Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál már lelki beteg a kolléganőid intrikái miatt? fórum

Voltál már lelki beteg a kolléganőid intrikái miatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. dec. 28. 06:30
nem voltam.
2014. dec. 4. 14:12
nem voltam, és nem is leszek. Annál én is dörzsöltebb vagyok.
2014. dec. 4. 14:11
Voltam. De soha többet.
65. Merja
2014. dec. 4. 14:09
Pont most vagyok lelkibeteg a ket "kedves" kollegam miatt. :-(
2014. dec. 4. 08:44

Nehéz volt, 2+4 évig tartott, egy irodában ültünk, szívta a véremet, áskálódott. Plussz hozzá egy debil főnök, akinek ő nyalt, én meg nem. Megedződtem, kemény vagyok, mint az acél. A végén ők húzták a rövidebbet :) Isten malmai lassan őrölnek. Most nagyon jó helyem van, dolgozunk, elviccelődünk egymással, néha összekapunk, odamondogatunk egymásnak, de harag, egymás kibeszélése nincs, megy az élet tovább. Ennél rosszabb kollektívám sosem legyen! Amúgy 8 nő, +1 férfi főnök. :)

A legelső helyemen is jó csapat volt, férfiak, nők vegyesen, a férfi főnököknek 1 hibájuk volt, minden nőt hanyatt akartak vágni. Utólag tudtam meg, csak engem nem sikerült :), de semmi hátrányom nem származott belőle.

2014. máj. 13. 09:41
nem sosem.2 fulem van egyiken be,masikon ki.....
2008. nov. 5. 12:42

Sziasztok!


Nekem is volt két "kedves"kolléganőm,akik nagyon sok bosszúságot okoztak nekem.Ezt nem is fogom nekik elfelejteni soha,és igyekszem "meghálálni",valahányszor erre alkalom adódik!

Első munkahelyemen volt egy idős kolléganőm,vele voltam legtöbbet.Az igaz,hogy nagyon jól dolgozott,de állandóan játszotta a mártírt,ráadásul nyalis volt ,kétszínű és sértődős.Úgy tett,mintha kedvelne,segítene,jót akarna nekem,csakhogy én annál jobb emberismerő vagyok....Lényeg,hogy miután nem talált engem megfelelő kollégának,kisírta a főnökasszonynál,hogy küldjenek el engem ,és persze, hogy én húztam a rövidebbet,hiszen ő volt a régi jó dolgozó ,aki halálra törte magát a cégért.Amúgy a főnökasszony sem volt olyan szent ,amilyennek mutatta magát.A régebbi dolgozók tudták,hogy alkoholista...A helyettese pedig,aki szintén olyan nagyra tartotta magát,még viselkedni, étkezni sem volt képes kulturáltan!

Másik munkahelyemen egy ugyanolyan kolléganővel kerültem össze,mint amilyen az az idős nő volt!:@

Egy ideig szerény,kedves nőnek tűnt,azt hittem,kifogtam a világ legjobb munkatársát.De miután jól beilleszkedett,kezdte kimutatni a fogát.Hiába végeztem jól a munkám,ő kijavítgatta,minden bajtért engem okolt,mindent csak ő tudott rendesen megcsinálni,a főnöknek nyalizott,intrikázott,sértődőrohamokat produkált,bőgött ,természetesen ő is mártírt játszott,soroljam még?Természetesen ő volt az ügyeletes buzgómócsing,ezért a főnökök imádták.Sikerült elérnie,hogy felmondjanak nekem,az sem érdekelte,hogy van egy gyermekem.Utolsó munkanapomon közöltem vele,hogy ha én onnan elmegyek,utána ő sem marad sokáig(édes bosszú-skorpió kötelesség:D).

1-2 hónap múlva sikerült is elérnem ,hogy bezárjon a bolt.

Nem tudom,miért ver a sors azzal,hogy mindig ilyen ilyen kolléganőket fogok ki????

És nem tudom,miért bánnak így velem?!

Én nagyon egyenes jellem vagyok,de tapintatos is.Mindaddig nagyon rendes és kedves vagyok,amíg a másik is tiszteletben tart engem.De úgy látszik,ez nem elég.Arra azért rájöttem,hogy az ilyen kollégákat a saját fegyverükkel lehetne legkönnyebben legyőzni,utálom a kétszínűséget,de azt hiszem ilyen esetekben nincs jobb megoldás.

Amúgy az említett kolléganőm mindkettő Szűz jegyében született.Valami "kezelési útmutató"jó lenne az ilyen kollégákhoz!Bocs,hogy hosszúra sikerült az irományom,de jól esett elpanaszolni.

61. ildy2
2008. nov. 4. 17:54

Sziasztok!


Én most vagyok azon a ponton, hogy totál kivagyok a munkahelyizűrök maitt. Nagyon irigylem azokat az embereket akik fel sem veszik ezeket a dolgokat. Én most 3 napja vagyok szabadnapos, de még mindíg a sírás kerülget :(( És már holnap mennem kell...Ti hogy vezetitek le ezeket a feszültségeket?

2008. szept. 30. 00:55
igen, s le is robbantam tQle .. régen.Most már edzQdQm.
2008. ápr. 15. 11:06
Az előbb elfelejtettem, hogy nemcsak nők tudják kikészíteni a nőket. A férfiak egyszerűen nem bírják elviselni azokat a nőket, akik ugyanabban a beosztásban többet tudnak tőlük. Akkor kijön belőlük a köcsög. Ritka szemetek tudnak lenni a férfiak is!
2008. ápr. 15. 10:29
Igen. Már ráment az egészségem. De van 2 kisgyermekem, akiket jó lenne felnevelni. Ahhoz pedig pénz (vagyis munka) kell. Kényszerhelyzet alakult ki a régi munkahelyemen: egy az egyben megszűntette a "nagyfőnök". Beolvasztották egy másik igen nagy CÉG-be. A miénk fényévekkel előrébb járt mind szakmailag, mind technikailag, és felfogásban is mások vagyunk. Ezt mindenki tudja, és elismeri azt is, hogy az sokkal jobb. De mivel ők a főnökök, ezért nekünk kuss van! Vissza kell fejlődni legalább 15 évet. Semmilyen újító, javító, fejlesztő javaslatot nem tehetünk. A közvetlen kollégák pedig... Hát az a legrosszabb az egészben! Senki nem áll ki mellettem, nem hajlandóak elismerni a tudásomat és a szakmai gyakorlatomat. És sokkal egyszerűbb támadni a másikat, minthogy együtt dolgozni vele. Ha megtenném azt, amit néhány kedves férfi kolléga már felajánlott, rögtön lenne, aki kiállna mellettem. De ahhoz meg nem tudnék eleget inni, hogy megtegyem. Szóval ördögi kör, amiből csak rosszul jöhetek ki.
2008. márc. 7. 09:42
Igen, és sajnálom, hogy nem léptem le előbb!
2008. márc. 6. 00:37

nem

Mondjuk a fonok volt a baratom. Megcsak nem is intrikaltam.

2008. márc. 6. 00:32

Igen,teljesen,testileg-lelkileg.Szerencsére már nem dolgozunk együtt,és mindenki tudja róla,hogy az érvényesülési módja a férfi főnököknél a szex.

De csak egyszer találkozzak vele,megverem!!!!

2007. dec. 29. 09:54
igen,ott is hagytam a helyet és elmultak a pánikrohamaim ami akkor kezdődött....
2007. dec. 29. 09:22
Soha.... Senki nem érdekel annyira, hogy lelki beteg legyek miatta... és mivel teljesen felszínesen barátságos vagyok a kollégákkal/kolléganőkkel, én se érdeklem őket annyira, hogy belémkössenek. (Különben is, az igazgató titkárnőjével nem árt jóban lenni! ;))
52. zezsua
2007. dec. 29. 09:19
Voltam,de nem hiszem,hogy észrevehető.Szinészkedtem pedig lelkileg belehalok.
2007. dec. 27. 20:01
Erős vagyok és nem tudtak legyőzni, ma én vagyok a főnökük!
2007. dec. 27. 19:57
Ezt csak az érti meg akinek volt vagy van ilyen munkahelye.A mai munkanélküli világban az ember nem ugrálhat,így csak nyel...
49. LoLiNa
2007. dec. 27. 05:26
nem.
2007. dec. 26. 22:46
igen.
47. 09ca1d3343 (válaszként erre: 44. - D3edebbda4)
2007. dec. 11. 15:27
Aki örömét leli abban,hogy a másikat "kikezdi", annak nagyon sivár lelki élete lehet. Agyilag meg totál nulla!
2007. dec. 9. 19:15
Igen, volt már, de győztesen kerültem ki a csatából.
2007. dec. 8. 15:52
Nem, jóban vagyok velük, de helyzetben valszeg Ő húzzná rövidebbet.
2007. dec. 8. 13:29
Úgy tűnik, vannak akik örömüket lelik abban, ha kikezdhetnek valakit. Fel a kesztyűkkel! Ne hagyjuk magunkat!
2007. dec. 8. 13:26
Igen voltam,de legyőztem!
2007. dec. 8. 13:22
Amúgy az ember örülhet, ha dolgozik! Ha már nem dolgozik, akkor jön rá, hogy milyen jó is volt a házsártos főnök, és a kollégák intrikája.
2007. dec. 8. 10:12

Megszokok, vagy megszökök.


Én megerősödtem.

2007. dec. 8. 09:07
Talán lelki beteg nem,de bántottak már meg nagyon.Azóta erősebb vagyok és nem hagyom magam!
2007. dec. 8. 08:55
Az extraszőkékkel még a csevegésben sem veszek részt. Így aztán nem igazán érdekel a véleményük.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook