Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
54907. Kditke
2012. jan. 13. 12:49

NAGYON ÖRÜLÖK Mesita !!!!!

Szóval hogy állsz mit ettél idáig ?????

Ha elcsábulnál gondolj arra, hogy irgumburgum lesz és leharapjuk a fejed !!!!Akkor inkább ülj a gép elé vagy tükör elé (én így rettentem el magam) és írj és tereld el a figyelmed én is így szoktam, ezért írok ma is sokat !!!!


Úgy látom élénkül a forgalom Hál istennek !!!!

Ha bíztatjuk egymást és tartrjuk egymásban a leklet könnyebb lesz !!!!!!!!!!


Szóval remélem lányok senki nem BŰNÖZÖTT !!!

Én még idáig NEM !!!Mostam takarítottam, főztem, hogy elfoglaljam magam !!!Főzni apának a kedvencét főztem amit én NEM szeretek ÍGY könnyű !!!(lecsót rizzsel) HI-Hi-HI !!!!Kitolok én veled csábítás !!!Délután pedig dologozom így marad az alma remélem az estét is túlélele, illetve akkor pár szem mogyoró !!!!!!


LE A KILÓKKAL !!!HAJRÁ LÁNYOK !!!!!


Hópofi


Jó étvágyat !!!!!!!!!!!(irigykedem kicsit) !!!!!

54906. Mesita
2012. jan. 13. 11:42

Ditke!

IGEN!Csak mert mellettem vagy:)együtt sikerül!!!!!

54905. Hópofi21
2012. jan. 13. 11:06

Hmmm...Jól hangzik. :)

Egy kis zöldfűszeres túróval...Nyami-nyami. :) VAGY! Valamilyen husikával! Hisz fehérje vagy mi a szösz. :)

Szerencsére én már ehetek! :) Jó étvágyat! :)

54904. a44109caaa (válaszként erre: 54901. - Hópofi21)
2012. jan. 13. 10:59

...vagy esetleg egy kis joghurttal elkevert juhtúróval megkenni,rá vékony csíkokra vágott jégsaláta-és így feltekerni...


Nnnna ....megyek innen a sok finomság elől,mert én még ma nem ettem, még csak most nyalogatom a 2. kávémat, tehát legjobb esetben is csak valamikor 2 óra körül ehetek,mert előtte még jön a 100 % narancslé...:-)

54903. a44109caaa (válaszként erre: 54902. - Hópofi21)
2012. jan. 13. 10:54
Én is étkezési kem.-vel sűrítek,a ha*s félével,mert azt olvastam egy 90napos oldalon,hogy a másik mindenféle +adalékkal van tele.Nem jártam utána,de azt használom.
54902. Hópofi21 (válaszként erre: 54900. - Kditke)
2012. jan. 13. 10:45

Szia!

Úgy csináltam, hogy több borsót tettem bele, és mikor megfőtt, a felét összeturmixoltam. Így még nem lett a legjobb, ezért egy nagyon vékony rántást tettem bele. De már kértem tanácsot, és azt ajánlották, hogy étkzési keményítővel csináljam.

54901. Hópofi21 (válaszként erre: 54899. - A44109caaa)
2012. jan. 13. 10:41
Igen, én a zöldségeket sajtra módosítanám, mert abból sosem elég. :)
54900. Kditke
2012. jan. 13. 10:41

Hópofi

Tej nélkül főzöd a borsófözit ???Kiváncsi lennék mivel helyettesíted én csak azzal szeretem, de ha van jó ötleted szivesen fogadnám !!!!


Ezek szerint nem csak én vagyok éhes !!!Hi-HI !!!

LÁNYOK NE EGYETEK, ÉN SEM ESZEM BÍRJUK KI, HOGY NEM CSÁBULUNK EL !!!kEMÉNYEK VAGYUNK ERŐSEK !!!

Neked csak 2 órát kell kibírni Hajrá !!!


Nyanyóca

Igen szerintem is !!!

54899. a44109caaa (válaszként erre: 54898. - Hópofi21)
2012. jan. 13. 10:07
Ez nagyon finom lehet, de a zöldségek főve már keményítőnek számítanak...
54898. Hópofi21
2012. jan. 13. 09:07

Találtam egy tök szupi receptet fehérjenapra!

A következőn meg is csinálom!


[link]


Nagyon jól hangzik, nem? :)

54897. Hópofi21
2012. jan. 13. 09:04
Nekem ma keményítőm van! Már itt figyel a finom zöldborsó főzelék! Még 2 óra és megehetem!!! :)
54896. Kditke
2012. jan. 13. 08:53
Tegnap sikeresen túléltem a gyüminapot-1 kg meg is lett az eredmény , ezen felbuzdulván elhatároztam, hogy ma még egyet tartok !!!Holnapra pedig beterveztem az aszaltszilvás pulykamellet sajttal és tejföllel !!!Nyamyi-nyami már nagyon ÉHES vagyok, de holnap fincsi családi ebéd lesz !!!!!!Agyban eldölt NEM vagyon éhes !!!Kedvenc napom a fehérjenap holnap !!!!!!!
54895. a44109caaa
2012. jan. 13. 08:48

Sziasztok!

Túl vagyok a gyüminapon-sikerrel!:-)

Az elmúlt 6 napban -0,7 kg,összesen 10 nap alatt -2,6. Lehetne több is, ha kicsit "rendesebb" vagyok..

Ma fehérje-csirkemáj,tojás,csirkemell-még nem tudom melyiket választom, de S.K. savanyú káposzta biztosan lesz hozzá!:-P

54894. Biga89
2012. jan. 12. 12:22
koszike csajoka tippeket,ma egy kis bageta-magaban, meg par szem kalacs mellett donottem...
54893. Kditke
2012. jan. 12. 11:35

Újra van gépem !!!!!!!!!!!!!!


Mesita

Sajna változatlan stagnálok, bár meg kell mondanom őszintén a szétválasztés csak az étkezésekben megy, nem pedig szigorúan a 90 nap szerint !!!!Nagyon nehéz rávennem magam,most épp erőt gyűjtök, hogy el tudjam kezdeni !!!A reggeli gyümi változatlan meg van , el sem tudom képzelni máshogy a délelőttöt már, annyira megszoktam !!!!!

A kilók persze így nem nagyon ugrálnak lefele !!!

Át tudom érezni mit érzel hasonló cipőben topogok én is, azzal a különbséggel, hogy te már most is nagyon csini vagy !!!!!!!!!!Nekem még egy 10-15 kg-nak le kellene ugrania ahhoz, hogy elégedett legyek magammal !!!!!De köszönöm a felajánlott segítséged élni is szeretnék veled, mert egy kis buzdításra mindannyionknak szüksége van !!!Előre is köszike !!!Hátha így mindkettőnknek könnyebben megy !!!Párod mit szól a változáshoz ???Gondolom büszke rád nagyon ???


Biga


Ch napon én ettem: tésztát, zsíros kenyeret (kókuszzsírral)lilahygmával, diós palacsinta csokiöntettel, pogácsát, ropit, mogyorós csokit épp mikor mi volt itthon avagy mit kivántam !!!Hirtelen ennyi jut eszembe !!!!


GazBella


Maximálisan egyet értek én is minden szavaddal, soha nem ettem én se ennyire egészségesen !!!!Én sokszor rakok fagyasztóba kaját amit bármikor ki tudok venni, ha épp olyan napom van !!!!!

Arról nem beszélve, hogy a családnak is életmódváltozásban volt része így ami most már ezután mindig így lesz !!!!A kisfiam se evett ennyi zöldséget és gyümit !!!Kevesebbet is betegeskedik !!!!!


Ma csak gyümit ettem idáig !!!Így még nem tudom eldönteni, ha kibirom akkor csak gyümit fogok enni, ha nem akkor fehérjenapot fogok tartani !!!!De mától ismét 90 napos !!!!!

54892. a44109caaa (válaszként erre: 54891. - Biga89)
2012. jan. 11. 15:56

Én ma kínai-jellegű tésztát ebédeltem,nem rég ettem pár darab karácsonyról maradt mézeskalácsot ...vacsira azt hiszem zabpehely-remélem közeli jóbarátja ch-nak...:-)

De más alkalommal volt kakaós csiga, régebben pizza-feltét nélkül, grízes tészta...most tele a pocim, úgyhogy nem jut eszembe több kaja....;-)

54891. Biga89
2012. jan. 11. 15:35
csajok tippeket kerek mit szoktatok enni CH napon...
54890. GazBella
2012. jan. 11. 15:24
Hát mivel azt olvastam, hogy a szénhidrát és keményítő közeli rokonként viselkednek, megkockáztattam, hogy a rántás nélküli kelkáposztát ettem ebédre, nem tésztát. Sajnáltam volna kidobni és a család többi tagja rántással sem eszi, nemhogy anélkül...
54889. GazBella
2012. jan. 11. 14:09
Köszi! :)
54888. a44109caaa (válaszként erre: 54887. - GazBella)
2012. jan. 11. 13:18

:-)

Minden szavaddal egyetértek!

54887. GazBella
2012. jan. 11. 11:45

Sziasztok!

Én visszaeső vagyok ebben a diétában..:)

Pedig nem fogytam sokat tőle!!:)

De a monoton diétákat nem bírom...

Nekem tetszik, hogy változatosan ehetek. Az is tetszik, hogy mivel főzök majdnem minden nap a családnak, nem kell éhenhalnom a lábos mellett (kivéve gyümi nap). Pesze van amikor elcsábít egy két falat, de ettől még nem dőlt össze a világ! Az is igaz, hogy hozzá szokik a szervezet a szétválasztáshoz! Egy idő után nem is kívánod, hogy összekeveredjenek a kaják.... ha mégis kevered, nehéz lesz a gyomrod!

Részemről ha nem csinálom a 90 napost, tized-ennyi friss zöldséget és gyümölcsöt sem eszem! Pár nap múlva kimondottan hiányzik! Nem tudom, hol olvastál róla rosszakat... de ha a friss zöldség, gyümölcs, változatos étrend rossz.. akkor mi a helyes?

Nekem hétzőn husit, tegnap kelkáposzta főzeléket (rántás nélkül) dobott a hűtő.... ma gondolkodom, hogy a maradék főzeléket egyem, vagy tésztát főzzek-e ebédre.... Na ez viszon rossz a diétában! Ha külön főzök magamnak, akkor csak keveset lehet, mert ha megmarad, 4 nap múlva már nem biztos hogy emberi fogyasztásra alkalmas a kaja.

54886. a44109caaa
2012. jan. 11. 11:00

Sziasztok!

Nekem ma ch napom van..

Tegnapi keményítőm jól sikerült,kelkáposzta főzelék volt a menü.

Kicsit vacakul vagyok, még mindig-sőt egyre jobban-gyötör a köhögés és mindenféle ragyák jönnek az arcomon..:-S tudom, ez a méregtelenítés velejárója...meg Piroskáé...:-/

Sikeres napot mindenkinek!:-)

54885. a44109caaa (válaszként erre: 54880. - Martin3)
2012. jan. 11. 10:57

Szia!


Szerintem egy diéta nem lehet rossz, ha sokan, sokat fogytak tőle és hosszú távon is jól érzik magukat...semilyen tápanyagot nem mellőz a 90 napos, csak a párosítást határozza meg.Gyümölcsöt minden nap ehetsz, nyers zöldséget/salátát a gyümölcs nap kivételével szintén mindennap, sőt még kenyeret is (persze az egészségesebb változabb jobb,de ez nem csak a 90 naposnál igaz).

Nem vagyok orvos, sem hozzáértő, de túl vagyok sok-sok sikertelen próbálkozáson.Hozzáteszem egyik sem az épp adott diéta hibája miatt nem sikerült, hanem az én kitartásomnak a hiányától.

De pont azért választottam a 90 napost, mert szinte mindent lehet enni, csak nem mindegy mit-mivel és mikor.

Mondanál valami konkrétumot,amit negatívumként olvastál? Érdekelne...

Még egyszer hangsúlyozom: nem vagyok szakértő, csak egy "próbálkozó" laikus,aki most ettől a diétától várja a megoldást!

Ez csak az én véleményem!

2012. jan. 11. 10:30

Sziasztok,


nekem ma fehérje napom van. A tegnapi gyümölcsnapot eléggé nehezen viseltem, de túl vagyok rajta. Meg is ijedtem hogy ha az elején ilyen nehezen viselek egy-egy napot mi lesz később? na mindegy pozitívan kell gondolkozni , meg gondolom a fogyás előre haladtával amikor már látszódik az is motíválja az embert. Majd a menstruáció közeledtére leszek kíváncsimert olyankor a vakolatot is le tudom enni. De hál istennek az még odébb van:))

Szép napot mindenkinek.

54883. Biga89
2012. jan. 10. 15:59

ma elegge hulla vok...holnap meg meg vizsga...penteken meg szemesztralis munkat kell leadnom-meg jo hogy az mar regen kesz van...draga parom hozott nekem lencselevest-anyukaja rantas nelkul csinalta a kedvemert, igaz husit tett bele, de majd kivalogatom, holnap az lesz a menum egy kis borsos rizzsel...mnam....

ma kis kolbit meg szalonnat ettem sajttal, fincsi volt..

vacsit meg meg meglatom, az a baj h alig iszom valamit, ma egy tea, meg egy kv, szal nem valami sok...acch, nem lesz ez igy jo...mar tudom mitol faj a fejem...

54882. Biga89 (válaszként erre: 54881. - Pöttyespanka)
2012. jan. 10. 15:42
Kitartas:D
2012. jan. 10. 12:34

Halika!

Víz, víz, víz. Erről szól a mai napom! Úgyhogy aki már túl van egy-két ilyen napon, az tudja. Aki meg ebédelhet valami finomat, annak jó étvágyak kívánok, gyúrok én is a holnapi ebédemre. Szép napot. Panka

54880. martin3
2012. jan. 10. 12:23
sziasztok! én teljesen új lennék, már régóta szeretném elkezdeni ezt a diétát, most komolyan gondoltam. Nem tűnik annyira rossznak az egész, viszont utána néztem, hogy miket írnak róla és találtam egypár nagyon rossz, negatív cikket erről a témáról. Miszerint ezzel a diétával lehet, hogy fogyunk, de teljesen tönkretesszük az egészségünket.(sőt, hogy az egész csak egy becsapás) Szóval totál összezavarodtam, tudnátok ehhez valamit szólni? Gondolom orvos nincs köztetek, de hátha meggyőztök, hogy kezdjem el, mert kb 5-6nap múlva kezdtem volna, előtte egy méregtelenítő kúrát akartam venni...
54879. Mesita
2012. jan. 10. 12:15

Áll a dolog...nem indul lefele...:(

Úgy látszik Isten sem akarja a -18-at:(

Ez a 17 valami bűvös szám?vagy miért ragaszkodik így hozzám??????váááá...

54878. Hópofi21
2012. jan. 10. 12:02

Hát most jön a java. :)


Én nem korlátozom a gyümit. Amikor éhes vagyok, eszem.

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook