Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A bnőm találkozni akar a sráccal, aki fél éve vagy hogy felültette. Most szerintetek? 22F fórum

A bnőm találkozni akar a sráccal, aki fél éve vagy hogy felültette. Most szerintetek? 22F (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. nov. 11. 09:25
szerintem teljesen jól alakult a dolog. ne hodd, hogy ezzel korlátoztrad, csak rávilágítottál, hogy ez neked rosszul esne és így tudja, hogy fontos a számodra. Ha téged szeret nem hiszem, hogy nagy veszteségnek érezné a lemondott találkozót. Azért nyugodtam kényeztetheted, "kárpótolhatod" :))
56. 6f773a273c (válaszként erre: 54. - 8fd47b681f)
2010. nov. 9. 14:51

jaj,van,hogy korlátozni kell a párod.szerintem ez így természetes,és jó,hogy nem engeded el.szerintem jól is esik neki,hogy félted.(nekem is jól szokott esni,ha félt a párom)

nem kiengesztelned kell,hanem megmutatni,hogy jobb vagy,hogy még csak ne is akarjon más pasival találkozni.

55. 91d4989ab9 (válaszként erre: 54. - 8fd47b681f)
2010. nov. 9. 03:05
"kárpotold" a csajt valami jó neki tetsző programmal:)
2010. nov. 8. 22:43

Sikerült megbeszélnem a dolgot a párommal! Nyugodtan, ő is és én is elmondtam mit gondolunk. Elmondtam, hogy nem örülök neki, hogy nem tetszik, azt mondta nem fog vele találkozni. Nem azért mert én kértem rá, hanem mert nekem nem tetszik. Lényegében tehát miattam, de mégsem ugyanaz a kettő!


Ennek örülök, de most én érzem úgy, hogy kicsit korlátozom a párom. Elmondása szerint ő csak havernak, barátnak tekinti a srácot, de megérti azt is, hogy fordítva neki se tetszene a dolog, ha én taliznék egy lánnyal.


Szóval most nem tudom. Jó így, hogy nem megy el miattam, vagy mondjam el neki, hogy bízom venne, menjen el nyugodtan?

Olyan mintha az oroszlán barlangjába küldeném a párom, szar, de az is, hogy miattam nem megy el, mikor lehet ártalmatlan a gyerek.


Ami viszont megint aggódásra adna okot, hogy a párom elmondása szerint rajtam kívül még abba a gyerekbe volt nagyon nagyon szerelmes.

2010. nov. 8. 18:11

A férjem csak abban a barátomban bízik, aki olyan meleg, hogy egy darab papír a kezében épp nem gyullad meg. Amúgy mindenki, aki érintkezik velem, és pecke van, gyanús. Szokott féltékenykedni így is, de vannak határok, amik be vannak húzva. Nekem is, mert ezzel kizárom a kísértésbe esés lehetőségét, meg neki is, mert ezért nem rinyálhat. Találkozhatok barátokkal, haverokkal, találkozhatok innen-onnan ismert pasikkal, de pl. nem megyek fel egyikhez sem kétszeményes bormámoros vacsorára. Egy étteremben vagy kávézóban nyilván nem fog egyik sem felcsapni az asztalra, a város meg elég kicsi. A korábbi szokásaimhoz képest én is engedtem, meg az önző akaratából ő is.

Állandóan meg én sem foghatom a kezét, én is csak bízok benne. Tegnap is pl. mikor éjjel 3kor hazajött tudtommal a haverjaival volt. Egyszerűen elhiszem, mert jobb nekem így. A munkabeosztása nem fix. Elhiszem, hogy tényleg dolgozni megy, tényleg épp onnan jött. Ha meg akar csalni, úgysem tehetek semmit.


Szerintem ez a bizalom, és nem az, hogy miért ne mehetnék bárhová vele.

52. 7777ff52ae (válaszként erre: 51. - Nusika74)
2010. nov. 8. 17:54

Én értem, hogy kire írtad. Egyszerűen nincs az a Don Juan, akitől egy nőt félteni kellene, ha a nő hűséges akar lenni.

Én nem hiszem egy nőröl sem, hogy á, ő biztos nem kezdene az én férjemmel. Én csak abban bízok, hogy az én férejem hűséges akar lenni hozzám.

51. Nusika74 (válaszként erre: 45. - 7777ff52ae)
2010. nov. 8. 17:27
Nem a fórum kiírójára írtam hogy nem megbizható !
50. 7777ff52ae (válaszként erre: 47. - Lacza9)
2010. nov. 8. 15:50

Sok közünk nincs egymáshoz, úgyhogy elég lazán el tudom nézni :) Még ha 100an mellétek állnak, és Ti vagytok a többség, akkor sem változtat ez semmin. Pl. kissebbségben van a vállalkozó szellemű ember, többségben az, akit irányítani kell. Mégis a vezetők viszik előre a világot.

200 éve még be lehetett a konyhába szorítani a kussaneved nőket, a világháborúk után már egyre kevésbé ment. Mivel az dívik manapság, hogy addig határolódik be időben a kapcsolatok része amíg az önzés ki nem szorítja a folytatást (az ember meg nem arra született, hogy egy embernek éljen), erősen ott van az emberek tudatában, hogy ha kell meg tudjak állni a saját lábamon. Ha meg már nem vagyunk a másikra utalva, akkor milyen alapon dirigáljon. Sok embernek megfelel a másodrandűség. Soknak meg nem.


Mikor olyan okfejtést hallok, hogy azért ne találkozzon egy másik eltérő neművel X párja, mert úgyis "az" a vége, bennem mindig felmerül, hogy X azért feltételezi, hogy Y úgyis összefekszik Zvel, mert ő csak egy puncit vagy kukit látott mindig a másik nemben, és képtelen valami emberi miatt érdeklődést mutatni egy személy irányában. X nem tud az "ártalmatlan" flörtnél megállni, és ezért azt hiszi, hogy senki más sem tud.

49. 80ASIQ
2010. nov. 8. 14:14
Ne felejtsük el, egy 22 éves fiatalemberről és egy 18 éves, éppencsak nagykorú leánykáról van szó. Más probléma mint egy 35-30 éves házaspár esetében. Megint más egy 55-50 éves pár esetében, ahol férj már küldené az asszonyt. Csak vinné valaki!
48. 80ASIQ (válaszként erre: 42. - Nusika74)
2010. nov. 8. 14:07

A pofátlansággal sikert lehet elérni. (Meg jó modorral meg önzéssel. Meg cslással, hazugsággal.) Felhívja a jányt aki elmegy a találkozóra (Ha útálná, biztosan nem menne el. Gondolom.), jól érzik magukat egymással, majd odapártol a jány. Aztán persze valamikor szakítani fognak (vagy nem), de az már a jövő titka. Megtiltani nem lehet. Mégis milyen jogon? Nem iszlám világban élünk. Nem mondom, hogy így lesz, de benne van ez is.

Valaki javasolta, hogy hősünk kísérje el. El lehet, de a találkozón ne vegyen részt, maradjon tisztes távolságban. Ha nem marad tisztes távolságban akkor egy más alkalommal már titokban fognak találkozni. De a titokban találkozás aműgy is bekövetkezhet, ami a többedig találkozásnál már nem lesz titok, hanem a jány bejelenti szakítását. Jól elmagyaráztam. (:D)

Eredetileg is azt javasoltam, hogy engedje és bízza az időre, hogy mire alakul a dolog.

47. lacza9 (válaszként erre: 46. - 7777ff52ae)
2010. nov. 8. 13:27
Bocs,de én se.
46. 7777ff52ae (válaszként erre: 42. - Nusika74)
2010. nov. 8. 12:16
Próbálkozni sok mindennel lehet, legfeljebb elutasítanak mindket. Már ténymegállapításra került, hogy ez a próbálkozó még csak exnek sem mondható. Felfújod az egészet. Én hányok azoktól a pároktól, akik mindig mindenhova csak együtt, Te meg nem érted, hogy én miért gondolkodok így.
45. 7777ff52ae (válaszként erre: 41. - Nusika74)
2010. nov. 8. 12:10
A 3. srác nem begbízható, de a fórum kiírója a csajjal jár.
44. 7777ff52ae (válaszként erre: 40. - Koszka2)
2010. nov. 8. 12:08

Ezt egyértelműen érzelni zsarolásnak hívjuk. Kiválóan alkalmazható azoknál az embereknél, akik szeretnek minket, mert ők ugye nem akarják, hogy fájjon nekünk valami. Legjobb az egészben, hogy mi nem is mondtuk, hogy ne tedd, a saját lelkiismerete fogja kimondani a végszót.

Szerintem meg Ti "vezetitek félre" szegény srácot. Nekem ha beverné egy kávé melletti beszélgetésnél a durcát, repülne, mint szaros macska. Egy 18 éves csajt, főleg, ha tényleg szerelmes lehet befolyásolni. De majd csak pislog, ha később más nő kiteszi a szűrét. Az én álláspontom is egy valós, és annyira én sem vagyok egyedi. Sőt, elhagyva 2010-et egyre több emancipált punci van, aki nem kalitkába zárt díszpinty akar lenni.

43. 7777ff52ae (válaszként erre: 39. - Koszka2)
2010. nov. 8. 12:02

Ha félt, akkor üljön le otthon, és higgadjon le. Még olyan 18 éves korom körül hajlandó voltam, hogy ne találkozzak ezzel, meg azzal se, mert a párom féltékeny. Meg is lett az eredménye, jól szétverte az ismeretségi köröm. Ha nem lettem volna olyan rohadt szerelmes, akkor úgy járt volna, mint előtte más. Dirigáj anyádnak, aztán le is út, sel is út.

Az én párom nem kolonc, de nem is lóg folyton a nyakamon.

Tényleg azt hiszed, hogy az ajánlat tevésben vissza lehet fogni a srácot? Ugyan mire alapozod ezt?

42. Nusika74 (válaszként erre: 34. - 7777ff52ae)
2010. nov. 7. 21:53
Szerintem meg az a bunkóság hogy egyátalán volt pofája felhívni a csajt !Ha valamelyik ex az én férjemmel akarna találkozni ,bíztos nem kérdezném meg tőle hogy zavarok-e !!!
41. Nusika74 (válaszként erre: 36. - 7777ff52ae)
2010. nov. 7. 21:45
Ez a srác minden csak nem megbízható,szerinted mit akarhat 6 hónap után ?Gondolom nem bocsánatott kérni.Azt is tudja hogy valamikor tetszet a lánynak,de jól átverte most hogy nincs senki a láthatáron most megint előveszi,"ha ló nincs ,jó a szamár is "alapon !Ha meg ártatlan dologról beszélgetne akkor miért gond ha hárman vannak ?Én a csaj helyében bíztos levakarnám magamról,és nem tenném tönkre a jól induló kapcsolatomat !
40. Koszka2 (válaszként erre: 38. - 7777ff52ae)
2010. nov. 7. 21:42
Ne is haragudj de érdekesen látod a világot mi abban a korlátozás ha valakit meg kérünk valamire ha azt mondom ne menj el azzal csak azt mondom nekem nem tetszik hogy el mész de van választása hogy elmegy vagy nem nem azt mondja ha elmész akkor meg verlek vagy szakitunk stb szegény srácot ne vezesd fére ez eggyáltalán nem korlátozás
39. Koszka2 (válaszként erre: 36. - 7777ff52ae)
2010. nov. 7. 21:18
Igen vannak ebben igazad van de csak akkor tudod valakire mondani hogy megbizható ha el temették mert akkor már nem tud meglepetést okozni.De itt arrol van szó hogy találkozni akar vele és ha valaki félti ismétlem félti a párját nem engedi el egyedül.Külön gratulálok ha te a párodat koloncnak hivod egyébként itt nem arról van szó hogy egy régi jó barát lenne Van olyan beszélgetés ahová egyedül megy az ember de szerintem ez nem olyan Miért kellene nagyokat halgatni ha valami fontos akkor el tudja mondani ha meg ajánlatot akar tenni azt meg tatsa meg magának vagy te nem igy látod?
38. 7777ff52ae (válaszként erre: 35. - 8fd47b681f)
2010. nov. 7. 20:20
Korlátozod egyértelműen.
37. 7777ff52ae (válaszként erre: 29. - Lacza9)
2010. nov. 7. 20:18
Egy papuccsal talán meg lehet csinálni, de egy önálló gondolkodású nővel aligha.
36. 7777ff52ae (válaszként erre: 26. - Koszka2)
2010. nov. 7. 20:12

Vannak megbízható meg megbízhatatlan emberek. Ha nekem egy barátom, haverom elmond valamit, akkor úgy gondolom, nekem mondja el, nem nekünk (nekem és a férjemnek).

Elég, ha tud a lépéseimről, nem kell, hogy ott lihegjen a nyakamba. Egy beszélgetés négy szem közt vagy hármasban tök nem ugyanaz. Ráadásul ha a kolonc egy gennyládának tartja a az egyik illetőt milyen beszélgetés sülne ki? Lehetne jó nagyokat hallgatni.

2010. nov. 7. 20:11
És ha arra kérem hogy ne menjen, akkor azzal nem korlátozom a "szabadságát"?
34. 7777ff52ae (válaszként erre: 21. - Lacza9)
2010. nov. 7. 20:05
Én nem hurcolom mindenhova a párom, hogy mutogassam. Amúgy szerintem bunkóság is csak úgy pluszba odaállítani. Ha én magammal vinnék valakit, akkor először megkérdezném, hogy csatlakozhat-e XY.
33. lacza9 (válaszként erre: 32. - 8fd47b681f)
2010. nov. 7. 19:53
A válaszokból egyértelműen kiderül,hogy a többség neked ad igazat,tégy belátásod szerint(és légy férfi).
2010. nov. 7. 19:31
z én véleményem, hogy helytelen, hogy nem tetszik, hogy ezmiatt féltékeny vagyok.
31. lacza9 (válaszként erre: 30. - 8fd47b681f)
2010. nov. 7. 19:17

Szerinted igazságtalan?

Neked van önálló véleményed?

2010. nov. 7. 18:56
Nade ez a kérés a részemről nem igazságtalan? Szerintem ti is tudjátok, hogy ez helytelen, mert ha rég látott barátja lenne azt mondanám oké, de fél éve nem is kommunikáltak egymással.
29. lacza9 (válaszként erre: 28. - 8fd47b681f)
2010. nov. 7. 18:52
Ha szeretitek egymást bármire van jogod kérni és ha mégis elmegy,a helyedben levonnám a következtetést és lapát.
2010. nov. 7. 18:47
És van jogom arra kérni, hogy "szívem, nekem ez ne mtetszik, sztem helytelen, ne menj el!"??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook