Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » MISKOLC - Semmelweis Kórház - TAPASZTALATOK fórum

MISKOLC - Semmelweis Kórház - TAPASZTALATOK (beszélgetős fórum)


149. fd8e423e9e (válaszként erre: 148. - Nikusz23)
2011. jún. 30. 17:28
Én Sikónál szültem. Nem pénzéhesebb mint az átlag, vagy a "nagymenők". Csak a magánrendeléséért kéri el a díját, és a szüléskor megmondja a tarifáját, de a kórházi kötelező uh-kor, meg a terhestanácsadáson nem kell borítékolni (mint másoknál). Egyébként szerintem még túl lelkiismeretes is.
2011. jún. 30. 16:16
Sziasztok! Én új vagyok itt. 8 hetes terhes vagyok, és lenne egy pár kérdésem, mert tanácstalan vagyok. Először is Miskolcon szeretnék szülni a Semmelweis kórházban. Arra kérnélek titeket, hogy ajánljatok nekem egy jó orvost!Nem vagyok egyszerű eset, mert trombofíliás vagyok és Claxane-al szúrom magam kb egy hete, és ezt végig kell adnom magamnak szülés után is. Az első kisfiamat császárral szültem fájásgyengeség miatt ill. nem tágultam kellőképpen. Császár után kaptam embóliát, azóta ismert ez a betegségem. Emiatt szeretnék egy olyan szülészt aki tényleg nagyon érti a dolgát, és lelkiismeretes. Mondtak már nekem 2 nevet:Sikó László, Vrastyák Péter. Az elsőről azt olvastam h pénzéhes:(De igazábólegy orvost sem ismerek a Semmelweisben. Előre is köszönöm ha segítetek!
147. 4fdcf353fb (válaszként erre: 146. - Timilini)
2011. máj. 24. 16:03

Kedves Timilini!


Köszönöm üzeneted.Nem vagyok sem szegény, sem nagyon gazdag,éppen annyi van hogy elég a gyerekek eltartására és eltartásunkra. Most sokáig csak a gyerekek kötnek le, nem keresek magamnak senkit ha akar majd rám talál valaki de mint írtam nem igazán szeretnék senkit magam mellé,elég jól megvagyunk négyesben.Szép napot és szép hetet kívánok.Üdvözlettel Margit1975

146. Timilini (válaszként erre: 145. - 4fdcf353fb)
2011. máj. 24. 15:51

szia,

Megértelek, hogy félsz.. de még fiatal vagy, 10 év múlva is az leszel, hogy teljesen egyedül éld le az életed.. Vannak azért normális férfiak. Általában az idősebbek nem szokták bánni, ha a nőnek van már gyereke.. Mindenkinek szüksége van szeretetre.. de tudom, hogy Te most a 3 gyerekedtől megkapod, csak nehéz lehet egyedül.. ha majd késznek érzed magad, akkor nyugodtan merj lépni.. lehet az elején kevesebb érzelmekkel, úgymond a másiknak "hitelt adni".. Te sem vagy már a kapcsolatba bele ugrós típus.. de majd ismerkedhetsz.. vagy válaszolhatsz a kezdeményezésekre.. hidd el, csak az fog, aki tényleg szeretni fog..és a gyerekeidet is elfogadja, ha csak nem vagy nagyon gazdag. :)

145. 4fdcf353fb (válaszként erre: 144. - Timilini)
2011. máj. 20. 18:27

Kedves TimiliniT

Köszönöm bátorító üzeneted.Én inkább még ha 3 gyerekkel is, de már egyedül maradok,ezt még egyenlőre így gondolom,mert így nem csalnak meg és nem bántanak meg.Üdvözlettel Margit1975

144. Timilini (válaszként erre: 142. - 4fdcf353fb)
2011. máj. 20. 13:51

Szia Margit,

Nem tudom a történetedet, de nem is tartozik rám, csak bátorításként szeretném írni, hogy nagyon sok ismerősöm egyedül maradt mire a babáját megszülte, de ezek közül mindegyiknek van pár szerető, gondoskodó párja, akik a babát is elfogadták nevükre vették és gondoskodnak róla.. szóval, van remény. Sok férfi azért szereti a gyerekeket, és örömmel vállalja. Van egy 2 gyermekes ismerősöm, aki szintén egyedül maradt mikor megszületett a pici, és van párja, aki a gyerekekkel együtt elfogadta, de hát hogy is ne fogadta volna el, hát tündéri gyerekek. (rosszcsontok) :) Szóval lehet lesz "gondoskodásod" majd. :)

2011. máj. 15. 07:49

Sziasztok!


Légyszi segitsen, aki tud! JÓ neurológust keresek Miskolcon a barátnömnek, tudnátok segiteni?

Elöre is köszi!

142. 4fdcf353fb (válaszként erre: 141. - TLkapitány)
2011. ápr. 30. 07:28

Kedves TLkapitány!

Köszönöm kedves üzenetedet. Most alszik az éán kis drágám így válaszolok az üzenetedre.

Igen , valóban nem volt könnyű egyedül állóként várni a kicsit,de megérte,elvetetni nem akartam.Szerencsére vannak akik segítenek nekem,anyuék , keresztanyámék és persze volt kolléganőim,akikkel azóta is tartottam a kapcsolatot amíg más Megyében éltem.Amikor elköltözött a volt férjem egy másik nőhöz, azonnal visszajöttem Miskolcra a gyerekekkel anyuékhoz.Nem volt könnyű mert a gyerekeknek apjuk helyett apjuk is vagyok,mivel lemondott róluk teljesen.Így nem csak anyának de apánmak is kell lennem egyben.Nehéz valóban.Köszönöm a gratulációt.Aranyos vagy! Üdvözlettel Margit1975

2011. ápr. 30. 06:53
És még valamit elfelejtettem megírni neked Margit 1975.!.Nem lehetett könnyű egyedülálló anyaként vállalni a babát. Le a kalappal előtted! Üdvözlettel TL kapitány
140. TLkapitány (válaszként erre: 139. - 4fdcf353fb)
2011. ápr. 30. 06:51

Kedves Margit 1975!


Szívből gratulálok a kisfiadhoz!Legyetek nagyon boldogok.Üdvözlettel :TL kapitány

2011. ápr. 29. 13:21

Üdvözlök mindenkit!

Végre hazajöhettünk a fiammal.Hamarosan töltök fel képeket.Nagyon szeret enni és aludni, átaludja az éjszakákat, jó baba.A testvérük is nagyon örülnek neki, nincs testvér féltékenység köztük.Így egyedülálló anyaként nagyon nehéz volt, szerencsére édesanyámék és keresztanyámék is nagy segítségemre vannak.Még egyszer köszönöm mindenkinek a gratulációkat.Üdvözlettel Margit1975

138. 4fdcf353fb (válaszként erre: 134. - Manópofi)
2011. ápr. 25. 16:13

Szia!

Köszönöm a gratulációdat,rendben felteszek majd képet .Üdvözlettel Margit1975

2011. ápr. 23. 07:46
Nem voltak jó élmények!:(
136. fd8e423e9e (válaszként erre: 135. - Timilini)
2011. ápr. 23. 07:23

Az én orvosom egyszer csinált a közösségi uh-nál hüvelyit, csak és kizárólag óvszerrel. Mondtam, hogy kicsit viszketek, annyit mondott, hogy biztos megint gomba - nagyon meleg nyár volt (ő az óvszeren semmit nem látott eltérő hüvelyváladékot), de itt nem szívesen vizsgál meg azzal a fém bigyóval, nehogy gond legyen.

A magánrendelésén egyszer használatos műanyagok vannak.


Szerintem gáz, amit csinál.

135. Timilini (válaszként erre: 117. - Btkitti)
2011. ápr. 22. 19:59

szia,

gratulálok a babádhoz. Nekem egy kérdésem lenne, én dr. Hajashoz járok, nagyon meg vagyok vele elégedve, tényleg én is bármikor hívom, mindig felveszi, tanácsot ad stb.. viszont van egy dolog, ami igaz más doki is így csinálta, de akkor sem nagyon hallottam róla. Szóval hüvelyi UH-t úgy csinál, hogy nem húz az uh-ra óvszert.. nem nagy így a fertőzés veszélye? Aki hozzá jár, járt neki mi a tapasztalata? Az összes ismerősöm nőgyógyásza erre a műszerre húz óvszert, mi van, ha az assisztensek nem megfelelően sterilizálják? azért nagy a fertőzés veszélye.. emiatt picit beparáztam.. kinek mi a tapasztalata, nem csak Hajasnál hanem úgy általában a hüvelyi UH-nál, az orvosa húz rá "védőburkot". Nagyon fontos lenne a válaszaitok.. jöhet priviben is.


köszönöm szépen.

2011. ápr. 22. 11:54
Gratuuuuu Margit!!!! Látod, ,,SÁndor-papa" egy tünemény!!! Ha hazaérsz tegyél fel képeket a babódról! Jó egészséget, sok-sok tejcsit!!! Isten áldjon!!!
2011. ápr. 22. 06:17

Kedves Juttta

Köszönöm a gratulációt!Üdvözlettel Margit1975

132. 4fdcf353fb (válaszként erre: 131. - Husy32)
2011. ápr. 22. 06:16

Bocs de te mindenki hozzászólását kritizálod?Nem jól tudod. Megkértem az egyik nővért akivel összebarátkoztam, mert én is egészségügyben dolgozom,igaz szociális otthonban, és megkértem hogy tegye már már hogy megírja a fórumban Dávid fiam megszületését.,mint ahogy most is ő írja a nevünkben. Úgy hogy nem kellene rosszindulatúnak lenned,mert ahogy eddig néztem a hozzászólásokat Te vagy az aki minden hozzászólást kritizálsz!!!!

Margit 1975

131. Husy32
2011. ápr. 21. 15:07

Igazán irigyelek, hogy szülés után 22 perccel már netezel!!!!

Azt írtad császármetszés lesz ennyi idő alatt még ki sem hoznak a műtőből!!!

Valami itt nem stimmel!!!

Vagy tévedek?????

130. Juttta
2011. ápr. 18. 12:36
Köszönöm a válaszokat!
129. fd8e423e9e (válaszként erre: 127. - Manópofi)
2011. ápr. 18. 11:34
nekem is úgy rémlik, hogy szerdán van, déltől, és a leletet kell vinni, ennyi
128. porcellán (válaszként erre: 126. - Juttta)
2011. ápr. 18. 11:30
szerintem minden nap van talán 12-13-ig, de kérdezz rá telefonon és nem kell előzetes időpontot egyeztetni
2011. ápr. 18. 10:45
én úgy emlékszem szerdán van az afp-s ultrahang, és nem kell időpont.De a legjobb, h felhívod őket, az a tuti, nomeg én sem akarlak félrevezetni!!
126. Juttta
2011. ápr. 16. 21:55

Sziasztok!

20 hetes genetikai Uh-ra kell mennem.

Melyik nap és hány órára lehet oda menni?

Kell időpont?

2011. ápr. 14. 18:48
Köszönöm mindenkinek kedves megnyugtató válaszát.Üdvözlettel Margit 1975
2011. ápr. 14. 08:06

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egy igazi EMBER Sándor főorvos úr. Mindig nagyon kedves volt, segítőkész a vizitekkor, nem csak egy felesleges dologként fogta fel. Sőt! Mikor megszültem utána is találkoztunk a folyosón és gratulált, megkérdezte, hogy minden rendben van-e, stb... és mondta, majd a következő már könnyebb lesz (előtte hosszú benntfekvésem volt, eléggé nehéz szülés, stb).


Nagyon jól választottál, szerintem is!

123. manópofi (válaszként erre: 122. - 4fdcf353fb)
2011. ápr. 14. 07:13
A legjobb, akit választhattál! KOrábban már írtam RÓla, olvasd el! Szinte mindegyik dokit megismerhettem a Semmelweisben ottartózkodásom alatt ás biztosan állítom, hogy ő a legjobb, minden tekintetben! Jól döntöttél! Isten áldását kívánom szülésedre!
2011. ápr. 14. 01:05
Egy hét múlva végre karomban tarthatom a kisfiamat,nagyon félek a szüléstől még ha császárral is lesz meg.De remélem jó orvost választottam Sándor Csaba főorvos úr személyében.Ugye jó véleménnyel vagytok róla? Várom válaszotokat.Üdvözlettel Margit1975
121. btkitti
2011. ápr. 13. 17:03
És valaki véletlenül nem ismeri azokat a nőgyógyászokat, akik a Máv rendelőben rendelnek? Mármint nem magánrendelésen, hanem simán? Ha igen, mik a tapasztalatok?
2011. ápr. 13. 10:02
Minden kedves hozzászólónak köszönöm válaszát.Köszönöm hogy segítségemre voltatok.További szép napot.Üdvözlettel Margit1975

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook