Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A "HR-es" (személyzetis) okos fórum

A "HR-es" (személyzetis) okos (beszélgetős fórum)

1 2 3
82. nicole. (válaszként erre: 81. - 3f2a864951)
2013. febr. 12. 16:00

én is neked! igen, sorozatban úszok :D sok a meló

...már pedig én is kiskosztümben ülök ennyit a gép előtt...senki nem kérdi jó e nekem...visszasírom a piros egybe részest :)

81. 3f2a864951 (válaszként erre: 78. - Nicole.)
2013. febr. 12. 14:32

Orulok, hogy latlak szexi Nicole (Eggert)...


Remelem, hogy meg mindig olyan jol uszol, mint a sorozatban...:D


Szoval, nem is azon van a hangsuly, hogy nem jarhat, hanem 8-10 orat eleg kenyelmetlen lenne oltonyben gep elott uldogelni...

80. 3f2a864951 (válaszként erre: 79. - Konacafe)
2013. febr. 12. 14:28
Sztereotipia. Engem legtobbszor kidoboembernek, vagy kommandosnak neznek...:D
79. konacafe (válaszként erre: 77. - 3f2a864951)
2013. febr. 10. 15:48
Hat teny, hogy az IT geek -eket sosem oltonyben jelenitik meg a filmekben sem :)
78. nicole. (válaszként erre: 77. - 3f2a864951)
2013. febr. 10. 15:15
miért is ne? nekik is jár...programtervező matematikus Armaniban ...mhm szexi :)
2013. febr. 10. 15:01

Sok helyen viszont, az informatika programtervezeses agaban peldaul, amelyben en is dolgozom, nem eloiras az "uzleti megjelenes".


Apoltsag persze kell, ez alap, de ne bujtassunk mar egy programtervezo matematikust Armani oltonybe, ha lehet...


...es fokent ne ez alapjan iteljuk meg, mit is tud.

76. syria (válaszként erre: 75. - Agis)
2013. febr. 10. 11:31

"Egyebkent is szep emberekkel jobb, konnyebb egyutt dolgozni." - szó szerint ezt írtad.


Bizony, szabad bántani a HR-est ugyanúgy, mint bárki mást, ha nem ért a munkájához, hanem csak valakinek a valakijeként ül ott. Szerintem a HR-esek 70%-a ilyen. Te a maradék 30%-ba tartozol. :)

75. agis (válaszként erre: 73. - Syria)
2013. febr. 9. 20:45
Nem csinibabakrol beszeltem, hanem olyan emberekrol akik kivul-belul "egyben" vannak. :)
74. agis (válaszként erre: 72. - Konacafe)
2013. febr. 9. 20:44
Felvetellel is foglalkozom. Feladataim a kivalasztas - felvetel- athelyezes - felmondas.
73. syria (válaszként erre: 58. - Agis)
2013. febr. 9. 11:34
Tévedés, hogy szép emberekkel jobb, könnyebb együtt dolgozni! A legjobb kollégám, akivel a legszívesebben dolgozok együtt (bármikor, bármelyikünkön túltesz pl. szenzitivitásból) olyan randa, hogy világgá mennél, ha csak meglátnád. Ugyanakkor van egy (óh! ha csak egy lenne!) kikent-kifent csinibaba, akiről senki nem tudja, mi a francot csinál, de ott van évek óta. Szerintem csak azért, mert jól néz ki. Na ezért tart itt ez az ország.
72. konacafe (válaszként erre: 71. - Agis)
2013. febr. 8. 17:10

Akkor csak a belso szemelyzei ugyekkel foglalkozol? Belso athelyezes esetleg, AC, vagy inkabb papirmunka?

Regen csinalod?

71. agis (válaszként erre: 70. - Konacafe)
2013. febr. 8. 16:55
en nem kozvetito vagyok, en in-house HR-el foglalkozom. 18 orszag tartozik hozzam....szoval barmely eu-i orszag szoba johet :) Nem fejvadasz vagyok
70. konacafe (válaszként erre: 69. - Agis)
2013. febr. 7. 18:00

agis,

te hova kozvetitesz? Mo-rol kulfold, vagy kulfold -kulfold?

69. agis
2013. febr. 7. 16:27
Nem szabad bantani a HR-est. Es vegkepp nem szabad altalanositani...
68. nicole. (válaszként erre: 67. - Konacafe)
2013. febr. 7. 13:05
bizony bizony... nálunk előfordult, hogy az ment tárgyalni akinek perfekt volt a fényképe, legjobban mutatott a bejelentkező íven és beléptetőkártyán...persze itt mindenki értette a dolgát
67. konacafe (válaszként erre: 58. - Agis)
2013. febr. 7. 12:54

En pontositanek. Nem szep emberekkel, hanem emberekkel, akik apoltak.


En is talalkoztam hasonloval, amikor valakit azert nem vettek fel, mert nem volt apolt, nem volt megfelelo az oltozete. Es nem csak az interjun, hanem a probaidon. Az o feladata lett volna kepviselni bizonyos korokben a ceget, es erre sok ceg nagy hangsulyt fektet.

66. fehérleander (válaszként erre: 47. - 8dc02726ef)
2010. nov. 11. 09:36
Ha te tényleg ezt hiszed, akkor nagyon el vagy tájolva
65. a0c1361e44 (válaszként erre: 63. - 9bbc382386)
2010. nov. 7. 21:16
:)
2010. nov. 7. 20:43
És a HRest ki veszi fel,ki teszteli?:)
63. 9bbc382386 (válaszként erre: 62. - A0c1361e44)
2010. nov. 7. 18:20

Szia Írisz!Kimosdatott cigány legény:D

Igen,tényleg az!Győzikére hasonlít,vagy a lányára még jobban a kicsiny kis Virágra,a múltkorokban már megállapítottam.Lehet ő az apa??

Ez tetszett :)))

62. a0c1361e44 (válaszként erre: 58. - Agis)
2010. nov. 7. 14:42

Ittam:)


Nem én irtam, én csak azt irtam le, hogy vannak más utak is. Nem feltétlenül kell ágyba bújni senkinek senkivel, hanem az érvényesüléshez elég a szakmai tudás is.


Kinek mi a szép? Sokaknak csányi Sándor. Szerintem ő egy kimosdatott cigány legény, tehát csúnya.

A szépség szubjektiv. Én is a szép embereket szeretem, de az lehet, hogy neked csúnya. Igen, fontos a megjelenés, de azt tudnunk kell, hogy nem vagyunk mindenkinek szépek.

61. agis (válaszként erre: 60. - 8dc02726ef)
2010. nov. 7. 12:36
Tudod, ha nem lenne az a buta HR-s, eleg sok minden nem lenne elintezve, mivel a munkaja nem csak az interjuztatasbol all. Es igen, elofordul, hogy nincs szabad pozicio, de megis felvesznek valakit, es ezen a HRes csodalkozik. Mert ugyi az o munkaja az eroforras tervezes, es az ehhez tartozo kerethez tartas.
60. 8dc02726ef (válaszként erre: 56. - Agis)
2010. nov. 7. 12:21

Nem vagyok én arrogáns, csak kimondom a véleményemet.

Tudod, hogyan szereztem munkát?

Tudom, hogy mihez értek, megnéztem mely cégeknél dolgoznak ilyen szakemberek és a környezetemben felhívtam néhány ilyen cég szakmai vezetőjét - KIHAGYVA A HR-est(!) - és elmondtam neki, hogy miben tudnám segíteni a céget a szakismeretemmel és a gyakorlatommal.

A harmadik cégnél már be is hívtak - a szakvezető javaslatára - és már hetek óta ott is dolgozom.

A HR-es, mikor intézte a papírjaimat csak motyogott magában: "nem értem, pedig nincs is szabad pozíció nálunk" - igen, szerinte.

2010. nov. 7. 10:55
:DDDD Azt hiszem mindenki "kicsit" túlérzékeny;)
58. agis (válaszként erre: 57. - A0c1361e44)
2010. nov. 7. 10:23

Egy pohar zold tea jot tenne neked...:S


Nem ertem a gondolatmenetedet (jah, bocs, en HRes vagyok) miert kellene barkinek barkivel lefekudnie? Vagy szamodra csak ez az ut letezik?


Egyebkent is szep emberekkel jobb, konnyebb egyutt dolgozni. Ezert is fontos a kulso, a kinezet. Nem azert, mert barkivel le kellene fekudni.

57. a0c1361e44 (válaszként erre: 52. - Szasz23X)
2010. nov. 6. 09:11

Nem tudom kinek irtad. Nem veszem magamra, csak gondoltam leirom, amit gondolok róla.

Ki ócsárol itt bárkit, az aki valakinek azt irta, hogy köcsög vagy, vagy az aki azt gondolja, hogy az HR-es felette áll mindenkinek, vagy az a valaki aki úgy gondolja, hogy a fizikai munkás nem ember?

Nekem semmi bajom a kurvákkal, már elnézést. Az is egy munka! De ezt nem szokás másnak szólitani, azaz a kurva nem HR-es, nem eladó. Maximum másodállásban.

Te csak azt hiszed, hogy valaki azért nem jut feljebb, mert nem néz ki úgy. Az, hogy valaki úgy néz ki elvileg csak a szépségiparban fontos, bár ott is van jó néhány ocsmány kinézetű liba, aki azt gondolja, hogy jól néz ki, mert anorexiás. Nagy tévedésben vagy ha azt gondolod, hogy csak azok néznek ki jól, akik igy jutnak feljebb. Nem, az ilyenek buták, de arra jók, hogy megb.... A legtöbben jól néznek ki és okosak is, ezért feljebb tudnak jutni.

Egyébként szerinted mi a feljebb jutás? Harmadik eladóból első eladónak feljebb lépni? Mert ugye mindenkinek más a feljebbjutás. Pl. felettem az ügyvezető van, és azért nem fogok feljebb jutni, mert az illető nő és nem leszbikus és én sem. Igy hiába nézek ki jól. Ilyen szempontból nem zavar. Annyit nem ér az egész, hogy egy nővel ágyba bújjak. Valamint nem mindenki van megáldva nagyos erős gyomorral. A feljebb jutás nem ér semmit, ha közben hányok, nem? Vagy neked ér annyit az előbbre jutás, hogy hányj utána akár évekig? Vagy neked mindegy csak a munkaköröd megnevezése jól csengjen? Ez nem csak erkölcsösség kérdése. Fiatalabb nálam????? Kit érdekel. Én bátran levetkőzök ennyi idősen, mert nem vagyok narancsbőrös, nem csúfitja el a bőrömet semmi. Nem vagyok ráncos, nem vagyok túlsúlyos, ellenben sok fiatallal, akik már 20 éves korukban a narancsbőr eltüntetése miatt nyafiznak, mert életükben meg sem mozdultak, inkább kihasználtatták magukat, aztán 25 évesen már a nagyanyámnak néznek ki. Nyomják magukba a drogot, mert csak úgy tudják elviselni, hogy az ocsmány főnökük ágyába kell bújniuk azért, hogy ne 80 bruttót, hanem 120 bruttót kapjanak. És mennyire megéri, ugye? Én senki ágyába nem bújok, mert nekem van egy jóképű férjem, aki még férfi is és normális is. Ennek ellenére a bruttóm annyi, mint sokaknak az éves fizetése, és nem azért, de ezért sem kellett senkivel lefeküdnöm, valamint azért sem, hogy negyedévente kapjak prémiumot, és a havi szintű cafetériám is valakinek a havi fizetésével=, és mindezt a szakmai tudásommal értem el.

De ez igy helyes. Én tanultam, van tapasztalatom, a munkámat jól végzem, igy nincs szükségem arra, hogy megalázzon bárki, ugyanis feljebb léphetek a szakmai tudásommal simán ha akarok.

Hogyan adja elő magát valaki? A mai fiatalok között sajnos nagyon sok primitiv van. Csodaszámba megy, ha valamelyik tudja ki volt Arany János. Azért irtam őt, hátha őt ismered és akkor csodálhatod magad:) Ezeknek a fiataloknak a munka arról szól, hogy lefekszek fűvel-fával, hátha több lesz a fizetésem, aztán este leiszom magam, vagy belövöm magam, hogy holnap is megtudjam csinálni. Szerinted ez a normális? Lehet igy gondolod, de akkor tudod melyik kategóriába tartozol, ugye?

Gondold azt, hogy nem vállalom be, gondold azt, hogy nem vagyok szép és csinos, és nem kellek senkinek. Ettől nekem nem lesz kevesebb a fizetésem, a munkám megmarad, és elismert szakembernek számitok akkor is.

HR-es munkára irigykedni?????? Hol élsz te? Szerinted mit tud egy HR-es? Az biztos, hogy semmit nem tud az én szakmámról, sirógörcsöt kapna, ha ki kellene számolni egy kamatos kamatot, és azt már meg sem emlitem, hogy harakirizne, ha ezt le is kéne programoznia. És nem tudna annyi emberrel lefeküdni, hogy sikerüljön neki, mert ehhez tanulni kell, tapasztalni, és érteni valamihez.

56. agis (válaszként erre: 10. - 8dc02726ef)
2010. nov. 6. 08:00

Arronganciaert ketszer alltal sorba. Tanulj meg viselkedni, 'eladni magad' es nem hoborogni az elso neked nem tetszo dolgon.


Tovabbi sok sikert a munkakereseshez.

55. Frontember (válaszként erre: 10. - 8dc02726ef)
2010. nov. 6. 02:35

A rendszer így működik.......sajnos!!!


Minnél előbb belátod,annál előbb beletörődsz.....

54. Szasz23X (válaszként erre: 53. - Frontember)
2010. nov. 6. 02:33
Utálom ha ok nélkül olyanokat bántanak, akiket szeretek. Anélkül, hogy végiggondolnák, amit mondanak, megítélve az alapján, hogy hány éves. Amíg nem ismeri, pofa sutba. És igenis irigyek. Konkrétan süt. És most jön majd a jól ismert monológ: soha nem lépnék feljebb emiatt...blabla...Amelyiknek felajánlják és lehetősége van rá, az ki is használja. Egykét kivétellel, de nem hinném hogy az erkölcs csőszei pont itt gyűltek volna össze. És letojom, ki mit fog ezután reagálni XD Egészségére. Az igazság is fáj.
53. Frontember (válaszként erre: 52. - Szasz23X)
2010. nov. 6. 02:30
kemény vagy.....:-)))))))))))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook