Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
54667. noedi (válaszként erre: 54666. - GazBella)
2011. nov. 15. 14:16

szia, hát talán gyüminap kivételével bármelyik nap lehet inni.

Én is imádom a paradicsomlevet, de elég sok ám benne a cukor, és a kalória, ha dobozos-üveges kiszerelésben veszed.

Hiába van ráírva, hogy 1oo%-os, telenyomják cukorral sajnos. Ugyanez igaz a gyümölcslevekre is. Kalóriabombák.

Én csak saját készítésűt-facsarásút iszogatok, ami tényleg 1oo%, és sokkal finomabbak!

54666. GazBella
2011. nov. 15. 13:48

Csajszik! Számomra fontos kérdés, hogy paradicsom levet mikor ihatok? Vagy semleges és bármikor?

Általában délutánra megkívánom. Ilyenkor még gyümi napon is lecsúszik 1 liter.... Ez mekkora vétek a 90 napos szempontjából?

54665. Encsi1984
2011. nov. 15. 13:29

Kittuka: Bocs, de most értem rá visszaolvasni. 160cm-hez 48 kg szerintem elég kevés, és szerintem is 53-54 kg normálisnak tekinthető, a 48kg meg betegesnek már. Gyönyörű eredmény tényleg amit eddig elértél, és ki kell tartani, nem feladni, akik meg azt mondják,hogy 48 legyél, azoknak tojj a fejére.

Én is úgy vagyok mint te, kb. 1 hónapja stagnálok…valamit változtatnom kéne. Lehet az a gond, hogy néha bűnözöm, vagy többet kéne mozogni,…passz. Nekem leginkább a mozgás hiányzik.

A legnagyobb bajom,hogy mire hazaérek, sötét van, és mivel fával fűtenek a csalásiházas részen,ahol lakunk,elég szmogos a levegő…tehát így nem tudok menni, ahogy szeretnék.

Ma fehérje napom van amúgy: Jó sok töltelékes csirkecombot ettem, és hozzá pari,uborka,és hagyma volt. Finire sikerült, máskor is csinálok ilyet. Kenyér már nem volt hozzá, mert valamennyit tettem a töltelékbe.

Holnapi nap még talány.

A Ch nap,meg mostmár tényleg káposztás tészta,mert múltkor elmaradt …de látom legalább másoknak jó ötletet adtam.

54664. Encsi1984
2011. nov. 15. 12:25
Szűztea: nem okoz gondot, mert tk. zöldtea, de a kapszula...köröm töredezés, hajtöredezés stb mellékhatással jár... szerintem nem megoldás.
54663. kicsiko
2011. nov. 15. 12:00

Sziasztok!


Mesita! Nekem a szűztea kapszula bejött - napi 3x wc, de nem vészes. Majd megírom, milyen hatása van a diéta közben, de úgy gondolom, segíti a fogyást, mert az elmúlt egy hónapban csak 1-1,5 kg jött vissza pedig jobb, ha nem írom le mit műveltem evés címen...

Ma egyébként keményítő napom van - spenótot ettem főtt krumplival, a maradék meg jó lesz vacsira. Holnap nudlit eszem - az első munkanapom:-)))

Várom nagyon!!!

Szép napot és kitartást mindenkinek!

54662. Mesita (válaszként erre: 54661. - Zsuci7)
2011. nov. 15. 11:18

Nem próbáltam még, csak gondoltam beindítom vele a diétámat!Például kétnaponta megiszok egyet lefekvés elött!

vagy ha nem vészes akkor végigcsinálok egy két hetes kúrát.

Ma reggel ismét mintha beindult volna a fogyás...hát nem tudom...megbolondult a testem...:)

54661. zsuci7 (válaszként erre: 54654. - Mesita)
2011. nov. 15. 05:37

Szia!

Én egyszer ittam mályvateát, az igazi szűrőgetős fajtát, este ittam meg,hogy reggelre a hatás meglegyen, éjjel 2-4ig nem bírtam aludni olyan görcseim voltak, reggelre vol ti eredmény, de nem volt vészes, egyszeri alkalommal 0,7-1kg ment le, próbáltad már? Én nem bírnám heti szinten.

54660. Mesita (válaszként erre: 54659. - Noedi)
2011. nov. 14. 15:52
Üdv ismét itt:)
54659. noedi
2011. nov. 14. 14:45

Sziasztok, ma kezdem az újabb 9o naposom.

A tavaszi kúra után kicsit norbiztam, de nekem nem igazán jött be, nem fogytam tőle sajnos annyit, amennyit szerettem volna. Úgyhogy most újra indul a buli fehérjenappal.

Üdv a régieknek is, látom van még itt tavaszi visszatérő. :)

54658. Mesita
2011. nov. 14. 14:35

Hozzászokni, hozzá tud a szervezet ez egészen biztos!De nem két hét alatt, ez is ziher!

Mepróbálom, aztán majd meglátjuk, nyilván ha nem fogom magam jól érezni akkor abbahagyom, akár már az első próba után is.

54657. GazBella
2011. nov. 14. 14:08
Valahol azt olvastam, hogy a hashajtók ellustítják a szervezetet, pontosabban a vastagbél működését. Meg azt, hogy könnyen hozzászokik szervezet, és egyre erősebb hashajtót kell bevenni ugyanolyan eredmény eléréséhez. nem állítom, hogy nem fordult meg az én fejemben is, hogy szűztea kapszulla, vagy tea, vagy szennaevél tea..... De tartok is tőle!
54656. Mesita
2011. nov. 14. 13:40
Nekem tökéletes az emésztésem, de ha ez a hashajtó tea nem hagyja, hogy megragadjon bennem a kaja az csak jó lehet!Nyílván nem lehet kellemes 6 órán keresztül a wc-re rohangálni, de úgy gondolom hogy megér nekem két heti kúra -4 kilót!
54655. GazBella (válaszként erre: 54654. - Mesita)
2011. nov. 14. 11:46

mályvatea egyszerű hashajtó tea nem?

Én is gondolkodtam hashajtókon, de attól tartok, hogy mivel alapjában normális az emésztésem, minden nap tudok "nagy"Wc-zni, bekavarnának...

Akkor meg megint nem vagyok elölrébb!

Neked jó az emésztésed?

54654. Mesita
2011. nov. 14. 09:57
Mit gondoltok egy hetes mályvatea kúra jót fog tenni a fogyásom beindításának?Már tanácstalan vagyok....még nem ittam ugyan...de gondolom jót tehet ha ennyire kipucol!
54653. kicsiko
2011. nov. 14. 09:27

Sziasztok!


Újra erősítem köreiteket, egy hónap szünet után jöhet a folytatás. Tartósan kb másfél kiló jött vissza, ami nem vészes, ha nem nő tovább, de így karácsony előtt jobb, ha bebiztosítom magam.

Úgy döntöttem 5 napos periódusokat tartok, minden megy a szokásos rend szerint, de a vége mindig 2 gyümölcs-alma nap. Mérlegelés mindig csak és kizárólag a fehérje nap reggelén.

Szép napot mindenkinek!!!

54652. Hópofi21 (válaszként erre: 54650. - Kditke)
2011. nov. 14. 09:23
Nem szedek semmit sem. A legdurvább az, hogy eddig pont az ellenkezőjével küszködtem. Ma gyüminapom van, úgyhogy előre rettegek. Kellemetlen nagyon, mert negyed óránként be kell zárnom a boltot emiatt. :(
54651. Cordes
2011. nov. 14. 09:19

Sokan vagytok itt relatív újak, ezért talán érdemes arról megint beszélni, hogy mi többen átalakítottuk a 4 napos ciklusokat 7 napossá és így a hétvégék mindig jól jöttek ki. A trükk minden második ch nap elhagyása.

Az én változatom így nézett ki:


H-Gy

K-F

Sze-K

Cs-Gy

P-F

Szo- K

Va - Ch


Nekem ez nagyon jól működött, szombaton ettem a finom köreteket, hagymáskrumpli, zöldséges rizs,sült krumpli, párolt káposzta stb., vasárnap volt friss zsemle, finomságokkal reggelire,napközben sütemény, fagyi.


Van aki ch-val kezdte a hetet, így fehérje-és keményítőnap esett hétvégére és hétfőn ette a hétvégén sütött-kapott sütiket, ez is jó ötlet.


Kitartást nektek erre a hétre!

54650. Kditke
2011. nov. 14. 08:45

Mesita


Én a héten bebűnöztem , mert fehérjenapon libacomb mellé ettem jó sok fincsi párolt káposztát és csak ettől másnap 1 kg-al többet mutatott a mérleg !!!De ha több folyadékot iszol attól is feljebb mehet a mutató !!!Ne aggódj a következő gyüminapra lemegy plussz még mellé legalább egy fél kilónak is búcsút inthetsz !!!!


Ma ismét almanap !!!!!Szörnyűk ezek a bűnös napok utáni almanapok !!!!Kellett nekem hétvégi grillparty itthon !!!!


Hópofi

Nem szedsz valami szűztea kapszulát a diéta mellé ??Vagy valamit, mert csak a diétától nincs hasmars !!!!

54649. GazBella
2011. nov. 14. 08:44

Sziasztok!

A család előtt szégyenlős vagyok tornázni. Attól tartok, hogy kicikiznének. :( Ezért kelek inkább reggel korábban!

Úgy néztem, ez a hetem tök jó lesz! Hétfőn és pénteken van gyümi napom! Amit munka mellett könnyebb betartanom, mert nem érek rá állandóan a kaján gondolkodni! Hétvégére így husi és keményítő nap, amit számomra könnyebb betartani, mint mondjuk a gyümit és vizet!. Ha a héten enm indul meg a fogyás nálam, akkor soha!!!

Köszönöm Hópofi és Cordes lelki támogatást!!!

Mesita, mélyen együttérzek veled!

54648. Hópofi21
2011. nov. 14. 07:17
Sziasztok! Az állandó hasmenés normális? Vaqy én csinálok rosszul valamit?
54647. Mesita
2011. nov. 13. 11:20
Létezik?egy este miatt másfél kilót hízni?megőrülök!!!!
54646. Kditke
2011. nov. 13. 09:07

Gratula a kitartáshoz Mesita !!!Ilyenkor a legnehezebb továbbcsinálni, mikor megáll !!!


Hópofi Méz-tömény cukor !!!


Cordes-mozgás nálam is csak minimális sajna, szobabicótól térdem bedurrant futás esélytelen ezzel a rossz térddel !!!

54645. kicsiko (válaszként erre: 54642. - Mesita)
2011. nov. 12. 17:47
:-))))))
54644. Mesita (válaszként erre: 54643. - Hópofi21)
2011. nov. 12. 13:42

Szia!

A méz szénhidrát:)

54643. Hópofi21
2011. nov. 12. 12:06
Sziasztok! Mézet sem szabad édesítőnek használni?
54642. Mesita
2011. nov. 12. 08:50
Vééégre úgy néz ki megindult megint!!!!!!!!!!!:):)
54641. Cordes (válaszként erre: 54639. - GazBella)
2011. nov. 12. 08:16

pedig lehet, hogy a családod épp ellenkezőleg reagálna. Az én 11 éves nagyfiam nagyon büszke erre az új anyukájára, együtt kezdett velem futni, hogy kedvet kapjak, mindig kibeszéljük, ki mennyit mozgott aznap. Tornázni este későn tv előtt szoktam, miközben párom fekszik a kanapén és csokit majszol:) Már megszokta és beletörődött, hogy én csokizás helyett "magam gyilkolom"(ahogy ő mondja):D

Kitartást nektek mindenkinek!

54640. Hópofi21 (válaszként erre: 54639. - GazBella)
2011. nov. 11. 13:55
Na, már az is valami! Én semmit nem mozgok, jóformán ülök egész nap, pedig nekem nincsenek gyerekeim. Én sem szívesen mozognék párom előtt, de mióta így támogat, ez változott, már mernék előtte is tornázni, de lusta vagyok. Meg én is sötétben érek haza, vár a háztartás. Családoddal nem lehetne megbeszélni, hogy támogassanak jobban, mert ez neked nagyon fontos, és szükséged van rájuk? Vagy inkább gátlásosságból nem tornázol előttük?
54639. GazBella (válaszként erre: 54637. - Hópofi21)
2011. nov. 11. 12:43

Sajna nem sokat mozgok, ez tény. Munka, 2 gyerek, háztartás, gyakorlatilag éjszaka tudnék valamit kezdeni, de addigra nincs erőm.

Pár napja hamarabb kelek szűk egy órával és mozgok egy kcsit (chi kung-ozok, nekem már az erobik megeröltető),majd tusolás... addigra fent van a család is. Nincs az az Isten, hogy a család előtt tornázzak!

54638. Mesita
2011. nov. 11. 10:56

Ditke!

Elküldtem neked a léböjt leírást priviben!

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook