Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítségeteket kérném! Fogyás a célom és kezdő vagyok!:) fórum

Segítségeteket kérném! Fogyás a célom és kezdő vagyok!:) (beszélgetős fórum)


17. delike
2010. nov. 14. 23:03

Sziasztok!


Én is hányszor bele fogtam már a fogyiba... Na jó, csak héromszor eddig, ami hosszabb volt. De mindent feladtam max máwfél hónap után. Némi eredményét mindig láttam, de lusta vagyok lemondani a fini kajákról. Megy a nass. Legutóbb tavasszal fogyiztam, lement 4 kiló, abból most 2 visszajött. Összesen 7 kilót kellene leadnom. 2 hete járok konditerembe, heti 4 alkalom kardio (futás, bicaj, eliptikus).


Mi lenne ha összefognánk és mindenki valami apró tippel segítené a többieket?

16. Havran (válaszként erre: 14. - D68657db8f)
2010. nov. 11. 23:43
Futás közben is lehet csokis kekszet majszolgatni,csak az veszélyes.
15. d68657db8f (válaszként erre: 12. - Havran)
2010. nov. 11. 19:10
hat ezen mekkorat nevettem, aranyos! :)))
14. d68657db8f (válaszként erre: 13. - Havran)
2010. nov. 11. 19:10

:D

nincsen bicom :(

viszont futni, tornazni lehet. :)

13. Havran (válaszként erre: 10. - D68657db8f)
2010. nov. 10. 22:48
Csokis keksszel a kezedben.Szép mondhatom.Pattanj fel egy bicajra,és nassolgassál úgy és akkor nincs nagy gond.Persze tekerjél is közben.
12. Havran (válaszként erre: 11. - Havran)
2010. nov. 10. 22:43
hogy NEM kajálok.Bocsi elirtam.
11. Havran (válaszként erre: 9. - 85488edaf4)
2010. nov. 10. 22:35
Tavasszal csináltam,és akkor 7 kg fogytam,most 68 vagyok és hát jó lenne 8-at leadni most,az első után sajnos vissza jött kb 4 kg.De most résen vagyok már igy tél elött megprobálom kontrolálni magam.Nekem nagyon tetszik,kimondottan ugy érzem,hogy jó a szervezetemnek,hogy kajálok össze-vissza mindent.Mert hát sajnos enni és zabálni én is szeretek,de nagyon.
2010. nov. 10. 22:23

En is fogyni szeretnek, de lusta dog vagyok, csokis kekszszel a kezemben...

Viszont hiu is vagyok, ugyhogy eldontottem, hogy csatlakozom hozzatok. :)

2 eve 5-7 kg-t fogytam 2 het alatt az atkins-szel.

Ha erdekelnek a reszletek, szoljatok!

Nekem nagyon bevalt, mert elegge husevo vagyok, es sosem ereztem ugy, hogy lemondok vmirol. Kiveve a koffeint, de a koffeinmentes kave is olyan izu, csak az elso napokban komas voltam.

9. 85488edaf4 (válaszként erre: 7. - Havran)
2010. nov. 10. 21:36
Elöször hány kilót adtál le? Én most vagyok először ilyen kitartó.De hla istennek van eredménye.Üdv és kitartás.
8. mkjudit (válaszként erre: 1. - Papucsallatka)
2010. nov. 9. 18:33
Én éppen így vagyok mint te. 4 kg-ot szeretnék fogyni,de már sokszor elhatároztam magam,hogy majd ekkortól vagy akkortól,aztán mindig könnyebb volt azt mondani,hogy ez nem is olyan sok...14 kg feleslegemet könnyebben elhatároztam,hogy leadom,mert akkor már tényleg nem mehetett tovább,akkor ezt felismertem.Tegnap óta azonban úgy tünik ismét eldőlt a fejemben ,hogy karácsonyig leadom ezt a pár kilót,mert akkor biztosan nehezebb lesz ellenállni a sok finomságnak.Tehát fejben dől el,tudom közhelyes,de így van.
7. Havran (válaszként erre: 3. - 85488edaf4)
2010. nov. 8. 22:34
Én pont ma kezdtem 8 kg szeretnék fogyni,egyszer már csináltam és szerintem is jó,betartható.Gratulálok,nagyon ügyes vagy.
2010. nov. 8. 21:14

na nekem ugyanez a bajom! 63kg vagyok, és szeretnék leadni 5-6kg. Már szültem 4 bébit, több nem lesz, szóval jó lenne valahogy formálódni...de úgy érzem, hogy én nem akarok diétázni, vagy valami fogyókúrát csinálni, imádom a jó édességeket, rengeteget eszem is belőle(mondjuk szerintem nagy mázlim, hogy ezek után még 63kg vagyok és a súlyom nem változik bármennyi édességet is eszem..)nem vagyok hajlandó lemondani a finom ételekről és "csorgatni" a nyálam, hogy jaj most ezt pont nem ehetem meg akkor, amikor szeretném, mert épp fogyózom...

szóval hogy lehetne leadni ezt a pár kg-ot úgy, hogy közben ne érezzem azt, hogy le kell mondanom a finom ételekről...egyszer már elkezdtem a rendszeres tornát és délután 2 után nem ettem szénhidrátot, de a 4 kisgyerek mellett este mindig marad valami a tányérjukon, nekem meg nincs szívem kidobni, hát megeszem...és időm sincs nagyon tornázgatni mellettük(igaz elég tornaóra ők maguk nekem:)))állandóan ugrálhatok valamiért,...na de így? van valami ötletetek??

2010. nov. 8. 19:11
3-4 kiló felesleg? Hol?
4. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Papucsallatka)
2010. nov. 8. 19:10
Ez a régen rettentő kitartó voltam annyira ismerős! 20-21 éves koromban 23 kilót fogytam, annyira, hogy sokan betegnek néztek. Most majd 2x annyi van rajtam, köszönhetően annak, hogy eleresztettem magam, terhes letem, szültem, szoptattam stb. (kifogás)okoknak ...
2010. nov. 8. 19:04
Szia! okt.13-án kezdtem a 90 napos diétát.Ajálom figyelmedbe.Nekem 5kg-t sikerült leadnom éhezés nélkül.
2010. nov. 8. 18:57
Látom, új vagy itt, ezért azt ajánlom, hogy nézz körül itt a különböző fórumokban, megszámlálhatatlanul sok ilyen van!
2010. nov. 8. 18:54

Kérlek adjatok nekem tippeket, ötleteket, bármit!

Nagyon szeretnék fogyni.Nincs rajtam túl sok felesleg, 3-4 kiló, de ezt naggyon szeretném ledobni.Az a baj velem, hogy mindig elhatározom, de aztán valahogy mégis ráveszem magam, hogy á, elég majd holnap, vagy hogy ez még belefér..pedig nem:))

Még régebben egyszer nagyon sokat fogytam,(a gyermekkori háj jött le) de már nem emlékszem, hogyan:) Anyukám azt mondta, hogy rettentő kitartó voltam.. akkor most miért nem? Na mindegy, a lényeg, hogy nem tudom hogy kezdjek neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook