 21. 10:10

Sziasztok,

nekem ma CH nap van, ebédre tejszínes-gombás gnocchi lesz. Menzán fogok ebédelni, nekem sem volt időm tegnap főzőcskézni... A vacsit még mindig nem tudom, lehet beugrok a pékségbe vagy a szupermarketba.


Kicsiko, nekem nincs ilyen gondom, de én gyogyit szedek :-)

Találtam egy klassz blogot,van rajta sok recept, ha van kedvetek nézzétek meg. Nekem már az is probléma, hogy nem tudom mit egyek...

[link]

54285. kicsiko
2011. szept. 21. 09:32

Sziasztok!

Van egy elég fura kérdésem. Okozott valakinél már zavart a havijában a diétázás? Összefügghet ezzel?

Köszi.

54284. kicsiko (válaszként erre: 54283. - Zsuci7)
2011. szept. 21. 09:26

Szia! Épp most írtam neked. Ne legyél kíváncsi, mert elmegy a kedved...Kitartás!!! Szerintem jó lesz az ebéd, jó étvágyat hozzá!

Szép napot!

54283. zsuci7
2011. szept. 21. 09:24

Sziasztok!

Ma Ch nap, prézlis tészta lesz a menü lekvárral az egyik étterembe, az nekem jó ugye?

Mert ma nem sok időm lenne főzni, szerintem este egy mini paradicsomos pizza.

Mértem magam kiváncsiságból, de nem haladnak a dkg-ok lefele, de kitartok!!!!

54282. kicsiko (válaszként erre: 54278. - Zsuci7)
2011. szept. 21. 09:24

Szia! Egy nappal előbbre vagy, mint én, nekem ma van keményítő napom. Krumplifasírt lesz a menü, nem tudom, milyen, még sosem csináltam. Azért biztos, ami biztos van itthon sütőben süthető hasábkrumpli...Ez a nudli téma nagyon tetszik. Imádom és eszembe sem jutott volna, ha nem írod, hogy azt is lehet enni CH napon. Máris megvan a holnapi kajám. Ráadás finomságnak sütök dán csokis sütit...hmmm...ez is új recept, de a leírás alapján jól hangzik. Elküldöm, hátha te is kedvet kapsz hozzá:

Dán csokis süti

Hozzávalók

• 15 dkg vaj

• 15 dkg cukor

• 1 csomag vaníliás cukor

• 10 dkg tortadara

• 8 dkg darált dió

• 4 tojás

• 7 dkg liszt

• 0,5 mokkáskanál sütőpor

• A tetejére

• 6 evőkanál baracklekvár

• 1 tortabevonó

• 6 dkg dió


Elkészítés

A vajat serpenyőben felolvasztjuk, a cukrot és a vaníliás cukrot hozzáadjuk. Kis lángon keverjük, míg a cukor el nem olvad benne, majd a tortadarát is beleszórjuk, felolvasztjuk. A tűzről levéve a darált diót is beleszórjuk, és hozzáadjuk - egyesével - a tojások sárgáját. A lisztet a sütőporral elvegyítjük, és a masszához adjuk. A tojások fehérjét kemény habbá verjük, és óvatosan a masszába forgatjuk. Kivajazott, bezsemlemorzsázott őzgerinc formába tesszük. Kb. 170 fokos sütőben 30-40 percet sütjük. Kifordítjuk a formából és hagyjuk kihűlni. Utána baracklekvárral bekenjük az egészet, és hűtőben dermedni hagyjuk. Végül tortabevonóval bevonjuk, és durvára vágott dióval megszórjuk a tetejét.

Szép napot és jó étvágyat!!!

54281. Gömbilány (válaszként erre: 54275. - *milla*)
2011. szept. 21. 00:03
Teljesen jó! Ha így megy a végéig, 10-15 kilótól is megszabadulhatsz. A heti egy kiló ideális.
54280. Gömbilány (válaszként erre: 54273. - Csavargocsaj)
2011. szept. 20. 23:56

Szia!

Ha lusta vagyok, akkor készen vett kaját eszek,1 kakaós csigát vagy pizzás csigát vagy egy vajas zsemlét teával,egy, ha nagyon nem bírok magammal 2 meggyes rácsost, Margarita (paradicsom szószos) pizzát... Ha kedvem és időm van pepecselni a konyhában, akkor délről maradt káposztás kocka, spenótos tortellini, kifőtt tészta lekvárral ... Hát igen, nagyon nehéz kis adagokat enni. Pedig ez az egyik titka a hatékonyságnak.

54279. Nituska18
2011. szept. 20. 20:03
na sziasztok kicsit eltüntem, Mesita gratulálok:D nagyon ügyi vagy én nem mertem még mérlegre állni mindig várok majd egy hetet, ma keményítő nap volt, és tornáztam szupi volt vmi értelmeset teni az új alakomért. én sajnos 3 éve önerőmből lefogytam 68kg 53ra nagyon örültem, de aztmondták az sok volt, aztán lelki okok miatt először még 50re, aztán mikor helyre jöttek a dolgaim és szerelmes lettem sajnos visszajött másfél év alatt a leadott kg-k. de ha odafigyeltem volna és nem hagyom abba a mozgást nem hizok vissza, ugyhogy most megfogadtam magamnak hogy mindent bevetek hogy elérjem aztán pedig megtartsam a kívánt alakot. most már érzem hogy fogytam de mérni nem mértem pedig még nem sok nap telt el, de jóértés nagyon. na kitartás mindenkinek sok lelki erőt és kalóriamentes holnapot:D
54278. zsuci7 (válaszként erre: 54272. - Kicsiko)
2011. szept. 20. 19:12

Szia!

Nekem ma keményítő napom volt, paprikás krumpli volt az ebédem és a vacsorám is :-)

Holnap ch nap, szerintem nudlit vagy tésztát fogok enni, már hulla fáradt vagyok, ma nem lesz semmi mozgás. Neked mi lesz holnap?

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook