Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
54547. adrienn3000 (válaszként erre: 54546. - Kditke)
2011. okt. 23. 19:16
Iszol elég folyadékot? nállam a fejfájás a kevés folyadékkal indokolható. Ú a husis napot én is nagyon szeretem, nekem holnap lesz!
54546. Kditke
2011. okt. 23. 16:05

Ma nagyon jó fehérjenapom volt !!!

Ezt a napot szeretem legjobban !!!

Fincsi sült csirke káposztasalival és fincsi húslevessel !!!!


2 napja fáj a fejem !!Eddig egyszer sem fájt nem értem !!!


Zsuci hókiflinek én sem tudtam volna ellenállni !!!

54545. zsuci7 (válaszként erre: 54541. - Kicsiko)
2011. okt. 23. 15:04

Szia!


Mennyit sikerült összesen fogynod? Nagyon ügyes vagy, és kitartó ahogy olvastam a naplód!!!

54544. zsuci7 (válaszként erre: 54536. - Mesita)
2011. okt. 23. 15:03

Szia!

Csinálom még a diétát, de valahogy most megint felfele jönnek a dkg-ák, a héten voltam 56,4kg, és ma reggel 57,5-re ébrdetem....ez iszonyú, hogy amiért már egyszer" megdolgozott az ember"újra feljön és lehet újra dolgozni, de nem baj, nem idegeskedek és úgy vagyok vele nem hajt a tatár, egyszer majdcsak elérem az 54kg-ot, ha nem akkor pedig ennél több ne legyek, szóval ha bűnözök is néha( pl. ma húsis nap van , és anyukám hókiflit sütött ettem belőle 3 db--ot)én ezt egy életformának gondoltam, gyümi reggelire, és utána pedig a napok váltakoznak, ha becsúszik más is, akkor pedig fő a mérték.

Én semmilyen cukros üdítőt, se szénsavast, se rostost, nem szeretem, már így is talán előbbre vagyok, csak ásványvíz és tea.Te hogy állsz?

54543. adrienn3000 (válaszként erre: 54542. - Kditke)
2011. okt. 23. 14:51
Ma nekem is gyüminapom van. Én azzal segítem át magam hogy rengeteg zöldteát iszom. Bár így is nagyon nehéz, na de majd holnap lesz husiiiii!
54542. Kditke
2011. okt. 22. 14:50

No mizujs ?????

Sehol senki ébresztő !!!

Vagy már mindenki éhenhalt ???


Almanappal kínlódom, de már pácolom holapra a fincsi husit és készítem a husilevesnek valót !!!

54541. kicsiko
2011. okt. 21. 08:40

Sziasztok!

Ma ismét mérlegelés volt...-0,9 kg 13 nap alatt, viszont volt egy nap bűnözésem és hát a tegnapi napon nem éppen víz napot tartottam...:-(

Az a helyzet, hogy azt hiszem győzött a család véleménye, mely szerint most már abba kellene hagynom. Igaz, még nem az a súly, amit célul tűztem ki, de azt hiszem elégedett lehetek, és a kitűzött lehet, hogy túlzás is volt.

Mostantól tartom a délelőtt gyümölcs evést, kicsit odafigyelek a mennyiségre meg a minőségre és meglátjuk, tudom-e tartani, amit elértem. Ha bajok lesznek, majd újra csatlakozom hozzátok.

Addig is nyomon követlek benneteket mindenképpen és szurkolok nektek, hogy elérjétek és megtartsátok, amit célul tűztetek magatok elé.


Sok sikert és kitartást mindenkinek és mindent köszönök nektek, nélkületek nem sikerült volna!!!

54540. Kditke
2011. okt. 20. 19:31

Bocsika de sajna az utóbbi pár napban ismét bűnöztem, így ma az elsó büntetés (almanapomon) vagyok túl !!


Még 2 nap almanap, mert a mérleg nyelve ismét nem a megfelelő oldalra billent !!!!

Neszeneked bűnözés !!


Sok kitartást és erőt mindenkinek !!!

Továbbra is azt írom, hogy jó ez a diéta csak így a 90 nap felé, már kicsit- nagyon hiányoztak a rendes VEGYES kaják !!!

DE MOST EZUTÁN ISMÉT FOLYTATOM A DIÉTÁT !!!

2011. okt. 20. 15:35
Sziasztok! Első alaklom hogy ehhez a fórumhoz hozzászólok, de gondoltam megosztom csak pozitív élményemet. Én 2.jára csinálom a 90 naposat, először én is írtóztam mint minden más diétától, gondoltam én a koplalást nem bírom. A családból anyukám kitírtóan kezdte el és nagyon látványosan mentek le róla a kilók. Mindig dicsértem milyen jól néz ki :) És akkor rákérdeztem hogy hogyan is működik ez. Szóval nekem ez a 2. igaz nem tudom és nem is akarom 90napig csinálni, mert se lehetőségem, se több türelmem. El kell mondanom, hogy valószínű nállam jobban senki nem szereti az édességeket és a sütiket. A halálom az a gyümölcsnap, akkor bármennyi gyümölcsöt is eszem soha nem érzem azt hogy jól laktam. Szerencsére nekem 4 kiló volt a felesleg, és 2 hete kezdtem, de már lement 2, szóval úgy tervezem még 2 hét. Örülök a szénhidrátnapnak, mert akkor lelkiismeret nélkül megehetek egy kis szelet csokit, vagy 1-2 palacsintát, vagy ilyesmi finomságot. A többi diétáról nem sokat tudok, de azt tudom, hogy ez melett is meg lehet enni mindent, csak nem mindegy melyik napon. Tegnap volt gyüminapom, eléggé szenvedtem mikor a családnak roppanós virslit főztem vacsira és a fenséges illat megcsapott amikor ették! Cseppet nehéz, de ha az ember el akar érni valamit akkor végig tudja csinálni. Ma már főzöm holnapra a lencsefőzelékem. :) Ya és melette rengeted zöldteát megiszok, amitől 30percenként pipilnem kell. :) Mindenkinek kitartást kívánok, és további szép napot. Ya ez időben anyukám is csinálja a diétát, és szurkolok neki!
54538. Nituska18
2011. okt. 20. 08:00
tegnapi gyümi nap után nem ment le semmi...:D nem értem pedig kihagytam a szénhidrátnapot:D nem baj nem adom fel, pozitiv vagyok- felfele legalább nem megy:D
54537. Encsi1984
2011. okt. 19. 11:52

[link]


Elég jó ez a blog.

Én ma keményítőzöm. Édes-savanyús krumplis egyveleggel, meg sütőtök krém levessel.

Már várom.

59,9kg voltam. Sajna nagyon nehééééééz elmoccanni a 60 ról. :((( 3hete toporgok egy helyben!

54536. Mesita (válaszként erre: 54531. - Zsuci7)
2011. okt. 19. 08:50

Zsucikám!

Már régen nem láttalak itt...minden rendben?jól vagy?megy még a fogyi?hol tartasz?

54535. GazBella
2011. okt. 19. 08:06

Sziasztok! A könyv erről a diétáról szól, csak a receptek nem... a képek ínycsiklandozóak!

Ma szénhidrát napom van és még fogalmam sincs mit eszek ebédre! Tegnap elkeseredtem, mert bár úgy éreztem, hogy keveset ettem, az is kis kalóriájú káposzta volt, mégis felfele kúszott a mérleg. Még van 2 napom csütörtökig,addigra a -2 kg nak meg kell lennie, hogy tartsam az "Iramot". De a CH nap nem igazán erről híres!! :(((

54534. d6d0a67fc0
2011. okt. 19. 07:58

Jó reggelt!


Tegnapi napom jól sikerült, ma vöröskáposztát dinsztelek és krumplival eszem majd, mivel keményitő napom van, most sietek, mert megyek zumbázni!


Mindenkinek kitartást!!!!:)

54533. adrush94
2011. okt. 18. 20:45
Köszönöm a tippeket! Egyenlőre megpróbálom még ahogy bírom a gyümölcsnapokat, a reggelivel nincs baj, azt kibírom általában. Lehet, hogy nem ittam eleget, napi egy liter nem biztos, hogy elég. De megpróbálok ezentúl többet inni vízből és gyümölcsléből is. Amúgy ez a 9. napom, szóval még "kezdő" vagyok. De megfogadtam, hogy végigcsinálom, és kitartó típus vagyok. Meglesz a 90 nap, ha úgy áll hozzá az ember! :)
54532. 5b7c229955 (válaszként erre: 54509. - Db82bed8d4)
2011. okt. 18. 20:10
Szuper:) Én sajnos tegnap elszúrtam és bűnöztem. JÓ sok tiramisut bevágtam.:(
54531. zsuci7 (válaszként erre: 54524. - GazBella)
2011. okt. 18. 19:53

Ez a könyv nekem is megvan, van sok jó recept, de a rizs az nem jól van szerintem benne és a gyümölcs receptek sem gyümölcsnapra valók, inkább desszertre, de nem diétához.

Lecsó, pirítós zöldségekkel...na ezek az alap dolgok jók, de ehhez nem kell e könyv.

54530. db82bed8d4 (válaszként erre: 54524. - GazBella)
2011. okt. 18. 19:50

Igen igen én is meg vettem a könyvet, de még semmit nem mertem belőle meg főzni a diétára :)

Én sem értem,de hát ez van :) Előbb olvass, aztán vásárolj :D én meg tanultam a leckét :D

54529. db82bed8d4
2011. okt. 18. 19:48

Sziasztok :)

Én ma vizezek :D Ti hogy vagytok?

54528. Mesita (válaszként erre: 54525. - Adrush94)
2011. okt. 18. 18:23
Próbálj "100%-os" gyümölcsleveket inni és egyél hozzá sótlan mogyorót,mandulát,kesudiót stb. napi egy két kisebb maroknyi nem árt, én minden nap eszek és jól megy!Igyál sokat!Nem leszel rosszul!!!!
54527. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 54524. - GazBella)
2011. okt. 18. 16:58
- Lehet, h megtévesztő a cim és nem is erről a diétáról van szó, csak egyszerüen 90 napig tart!:)
54526. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 54525. - Adrush94)
2011. okt. 18. 16:56

Adrush! Szerintem, ha nem birod ennyire a gyümölcsnapot, akkor hagyd ki! Csináld a többi napot ugyanugy, lehet h amikor már megszoktad, könnyebben fog esetleg menni a gyümölcsnap is.

Nem tudom mióta kezdted ezt a diétát, a reggeli gyümölcsöt azt birod?

54525. adrush94
2011. okt. 18. 16:47

Sziasztok!

Na újra itt vagyok. Tegnap gyümölcs napom volt ma pedig ugye fehérje. Hát hát hát. Egész nap rosszul voltam, mert ugyebár nekem az ebéd általában fél 3 és fél 4 körül van, és egész addig gyümölcs gyümölcs. És ugyebár kéne a munkára is figyelni, de ma olyan rosszul voltam, hogy muszáj volt ennem valamilyen kis péksüteményt, mert összeestem volna helyben. Meg ugye a tegnapi gyümölcsnap is. Hát én ezeket nagyon nem bírom. Csináltam magamnak gyümölcssalátát, de azt se bírtam megenni. Hát nem tudom, most nagyon elbizonytalanodtam. :(

54524. GazBella
2011. okt. 18. 15:48
Csajszik! Találtam egy könycet: Jámbor Mariann 90 napos diéta címmel. Gyönyörű, szép képekkel. De a recepteket tekintve megtévesztő! Szó nincs szétválasztásról. Ismeritek a könyvet? Mi a véleményetek róla?
54523. GazBella
2011. okt. 18. 15:33
Hát igen. Tulajdonképp bűnözni sem volna szabad, és sok-sok leírás arról regél, hogy a napokat felcserélni sem volna szabad. De én úgy gondolom, hogy kevesebbet ártok, ha egy családi rendezvény miatt közbeiktatok egy husi napot, mintha bezabálnék mindenfélét.
54522. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 54519. - GazBella)
2011. okt. 18. 15:14

Szia GazBella!

Én is azt tapasztaltam, hogy ha azért vannak némi kis bünözések (persze ne legyenek!) de nem szabad azért feladni, tovább kell menni! Egyébként mindig a párom azért beszél le erről a fogyókuráról, h mi van akkor, ha elmegyünk ide, vagy oda, akkor ugy sem tudod csinálni?! Ezért gondoltam azt, h olyankor módositom a napot, étteremben remekül lehet enni fehérjenapon, ugyhogy akkor majd az lesz!

Amikor nem tul régen csináltam, azért h mindig ugyanakkora essenek a napok (vagyis hétvégére ne essen gyümölcsnap) kihagytam egy ch napot a héten. Mivel fel lettem világositva, h ha nagyon ch-mentesen eszünk, akkor megszokja a szervezet és nem enged tovább fogyni. Ugyhogy most kipróbálom, igy rendesen, ahogy le van irva.

Hátha már szerencsém lesz, mert elég régóta küzdök a kilóimmal, de ugy látszik ezzel nekem csak a sulytartás megy!

54521. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 54520. - Mesita)
2011. okt. 18. 15:08

Itt voltam már ezen a fórumon, csak aztán nem folytattam tovább! Most kedvem lett hozzá megint, nagy levegőt vettem és elkezdtem!


Ma fehérje napom van, miután tegnap csináltam egy gyümölcsnapot. Egyébként általában minden héten egyet csináltam idáig is.

54520. Mesita (válaszként erre: 54518. - D6d0a67fc0)
2011. okt. 18. 12:16

Szia Jucus!

Mi Neeráztunk együtt vagy innen emlékszel rám?

54519. GazBella (válaszként erre: 54518. - D6d0a67fc0)
2011. okt. 18. 10:29

Szia! Üdv a klubban! Én "új" vagyok itt.

Teljesen jó, hogy nem görcsölsz a fogyikúrán! Kár is. Ha belenézel a naplómba, én nemrég kezdtem, de máris összekutyultam a napokat. De azért nem ugrom le a hídról. Na bumm! Ez van! Eddig hála az égnek így is lassan de biztosan mennek lefelé egyeblőre a dkg-ok, ami már remélhetőleg a hétvégére eléri a 2 kg-ot is. Nekem már az is jó, ha hetente lemegy 1 - 1,5 kg! Szép eredménynek tartanám!

54518. d6d0a67fc0
2011. okt. 18. 09:05

Sziasztok Lányok!


Aki emlékszik rám, vagy olvasott már, biztos azt gondolja, h nem vagyok normális, h megint kezdem ezt a 90 napos diétát! Többször belekezdtem már, de abbahagytam, de most valahogy ugy érzem, h ez jó lenne megint. Nem is határozom el magam, h 90 napig csinálom, addig megy majd, amig jól esik. Lazán fogom fel, nem görcsölök, de azért betartom a szétválasztást.

Azon sem fogok rágódni, ha ugy esik, h vendégségbe megyünk, akkor beiktatok egy fehérje napot, vagyis felcserélem a napokat, vagy netán egymás után csinálok két gyümölcsnapot?! Ugy gondolom, h azért számolni fogom a kalóriákat, mert szerintem ott uszik el a dolog, h egy nap mennyiségileg sokat eszik az ember.


Szóval megint rászánom magam erre a diétára, remélem sokáig együtt leszünk!:)

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook