Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Imádom a párom, mégis.... fórum

Imádom a párom, mégis.... (beszélgetős fórum)


2010. nov. 8. 10:08
szüleimnél detto, 34 éve házasok mind a ketten olyan makacsok mint egy öszvér és minél idősebbek annál jobban fújják a magukét. Az egyik pirosat mond a másik biztos, hogy kéket. Szerintem egyes embereknél idővel ahelyett, hogy a kis "hülyeségeket" elfogadná- megszokná a másik részéről, sokkal nehezebben tolerálja. Szokták mondani hogy az ember változik, van aki fiatal korához képest gyökeresen változik van aki nem.Van aki hozzá csiszolódik az évek alatt a párjához, van akinek idősebb korára tünik fel csak, hogy nem is illenek össze.Szerintem párodnál nem az a baj elsösorban, hogy mindig téged akar hibásnak tartani hanem lehet csak kimerült,és jót tenne a kapcsolatotoknak egy kis frissülés, ilyenkor az ember hajlamos bármit és bárkit hibáztatni olyanért ami nem is a másik hibája.
17. a0aecda338 (válaszként erre: 1. - Marcsi1952)
2010. nov. 6. 23:35
Klimax?A férfiaknál is okozhat ilyen tüneteket.Legyél türelmes.
16. puritan (válaszként erre: 14. - Marcsi1952)
2010. nov. 5. 19:00
ó hát ha megdöglik érted, akkor vágj vissza tréfásan, ne vedd túl komolyan...bólogass és mondd ugyanazt amit ő, huncutul évődve...szerintem semmiképpen ne legyél keserű miatta...vannak morgós medvék, de amíg úgy alszik el sok év után, ahogy írtad, túl nagy baj nincsen :)
15. a14deb9047 (válaszként erre: 6. - Szasz23X)
2010. nov. 5. 15:35
Sajnos náluk nem így van... édesapám volt az anyakönyvvezető... :DD
2010. nov. 5. 15:23
Olyan aranyosak vagytok, különben én is úgy látom, nincs nagy baj, csak sokszor keserű vagyok, hogy mindenért engem hibáztat, közben megdöglik értem és én is érte. Ennnnyyyyyi, puszilok mindenkit szeretettel, ismeretlenül.
13. Szasz23X (válaszként erre: 12. - Mano114)
2010. nov. 5. 15:11
Akkor kedélyjavító...Hátha nem morog annyit :D
12. mano114 (válaszként erre: 10. - Szasz23X)
2010. nov. 5. 15:08
a nyugtató nem jó mert akkor lehet tulságosan lenyugszik és nem lehet már mit csinálni veled:D xD de azért nem rossz ötlet:D
11. mano114 (válaszként erre: 9. - Marcsi1952)
2010. nov. 5. 15:07
akkor nincs itt semmi baj:) biztos kicsit streszesebb mostanság vagy lehet a te jeleidet rosszul értelmezi és azt hiszi valami baj van! nálunk is általában ilyen miatt szokott lenni a morci...
10. Szasz23X (válaszként erre: 9. - Marcsi1952)
2010. nov. 5. 15:06

Ne viccelj, akkor nincs is olyan nagy baj :)))

A macik morognak. Ennyi :)) Próbáld poénnak kezelni, ha megy... Ha ennyire szeretitek egymást, akkor nem kérdés :)

Süssél nyugtatót vagy kedélyjavítót a sütijébe XD Más ötletem nincs :D

2010. nov. 5. 15:05

Igen, kis morgó medve, de ha bármi érné, vagy engem, akkor abba pusztulnánk bele. Van két gyermekünk, ők mindig mondják, apa ne morogjál már.....de falra hányt borsó. Ez van szerintem, őt már nem lehet megváltoztatni. Este mikor lefekszünk, fogja a kezem, vagy a hajszálát, vagy a pizsamámat, mert szüksége van arra, hogy érezzen.

Köszi a hozzászólásokat.

8. Szasz23X (válaszként erre: 7. - Mano114)
2010. nov. 5. 15:05
Nekem is mindig mondja a nagyim, ha veszekszünk a párommal és panaszkodok, hogy "ha egyszer kiválasztottad, a hülyeségeivel együtt is tessék szeretni"...Sokszor mentett meg minket a nagyim a szakítástól. Nem tudom még, jól teszem-e :) Mi a párommal nagyon nem vagyunk összeillők, de mégis 3 éve nyüstöljük egymást :D Majd kiderül, mi lesz :)
7. mano114 (válaszként erre: 6. - Szasz23X)
2010. nov. 5. 15:01
jó olvasni hogy még léteznek ilyen párok:)
6. Szasz23X (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2010. nov. 5. 15:00

Az nagyon szép :) Az én nagyszüleimnek 4 éve volt az aranylakodalmuk, hát csináltunk nekik pár meglepit :))) A gyűrűk, az anyakönyvvezető :)))

De megérte, sírtak mint a fene :) Én meg kaptam a magamét, mert én voltam az értelmi szerző :D

Nekem Ők a példa. 54 éves házasokként is kézen fogva sétálnak, puszit adnak egymásnak, stb :)

Imádom Őket :)

5. mano114 (válaszként erre: 1. - Marcsi1952)
2010. nov. 5. 14:59

ismerős a helyzet mi is igy vagyunk a barátommal igaz mi még fiatalok vagyunk!

szerintem nagyon sok olyan ember van mint ti! szeretik egymást de közbe mégse tudnak dolgokat megbeszélni!

szerintem üljetek le és beszéljétek meg (amikor persze jó kedve van és nyitott egy ilyen beszélgetésre)hogy kinek mi a hibája és közösen probáljátok megoldani esetleg megegyezni!

ne alázkodj meg mindig te! nem csak neki van igaza! sok sikert;)

4. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Marcsi1952)
2010. nov. 5. 14:57
Szerintem nem sokat:) Ő ilyen, morgós medve...:)
2010. nov. 5. 14:56
Szerintem próbáljátok megbeszélni. Nem vagytok egyedül :) Szüleim 28 éve házasok, náluk is sok a vita, súrlódás...De szeretik egymást. Erre inkább legyetek büszkék, hogy ennyi ideig éltetek/éltek együtt. :)
2. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Marcsi1952)
2010. nov. 5. 14:54
A szüleim 57 éves házasok, de még mindig nem egyeznek... szoktam is mondani nekik, még nem csiszolódtak össze :((
2010. nov. 5. 14:52
Imádom a párom, mégis olyan sokat veszekszünk, bármit mondok, mindenért én vagyok a felelős, mindent én rontok el, ő mindennél okosabb - szerinte. De ne gondoljátok, hogy új keletű a házasságunk, 35 éves. Miért van ez? Már sokszor ott tartok, hogy nem mondok neki semmit, mert úgyis mindenért én vagyok a hibás, közben olyan imádattal tud szeretni, hogy már a gondolatába is beleborzongok. Senkije nincs rajtam kívül ez biztos. Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook