Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valaki lézeres mélyhámlasztáson? fórum

Volt már valaki lézeres mélyhámlasztáson? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 5. 20:16

A doktornőt,aki segitett Dr Magyar Piroskának hivják.Magánrendelője:Győr,Liezen-Mayer utca 60.

Telefon:96/419-751

A gyógyszer neve,amit szedtem:Roaccutan

Van fönt róla több információ a neten.

2010. nov. 5. 20:06
Nekem 10 éves koromban kezdtek jönni a pattanások.12-13 éves koromra már nagyon csúnya aknés volt az arcbőröm.Állandóan fájt is.Évekig bőrgyógyászokhoz,gyógykozmetikusokhoz jártam,mindenféle csodaszert kipróbáltam,de semmi sem segitett.Az iskolában senkinek nem volt ilyen csúnya arca.Állandoan csúfoltak, szinte minden nap sirva mentem haza az iskolából.Depressziós voltam,kisebbségi komplexusom volt.Amig a többiek szórakozni jártak,én otthon szomorkodtam.A fiuk persze vagy kicsufoltak vagy figyelembe sem vettek.Nem ugy néztek rám,mint egy lányra.Nem értettem,hogy mivel érdemeltem ezt ki.Bármit megadtam volna,hogy legalább egy napra nézhessek ki úgy mint a korombeli lányok.Aztán 14 éves koromban az egyik ismerősöm megadta a cimét egy borgyógyásznak,aki rajta és még sokakon segitett.Én kételkedve és hitetlenül mentem el hozzá,de a végül bevált.Úgy éreztem,csoda történt ennyi év után.Kb 1 és fél év kezelés után nagyon szép lett arcom.Végre bepótolhattam amiről addig lemaradtam.
2010. nov. 5. 19:25
Nekem is csúnya a bőröm. Heges is és tág pólusú. Érdekelne engem is hogy mik a tapasztalatok, hol és mennyiért csinálják?
2010. nov. 5. 18:58

Szia!

Pattanásokból kialakult hegek amik már nem olyan mélyek de azért jó lenne végleg megszabadulni tőlük!

2. life14 (válaszként erre: 1. - Lolitarita)
2010. nov. 5. 18:57
Szia.Ha megkérdezhetem,milyen bőrproblémád van?
2010. nov. 5. 18:39
Volt már valaki lézeres mélyhámlasztáson?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook