Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen álmodat valósítanád meg, ha valaki adna neked 500.000 Ft-ot? fórum

Milyen álmodat valósítanád meg, ha valaki adna neked 500.000 Ft-ot? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2010. nov. 6. 14:39

Nem változtatná meg az éltemet, ahhoz nagyon kevés. De leszögezem mindenem megvan , ami számít : férj, aki imád, kisfiam, aki két héten belül remélhetöleg egészségesen megszületik, drága szüleim, testvérem, nagyszüleim, akik egészségesek.

Szóval férjemnek vennék egy órát, magamnak pedig egy táskát :)

48. a14deb9047 (válaszként erre: 45. - -magnólia-)
2010. nov. 6. 14:35
Mivel 41 éve eszem a magam kenyerét, lakásom hitele kifizetve, fiam felsőfokú végzettséggel már 4 éve külföldön... ezt az élményt nem vehetnék el tőlem... Bár a fürdőszobát fel lehetne belőle újítani :D
2010. nov. 6. 14:34
Mondjuk ha én kapnék csak spontán 500 ezret, hirtelen nem tudnám mire költeni, szinte minden meg van ahhoz hogy éljem a kicsike életemet pedig mi sem vagyunk egy hű de milliomos család. Lehet oda adnám anyumnak hogy rakja el nekem fősulira, vagy költse el, vagy leraknám a jogsit. Szerintem minden embernek meg van a kellő szükséges dolga hogy tisztes emberként éljen, csak amije van annál mindig többet és többet szeretne, nem annak örül ami jutott, hanem azért sír ami nincs.
2010. nov. 6. 14:31
Én nem kérném, hogy vágják hozzám ezt az ominózus összege. Én azzal is meg elégednék ha 1 évi dolgozhatnék érte ha lenne hol. 56 éves leszázalékolt nyugdíjíjas vagyok 6 órában rehabilitálható.
45. -magnólia- (válaszként erre: 41. - Marjann)
2010. nov. 6. 14:25
Na én new york-ba szeretnék nagyon elmenni. De magamat ismerve tuti, hogy ha most megdobnának fél millióval, biztos, hogy nem lenne az, hogy teszek még hozzá és na akkor végre elmegyek!! Majd ha lazán ki tudom fizetni, akkor. Addig gyűjtögetek. :)
44. -magnólia- (válaszként erre: 42. - 38880cb6f6)
2010. nov. 6. 14:22
Most mondanám, hogy az én nagy nem anyagi vágyam egy pár szép cici, de sajnos ahhoz nem elég az akaraterő, mint a fogyáshoz. Szugerálom őket évek óta, de csak nem fejlődnek pozitív irányba. :)
43. Marjann (válaszként erre: 37. - -magnólia-)
2010. nov. 6. 14:21
Igen, sajnos az igazi álmokhoz nem elég a pénz:(
2010. nov. 6. 14:16
Nekem a nem anyagi vágyam az mindigis az volt hogy lefogyjak.3 éve még 105 kilo voltam és mostmár csak 70. Ez számomra egy nagy cél volt és elértem. Fontos számomra hogy ne legyek sose olyan mint az igazi szüleim, és eddig ez a célomat is sikerült kitartani. Sikerült egy stabil munkát is találnom és örülök hogy nem lettem egy olyan senkiházi, mint sok korombeli.
41. Marjann (válaszként erre: 32. - -magnólia-)
2010. nov. 6. 14:15

Nekem is álom a saját lakás pl. Nyilván ehhez kevés ennyi pénz.

De nekem pl álmom körbejárni Finnországot. Ki tudnám fizetni a félre tett pénzemből, de nem fogok rá költeni, mert jobb helye is van a pénznek. Pl spórolni a lakásra.

Kérdés persze, hogy ha holnap hozzám vágnának fél millát, akkor azt elraknám a lakásra, vagy ajándéknak nézném és elmennék vele Finnországba.


Szóval igen, nagy álomra kevés (ha elég lenne össze spórolhatnám). De örülnék neki, hogy nyugodtabb szívvel vehetek majd tvt, vagy mosógépet ha elköltözök itthonról.

2010. nov. 6. 14:14
Megvenném az uj konyhabutort és étkezőt.
39. 38880cb6f6 (válaszként erre: 37. - -magnólia-)
2010. nov. 6. 14:14
Én is remélem, és szurkolok :-)
2010. nov. 6. 14:14
Végre eljuthatnék Rómába ahová mindig is vágytam:-))))
37. -magnólia- (válaszként erre: 31. - 38880cb6f6)
2010. nov. 6. 14:13
Erről annyit, mielőtt teljesen leírnál, mert pénzen vehető álmaim vannak, hogy azért nincsenek nem pénzen vehető álmaim, mert azok megvannak. Van egy csodás párom, csodálatos kisfiam, egészségesek vagyunk mindannyian, nem szűkölködünk, vannak barátaim, akiket nagyon szeretek stb. Ezek pipa, pipa, PIPA! Ezeket nem olyan nehéz megvalósítani, mint az igen sokba kerülő tételeket, ezért maradtak az anyagi dolgok a listán. De remélem előbb-utóbb ezek is pipálva lesznek! :)
36. 38880cb6f6 (válaszként erre: 32. - -magnólia-)
2010. nov. 6. 14:12
Nekem sose volt 500.000Ft-om és pont ezért tettem fel ezt a kérdést, mert tudom hogy sokaknak ez is nagy álom. De örülök hogy neked jobb anyagi helyzeted van. :-)
2010. nov. 6. 14:11
Letérköveztetném a kocsibejárót vagy a fürdőt alakítanám át, esetleg a rég áhított cserépkályhán gondolkoznék el. :)
34. 38880cb6f6 (válaszként erre: 30. - Kiraanyu)
2010. nov. 6. 14:11
A kislányod, és a párod biztos boldog lenne hogy a vágyaid azok, hogy nekik örömet szerezz.Ez szép dolog:-)
33. vikasz
2010. nov. 6. 14:11
Be tudnánk fejezni a házunkat, hogy költözhessünk.
32. -magnólia- (válaszként erre: 24. - Marjann)
2010. nov. 6. 14:10
Az utazás, mint vágy, amit írsz van nekem, de szerencsére minden évben tudok nyaralni. Azt akarom mondani, hogy ha kapnék 500 ezer forintot, az nem változtatna semmin, mert ami ennyiből megvehető, azt meg tudom venni. Nem vagyok gazdag, de van egy kis félre tett pénzem, hogy semmi olyan érzés nem lenne bennem, hogy na most akkor végre megvalósítom a nagy vágyamat, mert lett 500 ezer forintom... Örülnék neki, az biztos! De nem csinálnék vele semmit. :)
2010. nov. 6. 14:09
A pénzről szolt a kérdés, de jo hallani hogy vannak olyan emberek akiknek az álmok nem pénzen alapszanak...Nekem van házam, fenntartok egy albérletet egyedül minimálbérből, és nekem ez is egy nagy cél, hogy fenn is tudjam tartani 21 évesen.
2010. nov. 6. 14:09
Törleszteném az adósságainkat, vennék egy konyhabútort és a kislányomnak szobabútort. És a férjemnek egy kerékpárt is szeretnénk venni.
2010. nov. 6. 14:07
Sziasztok! Én tovább tanulnék, és elköltöznék, egy szóval, végre elkezdeném élni a saját életem.
28. -magnólia- (válaszként erre: 23. - 38880cb6f6)
2010. nov. 6. 14:06

Na de kinek mi az álom. Nekem a ház és ahhoz pénz kell. Ráadásul maga a kérdés is pénzről szól, tehát nem értem miért írod, hogy az álmokhoz nem feltétlen kell pénz.

"és szerintem nagyon sok emberben vannak ennél kissebb vágyak is amik ugyanolyan értékesek mint egy ház..." - lehet, hogy nekik olyan értékes, mert van házuk és másra vágynak. Én házra vágyom.

2010. nov. 6. 14:06
Elraknám lakáselőtakarékosságira, hogy egyszer legyen egy lakásom. Egyszer. Talán. De ha valami őrült álomra gondoltok, akkor elmennék Pilates tanfolyamra. Hopp, elég se lenne :)
2010. nov. 6. 14:04
Vegyes tüzelésű kazánt vennék és leszíneznénk a házunkat kívülről. Ez pont elég is lenne ezekre!
25. 38880cb6f6 (válaszként erre: 20. - Veledjooo)
2010. nov. 6. 14:04
Ez igy igaz :)
24. Marjann (válaszként erre: 21. - -magnólia-)
2010. nov. 6. 14:04
Igen, ez is igaz. Ha úgy nézed nagy álmot nem lehet ennyiből elérni (kivéve ha mondjuk egy utazás az álmod). De lássuk be, baromi sokat dobna ennyi pénz a hétköznapokon...
23. 38880cb6f6 (válaszként erre: 19. - -magnólia-)
2010. nov. 6. 14:03

Szerintem az álmokhoz nem feltétlen kell nagy pénz...bár kinek mi...A Ház, kocsi, meg a többi az egy élet munkája, és azok nagy álmok...és szerintem nagyon sok emberben vannak ennél kissebb vágyak is amik ugyanolyan értékesek mint egy ház...

ez az én véleményem.

bocs ha megbántottalak, nem annak szántam :-)

2010. nov. 6. 14:03
Ha lenne 500ezrem.....akkor lenne mihez hozzágyűjteni hogy elutazhassunk a férjemmel Japánba.
21. -magnólia- (válaszként erre: 18. - Marjann)
2010. nov. 6. 14:02
Én megbecsülöm. Ha valaki hirtelen adna nekem ennyit, nem csinálnék vele semmit, félre tenném.
2010. nov. 6. 14:01

Hiteltörlesztés.... akár enyém, akár anyumé...

Az álmaim nem vehetők meg pénzen. :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook