Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
54697. Hópofi21
2011. nov. 20. 13:59
Sziasztok! 14.napom reggelén 5,4 kg-val mutatott kevesebbet a mérleg! Hihetetlen, de igaz??? Lehetséges ez???
54696. Mesita
2011. nov. 19. 18:58

Ma vége a 90 napnak:)El sem hiszem, hogy végigcsináltam...:P:)

a léböjttel együtt...összesen kb.100 nap alatt 15kg-ot fogytam:)

Jöhet az újabb 90 nap és az újabb -15kiló:)

Holnap egy új cél, egy új időszak és nap veszi kezdetét:)

54695. Hópofi21
2011. nov. 18. 13:44
[link] Keményítő napra. :) Nekem ma gyüminapom van. Szerencse(ilyenkor), hogy egész nap ülő munkám van, így nem kell sok energia. Bár agyilag nem vagyok topon. Eddig 2 kivi, 2 mandarin és egy banán csúszott le. Holnap víz :/
54694. Kditke
2011. nov. 18. 13:40

Mai 3. almanapom délben átment fehérjébe !!!Annyira kívántam a húst és a sajtot !!!!!Így sült csirke volt sajtszósszal és sajttal az ebédem !!!Isteni volt !!!


Holnap keményítő napot tartok krumplipürével !!!!


Encsi


Én is a beindítás miatt gondoltam a teákat !!!De én valami olyat szeretnék ami csökkenti az étvágyat !!!Sajna még nem találtam ilyet !!!!

Köszi próbálom keményen tartani magam , ma például már nem bírtam a 3. almanapot !!!

Bár már a 2 sem volt rossz !!!


Mesita


Hogy állsz ???Ne keseredj el néha nekem is elmegy a kedvem !!!Ma reggel végre ismét -19 kg-al kevesebbet mutatott a mérleg, amit már kb. 1 hónappal ezelőtt mutatott, de valahogy nekem is össze-vissza mennek felfele a kilók !!!!Remélem azért most megindul ismét !!!!

54693. Encsi1984
2011. nov. 18. 10:08

Kditke: Én csak arra akartam kitérni, hogy belőlem a kapszula vizet hajtott. 2 hónapot szedtem kb.

Én is stagnálok sajna. Ez van.

Kitartást!!!!!Tudom, hogy nem könnyű,engem is zavar.Gondolkodom is,hogy pörgessem fel a dolgot.

54692. Mesita (válaszként erre: 54687. - Kditke)
2011. nov. 18. 09:37
Az étvágyam nem csökkent, de a vizet hajtotta rendesen!De igazából a három közül mondom nekem a lúgosító vált be a legjobban!!!
54691. Mesita (válaszként erre: 54689. - Bc43550d43)
2011. nov. 18. 09:35

Ez klassz!

Akkor sok sikert másodjára is!!!:)

54690. bc43550d43
2011. nov. 18. 09:22

Nem akarok tolakodni és nagy okosságokat sem akarok írni de többen írtátok hogy kakós csiga bukta stb esztek Ch napon lehet de sokkal jobb ha teljeskiörlésű lisztből ti magatok készítitek ! De ha föttésztát esztek akkor keveseb kalóriát visztek be!

De vigyázzat a tésztához ha a párolsz zöldségeket akkor az már nem csak Ch mert a zöldségekben hő hatására keményítő alakúl ki!

Tudom a keményítő is Ch de itt a diéta ketté választja!

54689. bc43550d43 (válaszként erre: 54681. - Mesita)
2011. nov. 18. 09:17

Köszi most újra kezdem mert még nem érzem igazinak a súlyom az elmúlt 1,5 hétben 2 kgfogytam még 7 et szeretnék!

Azt hangsúlyozom hogy 3 kg plusz- minussza 2 éve tartom súlyomat a 90 napos után!

54688. GazBella (válaszként erre: 54684. - Kditke)
2011. nov. 18. 07:54

Szia Kditke!

Aranyos vagy!!!

A sült tésztám recije egy fórumról csenve.. pici oljaban lesütve ami zöldség otthon van, nekem kínai kel, répa, zeller gumó, póré és fokhagyma volt, hozzá picit megpirítva a spagetti, szójaszósz, massala, csili fűszernek, és mindig kevés vízzel felengedve, míg a tészta megpuhul. Azt azért megállapítottam, hogy gyorsabb és egyszerűbb külön megfőzni sós vízben a tésztát, és a zöldségekre borítani. Fimon volt, de legközelebb a gyorsított változatot készítem!

Parilé: A happy day mellett döntöttem, arra konkrétan rávésték, hogy no cukor....

Ma gyümi napom van. Kíváncsi leszek, kibírom-e?

54687. Kditke
2011. nov. 18. 06:34

Encsi


Nálad mennyi idő elteltével jelentkeztek a mellékhatások ????Én 1 hónapig terveztem szedni ennyit vettem belőle, remélem ennyi idő alatt még nem okoz kárt !!!Zsírégetésről pedig csak annyit, hogy 4. hónapja csinálom a 90 napost és -19kg-nál tartok, Mesita is túl a -15 kg nem hiszem, hogy ennyi víz volt rajtunk !!!!!!

Csak azért próbálkozunk mással is , mert kicsit leállt vagy stagnál a fogyás, ami természetes ennyi idő elteltével csak hát mi szeretnénk valahogy beindítani ismét !!!!Bár az én utóbbi 3 hetem kissé bűnözös volt, mivel többször ettem olyat (spenót, borsó,libacomb mellé párolt kápi) ami ebben a diétában bűnözés, de igazából nem egy hízlaló kaja. De kívánta a szervezetem a rendes főzelékeket, ezeket pedig én csak hagyományosan tudom megenni.Zsiradékban pedig kókuszzsírral főzök aminél egészségesebb a vilgon nem létezik.Tehát a konyhareform nálunk maximálisan megtörtént !!!


Mesita


Mecseki teát végig iszom, nagy bajt nem csinálhat, de kipróbálom a herbáriásat is !!

Mit éreztél tőle ettől is pisiltél sokat vagy az étvágyat csökentette ???

54686. Encsi1984
2011. nov. 17. 21:21
Én tapasztalatból írtam, amit írtam a szűztea kapszula +CLA-ra! Persze remélem nektek bejön, nekem többet ártott, mint segített.Nem vizet kell hajtani, hanem zsírt.
54685. Mesita
2011. nov. 17. 19:39

Ditke!

A mecsek elhízás elleni teáját én is ittam, az nekem sem vált be, viszont a herbária elhízás elleni teája nagyon jó!(remélem ezért a reklámért nem zárnak ki)

Most a Joshi Bharat lúgosító teáját iszom...az nekem nagyon bevált!15 percenként járok pisilni!!!!!Nagyon jóóó!Csak ajánlani tudom!

54684. Kditke
2011. nov. 17. 16:11

Mesita


Kellemes csalódás ért a szűztea+CLA val nem görcsölök tőle kis bizsergést érzek csak, éhségérzés változatlan megvan, de napi 1 helyett 2x járok WC-re , de nem megy a hasam.Momentán nincs is mitől mivel ALMANAH-ot tartok második napja !!!

Plussz én is vettem egy mecseki fogyi tea nevű dolgot amit akár a hátam mögé is dobhatnék kb. annyit ér és bűnrossz az íze !!Istenem mennyi hülyeséget el lehet adni nekünk !!!!Sokat nem vesztettem rajta, mert nem túl drága !!!!


Kiscsikó át tudom érezni a az almanapod én is ezzel küzdök és még a holnapi napom is erre ítéltem !!!Szombaton pedig jöhet a fehérjenap !!!!

Bízzunk benne hátha besegít a bélműködésbe a szűtea !!!Én is csak 1 hónap próbát tartok belőle !!!


Hópofi


Irigylem a napodat !!Víznapodat kevésbé !!!Pontosabban mindenkiét aki nem almanapot vagy gyüminapot tart !!!!


Ogabi


Tényleg nagyon sokat fogytál a képek alapján !!!Hány kilót mennyi idő alatt ???90 napos ??Vagy mozgás is ??Leírnád engem nagyon érdekelne !!


Gazbella


jó sokat írtam remélem meg vagy velem elégedve !!!

Egyébként én is szeretem olvasgatni a topikot ha sokat írtok !!!Az ember sok erőt és ötletet tud meríteni belőle !!!Hogy is van a házi sült tésztád ???Sós vagy édes ???Mi van rajta ???Paradicsomlé 0 cukorral meglett ???

54683. kicsiko
2011. nov. 17. 12:58

Sziasztok!

Én ma az első almanapnál tartok, holnap még egy, szombaton jöhet a mérleg.


Ditke!

Csak a simát szedem. Először napi 3x2 szemet szedtem, mindig étkezés előtt, de soknak bizonyult...nem részletezem. Tartottam egy rövid szünetet és átálltam napi 3x1-re. A gyógyszertárban az ismerősöm azt tanácsolta, hogy 3 hónap után célszerű mindenképpen szünetet tartani, de szerinte amúgy sem baj, ha csak minden másnap szedem. Most erre állok át: két naponta 3x1.

Meglátjuk mi lesz. Nekem nem kimondottan a fogyás segítése miatt kell, hanem mert az előző 90 naposomnál is szorulásos lettem, ezt akarom megelőzni.

Szép napot mindenkinek és jó étvágyat, aki még az ebéd előtt van!

54682. Hópofi21
2011. nov. 17. 12:14
Én is itt vagyok! :) Ma szénhidrát napom van. Most ettem egy buktát meg egy kakaós csigát, a vacsi palacsinta lesz. Holnap után víznap. :/
54681. Mesita (válaszként erre: 54680. - Bc43550d43)
2011. nov. 17. 12:12

Elképesztő a változásod!

Nagyon gratulálok hozzá!!!!!

54680. bc43550d43
2011. nov. 17. 11:54

Minden nap olvasom és a naplókat is akinek van!

Ma fehérje napom van Ebéd csirke pöriből a melle salátával, Vacsi zöldségek és túró, esetleg felvágott!

54679. GazBella
2011. nov. 17. 11:09

Úgy látom, kissé elhagyatott lett a fórum.

Nem baj, én irgogatok. Mára saját készítésű "sült" tésztát hoztam. Szénhidrát napom van.

54678. GazBella
2011. nov. 16. 14:38
Kínai szecsuáni csirkét ettem tegnap, kínai kel salátával. Ma meg megettem a mradék zöldségeket belőle, szintén kínai kel salátával.
54677. GazBella (válaszként erre: 54675. - Kditke)
2011. nov. 16. 12:51

Köszi!

Rázummolok!

54676. Mesita (válaszként erre: 54673. - Kditke)
2011. nov. 16. 11:33

Ditke!

Nekem nincs tapasztalatom szűzteával kapcsolatban....bár talán valami kínai teát ittam régebben az szerintem hasonló lehetett...hát ott ment a hasmenés ezerrel...

ez a mályva tea, azért keltette fel az érdeklődésemet mert heti 2 kilót lehet tőle fogyni...bár igaz ami igaz 6 órán keresztül wc közelben kell lenned!Méregtelenítésre használják elsősorban mert hogy kipucol....állítólag ez az egyik leghatásosabb hashajtó.Miután eléggé megállt a fogyásom kénytelen vagyok valamivel beindítani.Megveszek egy dobozzal és ha más nem, minden másnap iszok belőle egy csészével.Most női gondjaim vannak, megvárom míg elmúlik...és utána elkezdem inni,kb egy hét mulva, majd beszámolok mit éreztem,tapasztaltam,természetesen ha brutál akkor már az első alkalommal lemondok róla...annyit nem ér meg, hogy hasgörcseim is legyenek....hiába a heti 2 kiló.

54675. Kditke
2011. nov. 16. 11:24

GazBella


Megnéztem amit én szoktam inni abban nincs, jelenleg is ez van itthon:Rauch Happy Day Tomato

Szóval ebben nincs.Én ezt fel szoktam 2 literre hígítani és kis sóval borsal oregánóval ízestítem !!!Nekem nagyon ízlik.Persze víz nap szoktam ezt inni, ilyenkor a vas szeg is ízlene !!!!!Jó itvágyat hozzá !!!

54674. GazBella (válaszként erre: 54673. - Kditke)
2011. nov. 16. 10:33
Tegnap rohangálnom kellett, ma szétnézek a boltban, ha nem jön közbe semmi. Megnézem az összeset! Tüzetesen végigolvasom. Kell lennie olyannak, amit nem nyomnak tele cukorral!
54673. Kditke
2011. nov. 16. 09:53

Hát ez a szűztea+CLA nekem semmi féle hasmenést nem okozott nem tudom és nem értem de reménykedni reménykedem hátha hat !!!


GazBella


Azt hiszem a Heyho-ban nincs cukor !!!!


Mesita


Nálad mizujs a szűszteával ????

Te tapasztaltál valamit ???

54672. GazBella (válaszként erre: 54671. - Noedi)
2011. nov. 16. 07:57

Köszönöm!

Tegnap rendesen kidühöngtem magam!

Még mazohistán kimértem, látványra mennyi az a cukor, amit így megiszom. Gyakorlatilag két evőkanálnyi!!! Ami elgég sok! Sőt sokkk!!!!

Annyi mindenre oda kell figyelni, hogy az ember ne érezze átvágva magát. Még erre is!!

54671. noedi (válaszként erre: 54670. - GazBella)
2011. nov. 15. 21:49

csinálni sem olyan bonyolult ám, és abban legalább tutira tudod, hogy mi van.

fűszerekkel, pici nyírfacukorral isteni!!! :)

ha akarod majd teszek föl receptet a fogyis naplómba. OK?

54670. GazBella
2011. nov. 15. 15:00
B.szus!!! Nyakalom a parilevet, és csodálkozom, hogy nem fogyok! Most olvasom (igen nagy betűkkel van a dobozra írva, hogy 250ml = 60kcal, 11,5 g cukor!!!! Eszembe sem jutott!!!!! Hogy az a ...ménykű!!! Köszi, noedi, hogy felhívtad rá szíves figyelmemet! Na most aztán dühöngök egy sort! Ha kitomboltam magam, Kditke javaslata alapján körbenézek a boltban, hátha más gyártótól tudok igazi cukormentes paradicsomlevet vemmi!
54669. Kditke
2011. nov. 15. 14:47

GazBella


Jobb minőségű paadicsomlére rá van írva, hogy hozzáadott cukor nélkül avagy cukormentes !!!!


Mesita


Ma óta én is eszem a szűzteát+CLa-t !!!

Kiváncsi leszek, majd beszámolok neked az eredményről !!!


Kiscsikó


Te naponta mennyit szedsz és simát vagy fortét ???


Lányok valami étvágycsökkentő teát nem tud valaki, mert most így a 4 hónap végén már kezdek éhes lenni nem is kicsit !!!!

54668. GazBella (válaszként erre: 54667. - Noedi)
2011. nov. 15. 14:26
A paradicsomlébe is tesznek cukrot? Ez eszembe sem jutott!!! Köszi
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook