Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van-e valaki, aki császár után elköttette magát? fórum

Van-e valaki, aki császár után elköttette magát? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 7. 22:22
Én is elköttettem magam, ennek már négy éve, nálam sem volt semmilyen mellékhatása. Valóban nem 100 %-os a biztonság így sem, azon a papíron is rajta van, amelyiket alá kell írni a beavatkozás előtt, hogy 2 % esélye van egy következő terhességnek még elkötés után is. Az én ismeretségi körömben is van olyan aki elkötés után még szült.
4. Nusika74 (válaszként erre: 2. - Newgirl)
2010. nov. 7. 19:15
Sajnos ez sem 100%,én is elkötettem magam és mégis terhes vagyok a teszt szerint !
3. Anyuci macuci (válaszként erre: 1. - C.Rita)
2010. nov. 7. 19:03

Szia!

Én is megcsináltattam. Elhízás nálam sem hiszem,hogy a beavatkozás miatt lenne. Inkább a lustaságomnak tudható be.

2. Newgirl (válaszként erre: 1. - C.Rita)
2010. nov. 7. 18:40

Szia!

Nekem idén májusban volt a 3. császármetszésem, és mivel több gyerekem nem lehetne, igy én is sterilizáltattam,elköttettem a petevezetőket,hogy még csak véletlenségből sem legyek terhes többé, mivel 4. császármetszésem már nem lehetne, és amugy sem akarok több gyereket.

Szóval ami a lényeg, semmilyen mellékhatással nem jár.

Ugyan ugy van 28-30 naponta menstruácio.elhizás nincs, csak a sütiktől,szóval abszulult biztonságos, és mellékhatás mentes, nem ugy mint a gyógyszerek.

Remélem tudtam segiteni!

2010. nov. 7. 18:25
Van e valaki aki csaszar utan elkottete magat? van e valami melekhatasa pl.elhizas .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook