Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Van valakinek Nokia c3?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. tia822010-12-14 20:13
sziasztok! én ma vettem egy ilyen telefont. hogy tudom beállítani, hogy ha internetet bekapcsolom akkor csak a FB induljon el? arra szeretném cxsak használni a netet :) ki szeretném rakni a kijelzőre is, hogy kell?

8. Dorkakoma2010-11-09 12:46
az enyém is beleszeretett..azóta neki is C3asa van, meg bátyámnak is..persze először nekem volt..:D

7. Pöttyi2010-11-08 22:06
Még ismerkedem vele, eddig szeretem, párom is beleszeretett. Ő is ilyet akar majd.

6. Pöttyi2010-11-08 22:05
Köszi a segítséget!
Sikerült megcsinálni.
(válasz Dorkakoma 5. hozzászólására)

5. Dorkakoma2010-11-08 10:12
na erre van megoldás. be kell állítanod a konfigurációnál. ki kell törölnöd az összes vodafone-os hozzáférést, létre kell hoznod egy saját hozzáférést. és kész is kb. meg állítsd be, hogy mindig kérdezzen rá hogy milyen netet szeretnél használni.
(válasz Pöttyi 4. hozzászólására)

4. Pöttyi2010-11-08 05:43
Nekem is az internettel van problémám.
Vodafonos vagyok és állítólag kikapcsolták hogy felléphessek és csak Wifin keresztül használhassam, de én nem vagyok benne biztos.

3. Dorkakoma2010-11-07 14:19
szia nekem az van és imááádom:) egy kis probléma volt az internet beállításával, de szívesen segítek ha mondod hogy mi a baj:)

2. ~^Reka^~2010-11-07 14:11
Nekeeeeeem! :) Mi a kérdés Pöttyi?
(válasz Pöttyi 1. hozzászólására)

1. Pöttyi2010-11-07 14:00
Van valakinek Nokia c3?