Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés után kötény hasam lett!!! fórum

Szülés után kötény hasam lett!!! (beszélgetős fórum)


2010. nov. 9. 21:34
elvileg a második terhességem után lett csúnya az első is meg viselt mert iker terhességem volt a lányaim most 7 évesek de szinte majdnem akkorára nőtt a hasam a fiammal mind a két lánnyal tolattam rendesen:)))
17. mkjudit (válaszként erre: 7. - Ekka)
2010. nov. 9. 18:17
Az első gyerek után még nekem is teljesen visszahúzódott a hasam,a második után már maradt egy kis hájacska rajta.Tehát attól is függ,hogy hány gyereket szültél.
2010. nov. 9. 13:07

Karen Amen-Tee Dobinson: Pocak volt - pocak nincs

Nézz utána interneten könyvesboltok honlapjain.

2010. nov. 9. 11:53
mi a könyv pontos címe és hol lehet meg venni?
14. f83451ffb1 (válaszként erre: 10. - Bettyna78)
2010. nov. 9. 11:44
Tök jó, én két hete kezdtem el, és már látok némi eredményt. Nekem megvan a könyv is, ott azt írja, 1 hónap után már nagyon látványosan változik a test.
13. f83451ffb1 (válaszként erre: 12. - Bcicus)
2010. nov. 9. 11:43
Ez butaság. Igenis lehet mit tenni ellene kés nélkül is.
12. Bcicus (válaszként erre: 1. - Bettyna78)
2010. nov. 9. 11:28
Plasztikai sebészet. Ismerősömnek nagyon szépen megcsinálták. Mást nem tudsz tenni ellenne.
11. misz (válaszként erre: 10. - Bettyna78)
2010. nov. 9. 08:40

Ne izgulj! Ha jó genetikai adottságú vagy, simán leszel olyan mint szülés előtt. :) Ha meg nem, akkor is nagyon-nagyon sokat lehet javítani a dolgon. :) A 10 kiló meg nem olyan sok, hidd el!


Csak arra vigyázz majd: ha szoptatsz, akkor úgy tornázz, hogy ne legyen izomlázad. Akkor ugyanis olyan anyagok szabadulnak fel, amik megváltoztatják a tej ízét és a baba elválaszthatja magát.

A másik meg az, hogy ne legyen drasztikus és nagyon intenzív a fogyásod. Akkor ugyanis a zsírsejtekben tárolt méreganyagok nagyon gyorsan szabadulnak fel és az mind bekerül a tejcsibe és gondot okozhat a babának.


Ha meg nem szoptatsz, akkor hajrá ezerrel! :))

Sok sikert! :)

2010. nov. 9. 08:32
Köszönöm a tippeket aranyosak vagytok most meg is nézem azt a nő vagyok c internetes oldalt kíváncsi vagyok napi 15 perc tényleg nem sok csak tényleg használjon remélem be jön mától kezdem ha van eredménye akkor írok
2010. nov. 9. 08:05
ezek jó tippek :) én most akarok beszerezni egy hasszorítót szülés utánra mert a másodikkal nekem is maradt hasam és eleinte az is kötényhas volt, szóval nem fog ártani
2010. nov. 9. 07:37

Én is császáros voltam, terhesség alatt 31 kgot hiztam.:)) (ráadásul pici vagyok, 153 cm). Szülés után még 25 kg maradt rajtam. Nem fogyóztam, nem tornáztam, és 10 hónap alatt szépen lement. Most inkább soványka vagyok, alig 40 kg.:(

Nem mondom, hogy a hasam ugyanolyan feszes, de ha tornáznék rá, akkor talán azzá válna. Rubint Réka add önmagad edzései nagyon szuperek.Próbáld ki és ne csüggedj:))

7. Ekka
2010. nov. 9. 07:17

Szerencsére az enyém a régi, igaz már több mint 3 éve szültem. (rendszeresen tornázom, de a hasizomgyak. kimaradnak:D)

Szóval vígasztalásul: ..ha jó a genetikád, olyan lesz a hasad, mint rég ;)

6. f83451ffb1 (válaszként erre: 1. - Bettyna78)
2010. nov. 9. 07:01
Szia, sokan átéltük ezt:D Vigasztaljon, hogy az a 10 kg igazán nem sok, akár 2 hónap alatt leadható! Van, akin ennél sokkal több marad. Hasizomra ajánlom a Pocak volt-pocak nincs c. könyvet, illetve nem is kell megvenned, a nő vagyok c. internetes magazin Diéta, mozgás rovatában le vannak írva a gyakorlatok. Egy különleges hasizomedzés a cikk címe. Napi 15 perc, egyáltalán nem nehéz, viszont nagyon hatásos!:D
2010. nov. 9. 06:37

Szia!

Teljesen átérzem,én is ezzel küzdöttem meg.

Olyan már soha nem lesz mint régen,de tornával lehet rajta javítani.

Aerob mozgás+ hasizom gyakorlatok.Sokat javíthatnak rajta.Rékának vannak 20 percesei kifejezetten hasizomra,ha valami oknál fogva nem szimpi Réka akkor még Alexandrának is vannak hasizom blokkjai és czanik Balázsnak is.

Van kép a naplóm elején az én hasamról,a köldökömnél,milyen volt és milyen lett a tornától.

De a régi hasunkat már nem fogjuk visszakapni.

2010. nov. 9. 06:33
2010. nov. 9. 06:32

Olyan már ne lesz, mint rég. :(

Van már egy ilyen fórum Noémi 23 indította.

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Bettyna78)
2010. nov. 9. 06:31
Szerintem nem lesz már olyan, mint volt. Tornázz sokat! Kicsit diétázz is, és alakul!
2010. nov. 9. 06:29
Sziasztok a szülés után kötény hasam lett nagyon csúnya a tükörbe nézek és sírva fakadok mit tegyek tanácsot kérek császáros voltam 8 hónapos most a fiam még mindig nagy a hasam és lóg ja és van rajtam 10 kg fölösleg el vagyok keseredeve lesz még olyan hasam mid rég??? előre is köszi a válaszokat!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook