Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Betegség/hiányzás után, Nektek is nehézkes a gyerkőc oviba való 'visszaszoktatása'? fórum

Betegség/hiányzás után, Nektek is nehézkes a gyerkőc oviba való 'visszaszoktatása'? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 7. 16:47
minden gyerek ilyen szerintem:) az én fiam is egy hét ovi 1hét itthon van és elég az oviba visszaszoktatni most 2hetet volt a harmadikat kezdjük holnap, pedig 1hónapig amíg beszokott a kezdetek után nem volt gond csak eleinte
4. Ekka (válaszként erre: 3. - Nusika74)
2010. nov. 7. 16:09
Szerintem is;)
2010. nov. 7. 16:06
Szerintem mindenkinél így van ,igaz az ikreim már nagyobbak (2.osztályosak )de ha az egyik beteg volt ,a másik sem akart oviba menni.Ha meg mind a kettő otthon volt ,akkor két három nap kellet hogy vissza szokjanak .Kitartást:)
2010. nov. 7. 16:02

Kislányom nagy nehezen beszokott az oviba, aztán beteg lett, és arra ment vissza, hogy össze vannak vonva egy másik csoporttal.. ez ment 3 hétig.. Minden reggel ordítás.. aztán jött 2 hét betegség, majd újra indult az ovi.. Elmúlt héten 2 napot volt, de ismét volt nagy ordítás.. Ma reggel is azzal ébredt, hogy nem akarok oviba menni...

Minden betegség/hiányzás után ez vár az anyukákra v. az én gyerekem extra nehéz eset?:)

2010. nov. 7. 16:00
Betegség/hiányzás után, Nektek is nehézkes a gyerkőc oviba való 'visszaszoktatása'?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook