Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

2008. jan. 21. 16:46

Sziasztok!

En is elkezdtem ezt a diatat, megpedig a ferjemmel.Olvastam, hogy szoptatos anyukaknak nem ajanlott ez a diete.A kisfiam 5.5 honapos.Szerintetek igaz, mert akkor azonnal abbahagyom.

Koszi

6. norci78 (válaszként erre: 5. - Szilike-)
2008. jan. 16. 21:05

szia

A mennyiségre is figyelsz?MErt lehet hogy az is probléma.

Mit eszel egy nap pl?

2008. jan. 16. 19:21
Sziasztok!Pont két hete kezdtem a 90 naposat,de semmit nem fogytam.Nagyon elvagyok kenődve,mert ettől mindenki fogy...
4. norci78 (válaszként erre: 3. - Maia Cica)
2008. jan. 15. 18:54
nekem az a legnagyobb bajom ha én ugy ondolom hogy csak egy falatot kapok be akkor nem tudom megllni! :)
2008. jan. 15. 16:23

sziasztok :)

én január 3-án kezdtem el :)

4 kilót fogytam eddig, de ez még csak a kezdet :) most vagyok 52 kg és a 45 a cél :)

nekem is a gyümölcsnap a legdurvább.de higyjétek el nekem, ha bekaptok egy harapást az egyik családtag, vagy a párotok ebédjéből, az jó érzéssel tölt el :)és nem lesz tőle semmi bajotok :) mindenkinek sok sikert :)

2008. jan. 6. 11:59
bárkinek javaslom a kipróbálását, hiszen ez egy olyan diéta, ami mellett nem kell éhezni, nem le-beg a szemed előtt állandóan a hűtőszekrény ösz-szes polca.Én megcsináltam a 90 napot, sok új re-ceptet kaptam, sőt magam kreáltam őket, finomnak találtam némelyiket ma is szivesen elkészitem a család részére is, igaz egy kissé megspékelt vál-tozatban.A három hónap alatt 8 kg-tól sikerült megszabadulnom, itt viszont fontos megjegyeznem,hogy az előirányzott 18-20 kg leadásától óvakodjon mindenki!MÓdjával kell a ki-lóktól megszabadulni, ennek egészségügyi kihatá-sai vannak, nem hallomás után beszélek, hiszen 35 évet az egészségügyben dolgoztam nint laboros. Egy-két negativuma csak akkor adódott a diétának, amikor az unokám születésnapján éppen gyümölcs-napon volt, vagy vendégségbe hivtak és szintén gyü-mölcsnapom esett akkorra.Volt aki megértette, hogy én ezt csinálom, volt aki megkérdezte, hogy pont most akarok karcsú lenni?Annak aki nem értet-te, viszont elmondtam, hogy 30 évvel ezelőtt nem voltak vérnyomásbeli gondjaim, ezzel a diétával valóban ezt a gondot is orvosolni lehet.Ha érdekel valakit változatos recept erre a diétára, szivesen küldök belőle.
1. Hoxa
2007. aug. 15. 21:33
A 90 napos diétáról általában egy egy oldalas leírás kerül a kezünkbe. A kezdetek már nehezen indulnak, hiszen nehéz bizonyos ételekről eldönteni, melyik napra passzolnak és a java még csak ezután következik, szinte minden napra jut egy kérdés. Ebben próbálunk segítséget nyújtani cikksorozatunkkal.

Ugrás a teljes írásra: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook