Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek mitől lehet, hogy a jobb lábam térdem fölötti részen a bőröm alatt kis apró piros foltok jöttek elő kb. 4 napja és viszket? fórum

Szerintetek mitől lehet, hogy a jobb lábam térdem fölötti részen a bőröm alatt kis apró piros foltok jöttek elő kb. 4 napja és viszket? (tudásbázis kérdés)


7. 2a44b32e51 (válaszként erre: 6. - Baby0309)
2010. nov. 6. 18:48

Tudom én is szoktam néha:DDD.

Szerintem mindenképp jó, ha másutt nincs ilysemi a testeden. Lehet a nadrágtól, harisnyától, esetleg a mosóportól....

Ha viszket tegyél rá hintőport, esetleg Fenistil gélt, vagy cinkrázót ezek elmulasztják...aztán ha esetleg máshol is lesz rajtad, irány a doki.

2010. nov. 6. 17:59

Jó lenne,ha így lenne,csak múlni sem akar...

az a baj velem,h ilyen kis tünetekből már akkorát csinálok,hogy csak na :-)

5. 2a44b32e51 (válaszként erre: 4. - Baby0309)
2010. nov. 6. 17:57
Hát lehet valamelyik nadrágod anyaga volt olyan, hogy a bőrödnek nem tetszett...
4. Baby0309 (válaszként erre: 3. - 2a44b32e51)
2010. nov. 6. 17:56
Hát gondolkoztam,hogy mi érhetett oda,de az eddig hordott nadrágjaimon kívül semmi. Nem tudom mi ez,de nagyon viszket az a rész,meg allergiánál foltok a bőr alatt előjöhetnek? Fura....:-(
2010. nov. 6. 17:47
Nem vagy allergiás valamire?
2010. nov. 6. 17:40

Sziasztok! Kissé hipohonder vagyok,vagyis inkább nagyon,ezért megkérdezem,hogy tudja-e valaki,hogy ez mi.

A jobb lábamon,a térdem fölötti részen a bőröm alatt,kis apró piros foltok jöttek elő kb 4 napja és viszket az a terület. Javulást nem látok,de rosszabbodást se. Nagyon zavar,hogy ez mi lehet? Főleg a foltok.

2010. nov. 6. 17:38
Szerintetek ez mitől lehet? Aggódnom kéne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook