Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
54937. Mesita (válaszként erre: 54930. - Cordes)
2012. jan. 17. 16:00
Én az első változatot csinálom és nekem is az jön be inkább!!!!Így sokkal jobb!!!
54936. GazBella (válaszként erre: 54935. - A44109caaa)
2012. jan. 17. 15:11

Szerintem én voltam....

És az idészett szöveg alapján ettem.... :)

54935. a44109caaa
2012. jan. 17. 13:31

Napokkal ezelőtt az egyik hsz-ban valaki-megpróbáltam visszakeresni, de nem találtam, ezért bocsi!!!-káposztás tésztát evett ch napon, amire azt mondtam, hogy a tészta ch, a káposzta kem, ezért nem biztos hogy jó együtt.Most találtam amit alább idézek, úgyhogy ezúton kérek elnézést,amiért helytelenül belebrácsáztam.:-(

"Mivel lehet enni a tésztát szénhidrát-napon?

A paradicsomszószon, fokhagymán és pestón kívül lehet még pirított zöldséggel is enni a tésztát. Mivel a keményítő és a szénhidrát „rokonok”. A keményítő lassan bomló cukor, a szénhidrát pedig gyorsan bomló cukor. Amit nem szabad: halas, sajtos, tejszínes vagy húsos szósszal enni a tésztát."

54934. Hópofi21
2012. jan. 17. 13:14

A CH nappal én így állandóan így járok. :)

De még így is fogytam. A norbi cuccok lehet beválnak, de nekem nincs rá keret, elég drágák.

Én ma keményítőztem. Felolvasztottam egy adag paprikás krumplit. Kegyetlen rossz volt. :(

Holnap CH, még nincs ötletem.

54933. Biga89
2012. jan. 17. 12:29

helloka...tegnapi ch napom durva volt...egesz nap ettem.ki kell vmit talalnom, sztem norbi cuccokat fogok venni, lehet ugy konyebb lesz. mit gondoltok???

ma gyumi nap....valahogy kibirom...holnap nehez vizsga...bruhuhu....

54932. gyöngyi
2012. jan. 17. 11:09
Köszi, azt hiszem ezt én is megpróbálom! Nem tudtam rájönni, hogy lehet ez, de most már tudom egy ch-napot be kell áldozni-nem baj.
54931. a44109caaa
2012. jan. 17. 10:43

Sziasztok!


Elég jól belebonyolódtam a napok csere-beréjébe....nem azért mert nehéz, csak így alakult és rájöttem, szeretném, ha szo-va/kem. és fehérje lenne,-így nekem könnyebb volna-úgyhogy készítettem egy tervet:


hé-gy,k-fe,sze-kem,csü-ch,p-gy,szo-feh,vas-kem.

Az elmélet ugyanaz, mint a tied, Cordes,csak én áttettem a ch-t vasárnapról csütörtökre.Nekem így könnyebb lesz,azt hiszem.


Ti szoktátok méregetni az adagokat/ebédre 25 dkg,vacsira kevesebb/,vagy annyit esztek amennyi jól esik, persze ésszerű határokon belül?

Azt gondolom, én mától mérem, csak ide-oda billegnek a dekáim.....

54930. Cordes
2012. jan. 17. 07:33

He-Gy,K-Fe,Sze-K,Cs-Gy,P-F,Szo-K,V-ch vagy

He-Ch, Ke-Gy,Sze-Fe,Cs-K,P-Gy,Szo-F,V-K változat, én az elsőt csináltam a diéta vége felé és nagyon szerettem, mindkettő "hátránya", hogy heti egy ch-nap kiesik, van aki ezt nehezen bírja, nekem könnyebb volt, mert ch-napon mindig túlettem magam.

54929. gyöngyi
2012. jan. 16. 17:42

Hallottatok-e olyan 90 napos diétáról, amiben a hét bizonyos napjain van fehérje, keményítő, szénhidrát és gyümölcsnap?

Nekem a hétvégék nagyon nehezen mennek, ha gyümölcsnap van, jó lenne valami alternatíva, mert nálunk ebédel a család és elég gázos ülni a gyümivel....no meg nehezen is bírom ki!

54928. a44109caaa
2012. jan. 16. 12:37

Sziasztok!


Tegnap ch napom volt, most sem szerettem meg, nem lett a kedvenvcem...az a baj, hogy azokon a napokon csak ennék...minnél többet eszem, annál többet kívánok...ki kell találnom valamit, mert ez így nem jó...ami lemegy fehérje és kem.napon,az majdnem mind visszajön ch napon, gyümölcsnapon meg trükközhetek, hogy kevesebb legyen a súlyom másnap, mint az előző 4 napos ciklus végén...pfff..


Keményítő napra egy tipp:rakott zöldségeket készítettem szombaton,a tepsibe kerülésük sorrendjében írom:kínai kel-sárgarépa-barna rizs(megfőzve)-cukkini-krumpli-lila hagyma/lefedve sütőben puhára pároltam, utána kissé megpirítottam a tetejét,majd egy kis paradicsomlével meglocsoltam, hogy ne legyen túl száraz. Finom volt, ezért merem kipróbálásra javasasolni!


Hópofi-a tojástekercsed nagyon klasszul sikerült!Holnap én is elkészítem!:-P



Legyen szép napotok!:-)

54927. Hópofi21
2012. jan. 16. 11:21

Még egy jó ötlet fehérjenapra! :)

[link]


Amúgy kipróbáltam a sajtos tojástekercset ma, és nagyon finom! És laktató! Képek a naplómban!

A következő fehérjenapon sajtgolyó lesz! :)

54926. Mesita
2012. jan. 15. 19:37

Ditke!

De bizony....spejz,hűtő,ruhás szekrényben a csokis doboz!mindenre rálátok :D

Én ma úgy döntöttem ch napot tartok!Diós tészta lekvárral!Kellett már, állandóan csak kihagytam meg dupla gyümit tartottam.....beleuntam...de holnap természetesen gyümölcs következik!!!!!

Igen valószínűleg a menstrucc rátesz a dolgokra egy keveset...na meg a mai ch...:S lehet az is visszajön ami kicsit megindult volna!Na majd meglátjuk...

54925. Biga89
2012. jan. 15. 16:51

helloka mindenkinek..

hat mostansag tokre kivagyok....pfff...koltozkodunk aztan minden cuccot beszerezni ami nincs, cipelkedni, fol ala rohangalni...faradt vagyok...

a legrosszabb pedig az h tanulnom is kellene.kedden 2, szerdan pedig a harmadik vizsgam van, holnap tanulas meg konyvtar meg melo.majd csak tulelem..dieta azert egesz jol megy, ma kemenyito napom van, szal fini krumpli...:D holnap pedig spagetti vmi szosszal:D

tovabbi szep napot mindenkinek

54924. Kditke
2012. jan. 15. 09:29

Jut eszembe Mesita te biztos többet fogytál csak a mensi vizet tart vissza, tehát igazából akkor látod meg a csúlycsökkenést ha vége a mensesnek !!!Nekem legalábbis így szokott lenni !!!Ahogy elolvastam a hagymakarikát egyből megkivántam !!!!Szóval mai keményítő menü:zöldbab főzelék-sültkrumpli-rántott hagymakarika férjem módra, mert ez utóbbit ő szokta sütni nekem !!


Reggeli 2 narancsom befaltam !!!Most erre kattantam rá az alma mellett !!!

Tegnap esti torna futkároztam a kisfiammal ez is mozgás ugye ????

Mindenkinek szép vasárnapot csökkenő kilókat !!!!

54923. Kditke
2012. jan. 14. 22:24

Mesita

De jó, hogy jöttél !!!!Jobbulást minden bajra !!!

Jaj mensi-én ilyenkor halomra falnám a hűtőt-hülye hormonok !!!!

Gratula Látod mennek azok a fránya dekák csak rájuk kell ilyeszteni !!!!!!

Jaj akkor nem is merek a hűtő közelébe se menni, remélem a spájzra nem látsz !!!!Hi-Hi-Hi !!!

Akkor holnap CH vagy gyüminap lesz neked ????

54922. Mesita
2012. jan. 14. 15:21

Ditkém!

Itt vagyok, csak éppen hogy múló félben van a betegségem, klasszul hozzá jött ma reggel a szokásos női baj!Így nyomom az ágyat görcsben...nekem nem kezdődik túl jól ez az év, de ha ez elmúlik remélem minden oké lesz!!!!:)Nem a hűtőt túrom :D:D:D

viszont képzeld belekezdtem egy körmös suliba!Elég ügyi leszek úgy érzem, úgyhogy ha van olyan aki pesti és szeretne olcsón szép körmöket azt majd szeretettel várom májustól:):):)gyakorolnom kell majd, nyilván nagyon alacsony összegért,anyagárban!:)Ez volt itt a reklám helye :D

Magadból pedig ne indulj ki mert hiszed vagy sem rálátok a hűtődre:P:P:):):)figyellek:):)

54921. Hópofi21
2012. jan. 14. 13:44
Hmmm...Jól hangzik. :)
54920. Kditke
2012. jan. 14. 13:27
Ja azt el felejtettem írni, hogy ezt az egész töltött husit még bepaníroztuk és kirántottuk és kókuszzsírban kisütöttük !!!!
54919. Kditke
2012. jan. 14. 13:25

Ebéd megvolt ISTENI fincsi volt !!!

Bár 2 nap gyüminap után a száraz kenyeret is megettem volna szerintem júízűen !!!!!

Végül is megcsináltuk ketten a férjemmel amit ő szeretett volna enni a másikfelét a husinak pedig kapros túrós-sajtos-baconos töltelékkel nekem !!!!

Azt hiszem ezt bevetem párszor családi ünnepeken is, mert nagyon fincsi volt !!!Bocsika a víznaposoktól és a gyümizőktől !!!!


Hópofi

Zumbáról én is sok jót hallottam, néztem itt a neten is van fennt, pár hete kipróbáltam hát nem semmi !!!Klassz zenére jó mozgás !!!


Mesita

Hól vagy ????????

54918. Hópofi21
2012. jan. 14. 09:14

Hát én sem tudom rávenni magam, pedig párom állandóan nyaggat. Ő gyúr, és azt akarja, hogy mikor edz, menjek én is vele ugrabugrálni. De ez nem vonz annyira. Hétfőnként van Zumba itt a műv.házba, oda meg azért nem járok, mert nincs kivel. Legalábbis ez a kkifogás. Most van egy csajszi, akivel megismerkedtem, lehet beszervezem hétfőre. :)


Hú, nagyon jól hangzik az ebédetek. :) Igazi ínyencség. :)


Jó ötlet a stratégiaváltás, remélem beválik!

54917. Kditke
2012. jan. 14. 09:03

Hópofi


Lustaság terén csatlakozom !!!

Nem tudom magam rávenni !!!

De jó derelye !!!!


Nekem ma fehérje napom lesz, apuka aszaltszilvás baconos-sajtos göngyölt húst kért ebédre így ugrott az én általam kitalált, de sebaj, majd kedden megcsinálom !!!


Így a százvalahanyadik napon elhatároztam, hogy stratégiát váltok a 90 naposon belül. Sokan írták, hogy így csinálják és nekik is bevált !!!Mármint hétfő gyümi kedd fehérje szerda keményítő csütörtök CH péntek gyümi szombat fehérje vasárnap keményítő és így fognak a napok váltakozni. Így kisebb a bűnbe esés esélye hétvégén és a jóízű családi ebédek is megmaradnak jó kedvvel csak ez alapján fogok főzni !!!!!

54916. Hópofi21
2012. jan. 14. 08:55

Sziasztok!

Nekem ma CH napom van. Tegnap este csináltam derelyét, otthon várja, hogy menjek és megegyem. :)


Biga, de ügyi vagy, hogy tornázol.


Én állati lusta vagyok.

54915. Biga89
2012. jan. 13. 22:50

hello csajok, tegnaptol nem voltam font es mar ennyi mindent vissza kellett olvasnom...ma gyuminapom volt...kibirtam:D

epp koltozunk szoval nem volt nehez, es a torna is meg volt hozza, de most mar nagyon faradt vagyok....holnap feherje nap, jo is lesz:D puszi mindenkinek, es kitartas:D

54914. Kditke
2012. jan. 13. 22:14

Hetta


Üdv itt !!!A déli adag 25 dkg a vacsi 15 dkg az adott dologból (fehérje keményítő CH) plussz mellé a nyers sali amennyi jól esik !!!!Én általában egy közepes tányérba tettem a tányér közepébe a főételt és körberaktam salival !!! A reggeli alma nekem vagy kettő vagy három, a gyüminapon 10 db alma vagy 5 alma 5 narancs kb ennyi !!!

54913. Kditke
2012. jan. 13. 21:41

Második gyüminapon közel az éhhalálhoz bevágtam 2 hatalmas narancsot !!!Így talán kibirom holnap reggelig !!!!


Mesita mi van veled ???

Ne betegeskedj gyere már !!!!!Remélem nem a hűtőt nyitogatod /magamból kiindulva !!!Hi-Hi-Hi !!!!


Hol vagytok csak én ???

Velem lesz tele az oldal !!!

54912. hetta2
2012. jan. 13. 20:58

Sziasztok!

Már többször a fejemben jár a téma, hogy bele kellene kezdeni...de valahogy nem tudtam helyrerakni egy-két dolgot...magamtól.

Gondoltam segítséggel könnyebb lesz. Kérlek, segítsetek néhány dologban, szeretnék a sikeresek közé tartozni és lefogyni kb. 10 kg-ot

...most megyek és olvasgatom, hogy mégis hogy is kellene hozzákezdeni. Ami már így elsőre is felmerült bennem, hogy salátát (zöldséget) most csak keményítő napon lehet enni vagy bármikor? Na és az adagok? Az egy dolog, hogy szabályozva van, hogy miből kell enni aznap, de a mennyiség? És ha még egy kérésem is lehetne. Kérlek, ha valamelyikőtöknek van valami jó összeállított "menüsora", receptjei akkor elküldené nekem: hetta2@vipmail.hu

Előre köszönöm a segítségeiteket. Hetta

54911. Kditke
2012. jan. 13. 20:35

Mesita


No mizujs ???Milyen napod volt ???Ha jól számolom fehérje ??Avagy a betegség miatt változattál ??Jobbulást !!!

54910. Kditke
2012. jan. 13. 20:32

Zsanzi


Szerintem ha az ebédet követően 4 órát kivársz és akkor eszel fehérjét az szerintem nem bűn !!!

Tehát az egy étkezésen belüli szétválasztás a vacsid !!!!Próbáld ki szerintem menni fog !!!!

54909. zsanzi88
2012. jan. 13. 15:43

Sziasztok!

Egyszer már próbálkoztam a 90 napossal és sajnos tizen valahány nap múlva legyengülve lázasan és nagyon betegen mennetm az orvoshoz és azt mondta , hogy attól gyengülhettem le , hogy nem ettem fehérjét minden nap , egyébként szépen be indult a diétától a fogyásom. Azóta nem mertem kipróbálni újra ... lehet , hogy nem volt köze a betegséghez , de azóta félek tőle.

Szerintetek mi lenne , ha tartanám a napok sorrendjét és vacsira mindig fehérjét ennék.

Hatásos lehet úgy is?

54908. Hópofi21
2012. jan. 13. 13:04

Köszi! :)


Ma nem bűnöztem, és talán nem is fogok. Vacsira van még egy adag főzelékem.


De holnapra is főznöm kellene este. CH napom lesz. Nincs valami finom ötletetek?


Bocsi, hogy ilyenekkel kínozok...:)

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook