Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törökország, de hová? fórum

Törökország, de hová? (beszélgetős fórum)


17. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 16. - Mira0512)
2010. nov. 9. 08:10

Köszönöm! Én is örülök és már várom. Thaiföld tényleg nem az az árkategória, de ha ezt nem figyeljük, engem akkor sem vonz. Attól függetlenül, hogy szép rengeteg negatívuma van.

További szép napot!

2010. nov. 8. 19:58

Nagylány, azért Thaiföld nagyon nem ugyanaz az árkategória. :S Én is szívesen mennék oda...:DDD


Kisszsuska, örülök, hogy sikerült dönteni! :) Biztosan szuper lesz! :)

2010. nov. 8. 19:42

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!

Szeretnénk Törökország mellett maradni. Megbeszéltük a férjemmel, hogy februárban elmegyünk egy magyarországi wellnessre és a nagy nyaralást szeptemberre vagy októberre hagyjuk. Akkor még jó idő van és még napozni is tudunk.

Még egyszer szeretném megköszönni mindenkinek a segítséget.

2010. nov. 8. 19:29
Na szóval. Ha február és teljes kikapcsolódás akkor csakis Thaiföld. Isteni, szuper.
2010. nov. 8. 16:52
Egyiptomban a tenger is 20-22 fokos minimum februárban, és tudsz snorizni is, tehát a Vörös tengert is felfedezheted. :) Azt érdemes! ;) Bár azért neoprén ruhával készülnék erre a célra, mert a kinti hőmérséklet 20-25 fok. Na de februárban az jóóóó...:)
2010. nov. 8. 16:45
Szia ha Törökbe szeretnél menni várj áprilisig hidd el érdemes,még az áris jó a kinti idöjárásis már jo lehet napozni.Februárban sztem inkábbEgyiptom.
11. Orsi86 (válaszként erre: 5. - Kisszsuzska83)
2010. nov. 8. 07:48
Mi anyósoméknál lakunk, a családhoz járunk ki. Isztambul nem a passzív pihenésre vágyóknak valót. Rengeteg múzeum, bazár, látnivaló van. De lebeszélnélek, hogy pihenni menj oda. Tavasztól-Őszig szép idő van, de télen ott is hideg van. Szóval Februárba ne menj oda. Viszont a déli tengerpartokon szép idő van olyankor. Nem túl forró fürdő idő, inkább tavaszi 15-20 fok.
2010. nov. 7. 23:23
Bár nekem szívem csücske, így nem tudok róla mindenféle szubjektivitás nélkül beszélni, de én februárban biztos, hogy Egyiptomot választanám. És tulajdonképpen ha másért nem, azért mert ott februárban is tuti jó idő lesz. Én Törökbe inkább május-szeptember közti időbe mennék. Szerintem Tunézia is szuper, de az időjárás miatt nálam az is májustól-szeptemberig. Egyiptom viszont pont nyáron nem olyan jó a nagy forróság miatt. Már, ha a arab ország, és ez az árkategória...
9. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 8. - Mira0512)
2010. nov. 7. 21:02
Nem, csak sokan dicsérik. Nagyon szeretnénk valahova elutazni. Február lenne az időpont. Már nézegettünk mindenfele. Tudsz valamit ajánlani?
2010. nov. 7. 20:45

Szia! Alanya is felkapott hely, de a hátránya, hogy messze van a reptértől. Amúgy is számolnod kell vele, hogy az első és az utolsó nap utazás csak, semmi másra nem jut időd, (van, hogy hajnal 1-2-es indulás van haza), de ilyen távolságnál még inkább. Viszont Antalya ahogy néztem nyáron, sokkal drágább... :(

Mindenképpen Törökország az úti cél?

2010. nov. 7. 20:35

Köszönöm.

Valaki más, még több véleményt várok.

2010. nov. 7. 20:14

szia mi Belek-ben voltunk a nyáron....nagyon klassz szálloda,és fedett medencéje,élményparkja is van....tudom ajánlani.

A szálloda neve: Rixos

5. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 4. - Orsi86)
2010. nov. 7. 20:11
És ott hol szoktatok megszállni? Milyen a hotel? Írnál valami bővebbet Istambulról? Miket lehet ott csinálni?
2010. nov. 7. 19:46
Akkor szerintem menj Antalyaba. Ott csak pihi van, szinte minden hotelban találsz fedett medencét, spa kezelések...stb de azért érdemes elötte érdeklődni. Minden csak ár kérdése,hogy mennyit szánsz rá. Mi télen mindig Isztambulba megyünk ugyhogy csak az ottani dolgokban tudok segíteni.
3. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 2. - Orsi86)
2010. nov. 7. 19:37
Köszi, leginkább a tengerparti üdülőhelyek érdekelnének. A passzív pihenés híve vagyok. Ezért szeretnék olyan hotelt találni, amelyikben fedett medencék is vannak.
2. Orsi86 (válaszként erre: 1. - Kisszsuzska83)
2010. nov. 7. 19:32

Szia!

Síelni is szeretnél? Nagyon szép sí paradicsomaik vannak.

2010. nov. 7. 19:14

Sziasztok!

Februárban Törökországba szeretnénk utazni egy hétre. Tudtok esetleg olyan hotelt ajánlani, amelyikben fedett medence is van. Esetleg volt már valaki télen Törökországban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook