Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás ok nélkül fórum

Szakítás ok nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
125. unom (válaszként erre: 123. - 7db74a3578)
2015. márc. 7. 21:10
Aki menni akar annak segíteni kell csomagolni. Mondd meg neki, ha így gondolja, akkor részedről vége. Érdekes lehet a reakciója.
124. 342402de6d (válaszként erre: 123. - 7db74a3578)
2015. márc. 7. 20:57
Szerinted nem indokolt a szakítás,te így gondolod,ő meg másképp,kiszeretett belőled lehetséges,mit tehetnél?Hagyd.
2015. márc. 7. 18:41

Eleg regi a fórum, de hátha valaki olvassa még.


Mar két napja, hogy a párom mindenfele indok nelkul idot kert 3 ev utan.


Nagyon megijesztett, mert szeretem es bar voltak kisebb nagyobb gobdok, szerintem nem indokolt a szakítás:(

Mit lehet ilyenkor csinalni, amikor bizonytalan h mikor hív es mmi lesz a vege? :( ti mit tennetek?

122. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - Félős nyuszi)
2013. júl. 28. 22:33
Oh,lazán kinyírnám,semmi cécó.XD
2010. nov. 18. 13:26

Szia! :)

Ha végre elhatározod magad és le szeretnéd zárni ezt a kapcsolatot, akkor viszont (szerintem) tedd meg azt, hogy közlöd a fiúval. Csak hogy ő (és akinek elmeséli) tudja, hogy te egy egyenes ember vagy. Mondd meg neki, hogy neked ez a piálós dolog és az, hogy keveset találkoztok, nem fedi egy jó kapcsolat fogalmát. Ne vágj a fejéhez feltételezett megcsalásokat és "keveréseket", mert ezt nem tudhatod biztosra és csak kinevet.

Utána pár napig jó otthon egyedül lenni. Nem mondom, hogy menj társaságba, meg ide-oda, mert meg kell gyászolni a dolgot, sírni ha kell és emlékezni. Ez a lezárás.

Nem ajánlom, hogy kezdj el fiúkkal randizni, mert úgyis csak Őt keresnéd bennük. Szóval egy jó ideig csak barátkozás. (És így nem tart k...nak sem senki majd). Aztán ha majd úgy érzed egy másik fiúnál, hogy nincs összehasonlítás, és várod, hogy lásd, akkor kezdődhet egy új élet.

Minél tovább húzod a döntést, annál később élhetsz újra boldogan.

Persze ez mind-mind csak az én véleményem.

Sok sikert! :)

120. Boléna
2010. nov. 18. 12:41
pont ezt a "valamiért"-et kéne kinyomoznod magadban és orvosolni
2010. nov. 18. 12:37

Ha az eszemre hallgattam volna eddig is,már rég túl lennék rajta.De mivel ennyien írtatok,és ugyanazt,ezt köszönöm,és ígérem,h.véget vetek ennek.

Én teljesen kivagyok miatta olykor,nem alszom,nem eszem,elszívok egy doboz cigit.Ő meg ki tudja?Lehet h.az újabb skalpját gyűjti.

Nem zárkózom el mások elől,és nem bűntetnék mást őmiatta.Hisz minden ember más,vannak normális pasik/és nők is/,csak sajnos van úgy,h.a rosszakhoz vonzódunk valamiért.

118. Pen80 (válaszként erre: 114. - Félős nyuszi)
2010. nov. 18. 12:21
Nem, ezt felejtsd el!!! Hogy nem jó, hogy mindent megteszel a másikért, az nem igaz! Csak most nem azért teszed meg, akiért kellene. De lesz majd olyan, aki "megérdemli", akiért érdemes mindent megtenni. Nagyon vigyázz, hogy ne büntess majd olyat emiatt a figura miatt, akit nem kellene. Sajnos el fogja érni, sőt elérte, hogy elveszítsd a hited, de kérlek, ne hagyd magad, ne zárj be mások előtt őmiatta.
117. Pen80 (válaszként erre: 115. - 5bfba16667)
2010. nov. 18. 12:19
Szerintem ez a negatív-pozitív nem sokat segít, de persze egy próbát megér. Merthogy ez objektív dolog, de itt érzelmekről van szó. Ha objektív dolgokkal meg lehetne győzni, akkor most nem lenne gond. Amíg fontos, hogy fájjon a másiknak, addig nem közömbös és nincs vége, az tuti - de ez már jó jel. :)
116. Boléna (válaszként erre: 114. - Félős nyuszi)
2010. nov. 18. 12:17

azért mert ezt a példát láttad otthon. h a pasik isznak. ez nem a te hibád. ha ennyire mély a probléma,sztem elmehetnél egy szakemberhez. ami neked szimpi: pszichológus,kineziológus,hellinger-családállítás,mind segítenének.

az én apám is ivott,nálam pont az ellenkezője alakult ki, de ismerek olyat akinél az van ami nálad.


sztem kérj segítséget. csak nyerhetsz rajta.

115. 5bfba16667 (válaszként erre: 111. - Félős nyuszi)
2010. nov. 18. 12:11

Ez most elképzelhető, hogy hülyeség lesz, és rengetegen szó szerint hülyének fognak nézni, de én írnék elővennék a helyedben egy A4es lapot, ketté választanám, + és - oldal, és elkezdeném írni.

Eléggé valószínű, hogy a - lesz a többségben.

Elkezdenék koncentrálni a negatívumokra.


Véleményem szerint nem az a lényeg, h neki fájjon, hanem az, hogy neked NE!!!


Ha már kellő módon bedühödtél, hogy mennyi a negatívum, na én a helyedben akkor cselekednék. Hogy mit, az attól függ, mennyire lettél mérges:D


Meglátod a dolgokban a lehetőséget egy normális kapcsolatra, vagy sem. VAlószínűleg nem, és ha itt tartasz, akkor talán mersz majd cselekedni.


Hogy akarsz-e szakítani, v nem, szerintem ettől függhet. Hogy ezt hogy szeretnéd, az is.

Én felvenném a helyedben a telcsit, ha hív, de minden fontosabbnak kell lenni még telefonálás közben is nála. Ne figyelj rá, beszélj közben máshoz, mindig kérdezz vissza. Ettől az én párom frászt kap:D


Ne érj rá, majd csak valamikor száz év múlva, kérdezz rá olyan dolgokra, amit pár napja mondott, de Téged nem érdekelt, így nem figyeltél rá:D

Szóval ezek taktikai dolgok, amit jobb esetben nem kell használni. De Te sajna még nem tudod mit tudsz tenni, vagy mit szeretnél tenni:(

114. félős nyuszi (válaszként erre: 113. - Boléna)
2010. nov. 18. 12:06

Köszi,igazad van.

Az a baj a kapcsolataimban,h.én mindig mindent megteszek a másikért,mert ilyen vagyok.

Tudom,h.ez nem jó,mert kihasználják.

Az önértékelési problémával kapcsolatban is igazad lehet.Ezt a gyerekkoromra vezetem vissza.Amikor anyám elhagyott,otthagyott az alkesz apámnál.És ez annyira fájt,h.ezért félek,h.elveszítek mást is aki fontos nekem.Na most jön az,h.gyerekként végignéztem apám piálásait,meg a veszekedéseket.Akkor miért pont egy ilyen pasi kell?És jogos.Tudom,h.van valami bajom.

113. Boléna
2010. nov. 18. 11:51

miért akarod h fájjon neki? ne foglalkozz már vele!! amig foglalkozol vele,nem tudod építeni magadat.

hagyd a csudába.


írd meg neki,h részedről vége mert már nem szereted.


és onnantól ne foglalkozz vele.ne hagyd h visszarángasson. nem szeret téged. te meg azt hiszed-lehet h nem tudatosan-h majd neked sikerül megmentened,jó útra térítened,kedvedésrt majd nem fog inni,csajozni..

de: akkor már rég nem tenné,ha szeretne téged. sajnálom de magadon kell dolgoznod mert önértékelési problémáid vannak.


én nagyon szorítok neked!!

112. Boléna
2010. nov. 18. 11:47
már az is gáz h kocsmázik,hát még h részegen csajozik. ha te úgy látod h ettől függetlenül a kapcsolatotok jó...
111. félős nyuszi (válaszként erre: 109. - 5bfba16667)
2010. nov. 18. 11:43

Köszönöm a hozzászólásodat.Nagyon okosakat írtál,és ezt sajnos én mint tudom.

Én úgy szeretném lezárni ezt az egészet,h.neki fájjon,ne nekem.Szerinted ez elérhető valahogy?

Őt sok nő elutasítja,mert folyton piás,de nagyon tudja lökni a szép szavakat.

Mivel én odáig vagyok érte,ezzel rendesen megnöveltem az önbizalmát,így még jobban próbálkozik másoknál?

Mit tegyek,ha hív?

Fel se vegyem,vagy legyek közömbös?

110. Felhoo (válaszként erre: 108. - Félős nyuszi)
2010. nov. 18. 11:34

Szia!

Miért csinálod ezt magaddal?:(

Te is látod, h ez neked nem jó! Vegyél erőt magadon és hajtsd el a fenébe! NE pazarolj rá több időt, ha ennyi idő alatt sikeresen bebizonyította neked h nem ő a megfelelő pasi számodra! Ilyen embernek akarnál gyereket szülni?? Felesleges több időt pazarolnod rá!

LÉPJ TOVÁBB!!!

109. 5bfba16667 (válaszként erre: 108. - Félős nyuszi)
2010. nov. 18. 11:33

Sajna, az a baj, hogy ha az ember szerelmes, akkor úgy gondolja, hogy még az olyan komoly problémákkal is fel tudja venni a versenyt, mint az ivászat.

Viszont én sajna tapasztaltam, hogy az nem igaz, hogy a szerelem mindent legyőz. Ideig óráig igen.Akár évekig. De egy idő után kezdesz belesüppedni, depressziós leszel attól, hogy a kedves életében csak a sokadik vagy, hogy míg Te ráérnél, mikor ő "füttyent", ő valahogy sosem akkor, mikor szükség lenne rá:(

Sajna ez nem jó.


Nem lehet azt mondani, hogy menekülj, mert ezt Te fogod érezni, hogy meddig bírod, meddig van erőd.

De azért azt remélem, hogy nem mész el addig, hogy gondjaid legyenek.


Bár szerintem már elmentél sajna:(

Egy alkoholista pasival állítottad szembe magadat, egy nőt, aki szerelmes, és magadat vélted hibásnak az egész kapcsolatban.


Esélyed sem volt. KO-val győzött benned a srác. Na ez a gond:(

Önértékelési gondok.Nagyon vigyázz magadra:(

108. félős nyuszi (válaszként erre: 107. - 5bfba16667)
2010. nov. 18. 11:28

Meg volt beszélve,h.csütörtökön,vagyis ma délelőtt találkozunk.Erre tegnap felhívott,h.sok a dolga,és nem ér rá.

Most néztem iwiwen.Új ismerőse egy szexi,de....nem részletezem milyen nő,mert ide nem lehet ilyent írni.Szóval mivel ő minden kocsmába szinte már otthon van,és ugye multkor is egy pultos csajt ostromolt,kezdem azt hinni,h.mindenkit vinne akit lehet.Fél év,és kevés találkozás picit kevésnek bizonyult arra,h.kiismerjem.Úgy érzem sokszor,h.olyan vagyok mint egy szamár.Nincs ló,jó a szamár is.Fűzöget ezt azt,és mivel nem adják be a csajok a derekukat maradok én.De meddig?Amig nem talál egy olyant aki igent mond.

Már kezdem azt hinni,h.velem van a baj.Mindent elnézek neki,én mindig ráérek ha szól,ő viszont nem.Van egy két srác,aki meg engem ostromol már egy ideje.Jól is néznek ki,és nem piálnak.Viszont engem rajta kívül meg nem érdekel más.Velem van a baj!

2010. nov. 17. 20:33
Fejlemények, esetleg?:)
106. félős nyuszi (válaszként erre: 105. - Dolores007)
2010. nov. 16. 13:00
Akkor tudunk találkozni amikor mindketten ráérünk.Ez sajnos elég ritkán van így.
105. Dolores007 (válaszként erre: 104. - Félős nyuszi)
2010. nov. 16. 12:49
Nem is szoktatok hétvégén találkozni?
104. félős nyuszi (válaszként erre: 103. - Dolores007)
2010. nov. 16. 12:47

Péntek este óta semmi.Szombat reggel küldött egy sms-t,hogy reméli rendben hazaértem és szeret.

Azóta nem hallottam róla.Mondjuk megszoktam,de azért ilyenkor elbizonytalanodom.Mert ha annyira fontos lennék neki,nem bírná ki napokig,h.legalább ne hívjon.Szerintem...

2010. nov. 15. 12:17
Nna, volt vmi hétvégén?
102. félős nyuszi (válaszként erre: 101. - Dolores007)
2010. nov. 13. 20:37
visszafogott,és kevésbé nyomulósabb
101. Dolores007 (válaszként erre: 100. - Félős nyuszi)
2010. nov. 13. 19:54
Azért kíváncsi lennék, hogy milyen veled, amikor teljesen józan.
100. félős nyuszi (válaszként erre: 98. - Dolores007)
2010. nov. 13. 19:11

Este 22-ig dolgoztam.21-40-kor felhívott,én meg megkérdeztem,h.felmehetek e hozzá?

Azt mondta,h.persze.De csak fél órám volt,mivel időben haza kellett érnem.

Ő alig akart elengedni,mondjuk mikor találkozunk mindig ez van.Nagyon nehezen válunk el.

Mondta,h.én kellek neki,szeret,imádja a csókjaimat.

Sajnos/talán írnom sem kell:(/volt a fejében.

Anyu ezért is félt tőle,mert fater is ilyen volt,el is váltak.

Hát ennyi...

2010. nov. 11. 23:14

Olvasgattam most a másik fórumod is...

Lehet, hogy nem kéne hívnod az ürgét egy ideig...

Régen ő kapart, nem? Lehet, hogy tényleg nagyon elbízta magát. Kicsit magára kéne hagynod. Kicsit elfoglalni magad, hogy ne ugorj mindig. Aztán ha rákérdez, hogy mi van, akkor mondani neki, hogy nem tudod, hogy mit akarsz, mert nem szimpatikus neked a megváltozott viselkedése, meg a pia.

Ha csak megrándítja a vállát, akkor hess, nem kár érte, de ha szeret, úgyis összeszedi magát.

Persze ez csak az én véleményem...

98. Dolores007 (válaszként erre: 97. - Félős nyuszi)
2010. nov. 11. 23:04

Azért valld be, ezek csak a te feltételezéseid.

Nekem is voltak bizonytalan kapcsolataim, az ember hajlamos egy csomó mindent bemagyarázni hanghordozásból, egy pillanatnyi csendből.

Próbáld meg elengedni magad.

Mit mondott, amikor mondtad neki, hogy nem érsz rá holnap? Megbeszéltetek vmit?

97. félős nyuszi (válaszként erre: 96. - 5bfba16667)
2010. nov. 11. 21:32

Nem a történtekkel van baj.Én már elfelejtettem és semmi bajom ez miatt.

Csak furcsa mostanában,mint aki nem tudja mit akar.

96. 5bfba16667 (válaszként erre: 95. - Félős nyuszi)
2010. nov. 11. 21:26
HA bocsánatot kér, visszafogadnád?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook