Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy fogyhatnék le? fórum

Hogy fogyhatnék le? (beszélgetős fórum)


20. d'moni
2010. nov. 16. 20:16

A 90 naposat próbáltam, ráadásul több barátnőmmel egyszerre csináltuk, hogy jobban bírjuk. Én tényleg mindent betartottam, a többiek csaltak is és mégis lefogytak. Én nem csaltam, végigcsináltam a 90 napot, utána még 30 napot belehúztam, de 3-4 kg-nál több nem ment le. Én tényleg úgy érzem, hogy csak akkor tudnék lefogyni, ha nem eszem. 1 hete drasztikusan lecsökkentettem az étkezésből és most -1,5 kg-nál tartok.

Magas vagyok és 91 kg, most. Szeretnék 81 kg lenni.

19. gigi28 (válaszként erre: 17. - D'moni)
2010. nov. 16. 11:38

Szerintem ha tényleg betartod a 90 napos diétát és mozogsz is akkor biztos beindulnak azok a kilók .Én is csináltam 3 hónapig és -13 kiló.De mikor először csináltam és néha nem figyeltem oda bizony nekem se mozdult az a mérleg.

Mennyit kéne fogynod?

Régóta próbálkozol?

18. d'moni
2010. nov. 15. 22:15
most futópadra gondoltam...
17. d'moni
2010. nov. 6. 17:57

Sziasztok!

Köszönöm a sok ötletet és ezt tudom még írni:

-Volt szobabiciglim, 2 hónapig tekertem napi 1 órát... és semmi

-Vettem elliptikus trénert... és semmi

-Elmentem minden este futni... -3 kg összesen

-90 napos diéta... -3 kg (barátnők -10kg, mert együtt csináltuk)

-Norbi dvd "kiképzés" 1 órás, minden másnap 1 hónapig... semmi eredmény

Egyébként lehet, hogy a hormonjaimmal lesz valami, a pajzsmirigyemmel szerintem nincs semmi gáz. Lehet, hogy elmegyek egy endokrinológushoz.

Egyébként évek óta nem eszem kenyérfélét, kerülöm a lisztes és a cukros dolgokat, a húsokat, meg a zsíros ételeket nemis szeretem...

16. falcngate (válaszként erre: 1. - D'moni)
2010. nov. 5. 11:22

Szió,

páran jól leírták, az éhezés a legjobb út a fogyáshoz.

Gyorsítsd az anyagcserédet, egyél napi 6-7X a súlyodnak megfelelő mennyiségű fehérjét, szénhidrátot. (Kb. 90g szénhidrát, 100 g fehérje naponta, minden 4. nap 180g szénhidrát)

Ha nem szereted az aerobikot, gyorsgyalogolj, nagyon jó zsírbontásra!:)

Ha így sem megy, szerintem akkor érdemes csak orvoshoz menni.:)

Kitartást, te is meg tudod csinálni, sokunknak sikerült!!!:)

2010. nov. 5. 09:32
Én már egy csomó diétát végigcsináltam, ami jojó nélküli, egészséges és valóban hatékony, azok ezek: GI-diéta, testkontroll, weight watchers és most az inzulin-szétválasztó diétát csinálom (naplómban a leírása), könnyű és működik. Éhség ellen meg nekem a zabkorpa tabletta vált be (800 ft). Én se szeretem az ugrabugrát, jóga, pilates, callanetics viszont otthon is végezhető, könnyű és formál, de egyébként a fogyi első 2 hetében nem is javasolják a mozgást.
14. Azurit
2010. nov. 4. 22:18

Én úgy fogyok,hogy se lisztes,se cukros ételt nem eszem.Egyébként mindent(hús,zöldség,gyümölcs,rizs,burgonya,

puffasztott rizs szeletet stb...)Ha megéhezem este 9-kor is eszem valamit.Megpróbálok nem éhezni,mert akkor a szervezet raktároz...

Étcsokival szoktam nassolni egy kicsit :)

Kicsit próbáltam mozogni is ma,de nagyon nehezen megy 3-4 év punnyadás után...

Egyébként határozottan jobban is érzem magam mióta ezt csinálom :) -csak el ne szóljam magam...

2010. nov. 4. 22:11
ja, és mondanom se kell, hogy most is baromira éhes vagyok... :((( az este a legrosszabb, mert ilyenkor mentem mindig nyitogatni a hűtőt és a konyhaszekrényt, hátha találok valami finiséget. Most ehelyett vizet iszom!
2010. nov. 4. 22:09

Én 94 kg-ról kezdtem a fogyózást okt. elején. 178 cm magas vagyok.

Egy hónap alatt 4 kg ment le, szóval most vagyok 90 kg.

Igazából a mozgást nem viszem túlzásba, futni jártam kb. 2 naponta esténként, de mióta hidegebb van, hanyagolom sajna.

A kajára viszont nagyon odafigyelek.

Délelőtt eszem rendesen. Akkor belefér a kenyér és egy kis édesség is (mértékkel), ebéd is normális, viszont akkor már igyekszem kevesebbet enni, mint azelőtt, a vacsi pedig 6 előtt. A vacsinál figyelek rá, hogy valami könnyűt egyek, salátát husival, vagy kétszersültet felvágottal, zöldségekkel. Nasizni gyümit szoktam, ha el nem felejtem.

Kíváncsi vagyok, hogy így marad-e a fogyásom (mármint hogy havi 3-4 kg menne le), nem bánnám, ha tartanám ezt a tempót.

Szóval szerintem csakis elhatározás kérdése az egész. Én most nagyon elszánt vagyok, bár sajna csak a kaja terén. Mozogni eléggé lustácska vagyok. :( Mondjuk két gyerek mellett néha örülök, hogy luk van a seggemen (márbocsánat) és végre leülhetek picit. :D

Bocsika, hogy hosszúra sikeredett az irományom.:)

Sok sikert!

2010. nov. 4. 21:25

ha becsülettel csináltad a mozgást, étkezéstés nem fogy, érdemes szakember véleményét kikérni.


a husit kardio edzéssel lehet eltüntetni, futás, biciklizés,és az ugrálós fitness órák (vannak nagyon jópofák lásd zumba, ami nem a tucat éééééés még kettöt hajolj, ne hagyd abba - stilusak :))


ha a kardio edzést kiegeszited alakformáló tornával (lentebb emlitett callanetics) az nagyon jó, mert amint megy le a felesleg sokkal szebben fognak látszani az izmok.


étkezéssel kapcs, meg ne vonj meg magadtól semmit nagyon egészségtelen.. ki kell tapasztalni h mi az az étkezési szokás amit tudsz tartani egész életedben, nem érzedlemondásnak demég sem hizol tőle :)


sok sikert

10. jehru (válaszként erre: 1. - D'moni)
2010. nov. 4. 21:22

Az étkezés kb.70%-ban számít,mozgás nélkül is simán le lehet fogyni.

Ha nem fogsz egy kilót se,valamit nagyon rosszul csinálhatsz,főleg kaja terén.

9. szabot.88 (válaszként erre: 4. - 768904cf2f)
2010. nov. 4. 21:22
Meg a pilates..
2010. nov. 4. 21:21

írd össze, hogy mennyit eszel egy nap. pontosan. abból látszik, hogy sok-e vagy nem. szerintem sok lehet, ha 10 kilóval fölötte vagy az átlagsúlynak.


ha meg napi fél órát biciklizel vagy sétálsz, salátákat eszel grillezett csirkével, meg ilyesmit, és mégse fogysz, akkor menj orvoshoz először.

2010. nov. 4. 21:21
Fussál. Én is futottam sokat:)
6. szabot.88 (válaszként erre: 1. - D'moni)
2010. nov. 4. 21:21
Nem ártana egy vérvétel. A pajzsmirigy alulműködők is nehezen fogynak...
5. Nirvi (válaszként erre: 3. - Nirvi)
2010. nov. 4. 21:20
Basszus én tényleg hülye vagyok....csak 172 cm vagyok:D:D
2010. nov. 4. 21:20
Callaneticsezz... az tud formálni.
2010. nov. 4. 21:20

Én is 179 cm vagyok és 96 kilóról indultam, mostanában 76 körül mozgok.

Ezt sok mozgással és kajára odafigyeléssel értem el.

Semmi koplalás, normális étkezés, amibe nekem beletartozott néha egy-egy édesség is:D Meg gyros meg ilyenek:D:D

Szóval én nem vontam meg magamtól semmit, de azért odafigyeltem, hogy ne egyed zsírban tocsogó ételeket....ja és elhagytam a sót. Szinte teljesen....

Röviden tömören ennyi.

2. 745c235007 (válaszként erre: 1. - D'moni)
2010. nov. 4. 21:19
hát, pedig valami mozgásra szükséged lesz!!
2010. nov. 4. 21:18

179 cm magas vagyok, 29 éves, erős csontozatú és jelenleg 91 kg.

78-82 kg között éreztem jól magam és formásnak. Tini koromban 69 kg voltam. Már mindennel próbálkoztam, de 1kg sem megy le. Csak akkor, ha nem eszem semmit, de azt meg nem bírom és egészségtelen is. A fitneszes "ugráljunk együtt"-et sem szeretem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook