Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismesz jó nőgyógyászt Orosházán? fórum

Ismesz jó nőgyógyászt Orosházán? (tudásbázis kérdés)


13. Lola88
2017. febr. 15. 19:28
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, orosházán ki melyik nőgyógyászt ajánlaná nekem terhességem alatt és a szüleshez? Már nagyon nemtudom h ki legyen,pláne h nemvoltam még egyik magándokinál sem :( előre is köszönöm a válaszokat 😊
2011. ápr. 19. 08:22
Tudna nekem ajánlani nagyon jó dr.pl.Makó Szeged vagy Békéscsabán nekem elegem volt az oh-sokból!Nem akarom sorolni!Igaz Felek-nél még nem voltam !
11. Audrey79 (válaszként erre: 10. - Kriszta252525)
2010. dec. 19. 18:14
Gondolom már nem aktuális a kérdés, de én is Dr Feleket javasolnám
2009. jún. 7. 10:46

Sziasztok!

Ha valaki tud kérem segítsen. Már én is hallottam Dr. Felek Csanádról de idáig nem hozzá jártam de most váltani szeretnék. Azt szeretném megtudni hogy pontosan hol rendel és mikor?? Pár hónapja visszatérő gombás fertőzésem van:( már nagyon kellemetlen és szeretném ha valahogy segítene. Volt már nála valaki ilyen problémával, és tudott segíteni, vagy mit javasolt? Tényleg becsületes és rendes doki? Előre is köszönöm ha valaki tud nekem segíteni.

2009. ápr. 30. 14:00

Nekem a méhemben talált egy rákos daganatot 4 hete Felek Csanád doktorúr.

Nagyon megijedtünk, de ő mindent türelmesen elmagyarázott , igyekezett megnyugtatni.A műtét alatt voltak komplikációk de szerencsére jól sikerült és utánna is minden nap többször bejött érdeklődni hogy minden rendben van-e . Ő maga szervezte le a szegedi sugárkezelésemet is . Nagyon lelkiismeretes, rendes és kedves orvos. Csak jókat mondhatok róla.Mindenkinek ajánlom!

Az orosházi nőgyógyászaton dolgozó nővérkéket is csak dicsérni tudom, mert mindenben segítőkészek voltak és nagyon rendesen ápoltak, lemosdattak, törődtek velem.

Más kórházakban közel se bántak velem ilyen alaposan és megnyugtatóan pedig már 69 éves vagyok , van összehasonlítási alapom.

2008. nov. 18. 14:37
Felek az egyik ismerősöm petezsákját cisztának nézte, műteni akarta hiába mondta hogy poz a teszt.Elment egy másik dokihoz, azóta már 6 éves a kisfia.
2008. jún. 13. 18:26
dr.Patakfalvi? A feleségét ismerem, az aranyos, de nem tudom hol rendel a doki. Én Bcsabai vagyok.
2008. jan. 17. 19:56

Sziasztok!

Én is Felek Csanádor ajánlom, ha teheted kerüld el Svarsnigot!

2007. nov. 29. 11:06

Szia szia!

Az a helyzet, hogy azóta, mióta kiírtam a témát, már voltam dokinál, és képzeld, pont nála, csak magánrendelésen!

Elsőre jónak tűnik, meg minden, pont úgy, ahogy leírtad!

Remélem, később is beválik. :-)

üdv

s

2007. nov. 25. 14:06

Dr. Felek Csanádot ajánlom nagyon lelkiismeretes és nagyon tapasztalt,rendes!Sok miondenki mástól is ezt hallotam róla!

Reggel 7-7:30 ig van rendelése az SZTK-BAN!

3. swordgirl (válaszként erre: 2. - Pavelancsika)
2007. aug. 30. 07:48

Köszönöm a választ, azt hittem, nincs itt senki, aki Oh-ról ír :-))


Lehet, hogy kipróbálom, bár mióta kiírtam a kérdést, voltam Dr. Felek Csanádnál, és nagyon jónak tűnik.

Igaz, én csak amolyan "éves nagygenerálon" voltam, nem is vagyok babós, úgyhogy nem tudok egyéb dologról beszámolni, de ha van valami tapasztalat vele kapcsolatban, azt is szívesen fogadnám!


üdv

2. pavelancsika (válaszként erre: 1. - Swordgirl)
2007. aug. 29. 13:42

Szia!

Szerintem mindenki mást fog írni. :)

Én Dr. Svarsnig Lajoshoz járok és nála is szültem. Maximálisan meg vagyok vele elégedve! Ha lesz mégegy babó azt is szeretnél nála szülni.

2007. aug. 15. 10:09

Sziasztok, újabb fórummal jövök, főleg Orosháziaknak. Én nem rég költöztem ide, azelőtt Szegeden jártam nődokihoz, és most tervbe került egy babóca nálunk. Keresek egy jó orvost, és nem akarok kísérletezni. Ha valaki tud jó orvost, aki megbízható, és kedves, normális, akkor megköszönném, ha ideírná.

Előre is köszi mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook