Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Miskolci Tescóban? Segítség... fórum

Dolgozik valaki a Miskolci Tescóban? Segítség... (tudásbázis kérdés)

2010. nov. 9. 14:12
Segítsen valaki...:((
7. vikasz (válaszként erre: 6. - Marcsix)
2010. nov. 9. 13:55
Remélem sikerül! Sokszor kell próbálkozni,akár telefonon is.
6. marcsix (válaszként erre: 5. - Vikasz)
2010. nov. 9. 13:37

Szia :))


Mi voltunk bent párommal, akkor volt, de akét gyerek nálunk volt, és úgy nem lehet ilyet vásárolni, de most már azt mondom én hülye, inkább megvettem volna. Szóval van, csak elfogyott gondolom....Kérdés hogy lesz e még...

2010. nov. 9. 13:36
Sajnos sokszor nem is lehet kapni azokat a termékeket, amit akciós újságba beraknak. Már többször volt ilyen problémánk, főleg játékokkal. :(
4. marcsix (válaszként erre: 3. - Korvik)
2010. nov. 9. 13:30

lehetséges hogy megpróbálom őket telefonon elérni még. De az hogy naponta hívja őket... Akkor már jobb lenne, ha ők felhívnának amikor érkezik.

ha esetleg itt nem járok szerencsével, más megoldásom úgysem lesz.

2010. nov. 9. 13:29

A vevőszolgálaton akár telefonon is megmondják hogy van-e, jobb helyeken néhány órára félre is teszik...

Nem vagyok miskolci csak általánosságban.

2010. nov. 9. 13:26

Sziasztok a Miskolci tesco játékújságába láttam, egy babakocsit 3990-ért. A katalógus 2-18 ig érvényes novemberben. Tegnap volt bent anyum, és már nem látta a babakocsit, nem a sport hanem a nagy babakocsi. Egyébként egy játék babakocsiról van szó. Ajándékba szeretném a lányomnak.


Az lenne a kérdésem, hogy aki ott dolgozik, nem tudna nekem jelezni, hogy mikor hoznak esetleg belőle, vagy hogy egyáltalán lesz e még belőle? Mert ha tudna szólni valaki én felvenném a nyúlcipőmét és még aznap bemennék megvenni.


Köszönöm szépen.

2010. nov. 9. 13:24
Dolgozik valaki a Miskolci tesco -ba?segítség...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook