Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Masodik gyerekemmel ot es fel honapos terhes vagyok, es negy orat alszom ejszakankent, a gyerekem is ilyen eber lesz? fórum

Masodik gyerekemmel ot es fel honapos terhes vagyok, es negy orat alszom ejszakankent, a gyerekem is ilyen eber lesz? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 23. 20:08
Ha szerencséd van, akkor nem.
2007. aug. 27. 06:04
nem hiszem..
2007. aug. 21. 20:35
Biztos nem. Az én babukám is elég izgő -mozgó volt és sokat fent volt. Most már lassan 9 hónapos és alszik rendesen. Napközben is. Én amikor terhes voltam sokat beszéltem neki és símogattam. Imádta nagyon. Most is ez nyugtatja meg meg a dédelgetés. Minél többet. Igaz így pocakban még nem lehet de akkor hintázz egy kicsit talán úgy sikerül még ringatni is.
3. ildiko0914 (válaszként erre: 2. - Hordocska)
2007. aug. 14. 17:57
Marcsak azert mertem erre gondolni, mivel az elso gyermekemmel ejt-nap aludtam volna es a kislanyom is, most 4 eves es a mai napig igenyli a 3-4 orai alvast, ezekutan mar attol tartok hogy mivel ejszakakat nem alszom igy a babam sem fogja igenyelni, arra gondolok, mikor en enm alszom o sem pihen
2007. aug. 14. 17:52
Ez nem a terhességtől függ hanem a génektől.
2007. aug. 14. 17:50
Masodik gyerekemmel ot es fel honapos terhes vagyok, es negy orat alszom ejszakankent, a gyerekem is ilyen eber lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook