Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » LEGOszto-tól vásárolt már valaki? Megbízható? fórum

LEGOszto-tól vásárolt már valaki? Megbízható? (tudásbázis kérdés)


8. MIldi_76 (válaszként erre: 1. - Piltzne)
2011. febr. 24. 11:14

Szia,

Én most vásároltam először, épp most érkezett meg. :) Minden rendben volt, korrekt a srác nagyon. Előtte való nap felhívnak egyeztetnek. Én bátran ajánlom.

7. lacika745 (válaszként erre: 1. - Piltzne)
2011. febr. 20. 16:44

Nem ajánlom őket,én már kipróbáltam de semmit nem hoztak amit igértek illetve lefoglaltam.

Az hogy a honlapjukon mi van fent semmit nem jelent.

Kiszállitásnál össze vissza hadoválnak hogy ezért meg azért nem volt amit kértél.

Előreutalásnál pedig hetekig ülnek a pénzeden majd visszautalják mert nincs amit kértél.

Abszolút megbízhatatlan banda.

6. patyoma (válaszként erre: 5. - Patyoma)
2011. jan. 11. 14:40
Találtam egy mail címet ami valószinüleg az övé, de nem válaszol. Hány nap szokott lenni a rendelés átfutási ideje?
2011. jan. 10. 11:17

Sziasztok!

Nem találom az oldalán az email címét. Nagyon szeretnék tőle rendelni, eddig fent volt az email címe a honlapon, de most nincs. Elküldené valaki priviben? Nagyon szépen köszönöm előre is!

2010. dec. 4. 13:49
Igen több 10 ezerért vásároltunk már tőle és házhoz is hozza az árut.:)
3. Rékibogyó (válaszként erre: 2. - Piltzne)
2010. nov. 4. 18:29

Szia!


Mi már többször is. Korrekt srác.

2010. nov. 4. 18:25
E-mail értesítést kaptam tőle, melyben megküldte a weboldala címét. Az árak jók, vonzó a kínálat, de az oldalon semmiféle egyéb infó nincsen a vásárlási feltételekről. Ezért vagyok bizalmatlan. Ha valakinek már van tapasztalata, kérem írja meg. Köszönöm
2010. nov. 4. 18:22
LEGOszto-tól vásárolt már valaki? Megbízható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook