Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a reinkarnációról? Szerintetek létezik? fórum

Mi a véleményetek a reinkarnációról? Szerintetek létezik? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
2007. aug. 21. 12:02

Sziasztok!

Én nem tudom ilyen ékesszóval leírni, mint az előttem hozzászólóak, de úgy érzem, hogy létezik. Bár meg vagyok keresztelve, de nem hiszek Isten létezésében. Viszont sokat gondolkodtam már magáról a lélekről. Amikor meghal valaki, a teste hideg és merev lesz, de hová tünik a lelke. Azzal valyon mi történik? Szerintem, maga a lélek, életünk legrejtelmesebb, megfejthetetlen dolga.

4. anita2007 (válaszként erre: 3. - Zizisicc)
2007. aug. 21. 11:48

Mert van is!:-)


Tudjátok, nincs kezdet és vég, csak örökkön örökké létezik!! Ez már nem kérdés, hanem tény számomra. Tényleg fáj az élet, de ebből tanulunk. Igazán csak a fájdalmakon keresztül megy, ha jobban belegondoltok. Amikor bajban vagyunk, mindig, mindent megteszünk, hogy kimásszunk belőle. Nincs büntetés, csak helytelen cselekedet, aminek a következményét el kell viselnünk. Ha jó, ha rossz. Ok és okozat. Ez a karma törvénye!:-) De ha megértjük az összefüggéseket, akkor boldogok lehetünk. :-)

2007. aug. 17. 01:12

Hiszek a sorsban( v. vmi magasabb szintű erőben, ki minek hívja)!

Nem hiszek a véletlenekben!

Hiszek a reinkarnációban, hogy a lélek a következő leszületés előtt az előző életében szerzett tapasztalatait feldolgozva megtervezi a követekező életét: kik lesznek a szülei, testvérei, mikor fog megszületni, a kapcsolatait, gyerekeit, az életútját , a feladatait, a halálát. Hiszem, hogy a főbb állomások előre rögzítettek, de közöttük lehetőség van a szabad akarat érvényesítésére. Ha nagyon eltávolodsz az általad betervezett úttól, az Élet, a Sors, Isten, a Felsőbb Én, az Univerzum előbb-utóbb visszaterel, visszakényszerít a helyes irányba. Minél tudatosabb, nyitottabb, intuitívebb vagy annál finomabb jelzésekből is értesz, minél süketebb, vakabb, egoistább vagy, annál durvább figyelmeztetéseket, pofonokat kapsz!

2007. aug. 16. 23:38
Igen, van újraszületés. Ezerszer és ezerszer megtörtént már. Mégis úgy fáj...
2007. aug. 15. 19:30
Vettem ma egy könyvet, ami ezzel foglalkozik, félig már ki is olvastam. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Van esetleg valakinek valamilyen előző életbeli tapasztalata (regressziós meditáció, kártya, vagy bármely mód alapján)?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook