Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet megjavíttatni a vérnyomásmérőt? fórum

Hol lehet megjavíttatni a vérnyomásmérőt? (tudásbázis kérdés)


8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Kombusz)
2010. nov. 4. 18:20

Nézd meg az adatlapot, nem jól lát.

És egyébként akad aki beszél magyarul, de nem magyar területen végezte az iskoláit és a helyesírással problémái vannak. A segítőkészségét értékeljük inkább, szerintem. :)

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2010. nov. 4. 18:17

Most olvastam nem budapesti vagy. Én az illatos úton az Omronnál javíttam meg. Érdeklődj,lehet postám is elküldheted.

Jól tetted be az elemeket biztos, mert akkor szokott errort jelezni, ha nincs jól benne az elem, vagy lemerült.

Lehet hogy a hosszú állás miatt oxidálódott az elemnél az a kis bigyula, és nem veszi fel az "áramot" esetleg egy kicsit kapirgáld meg.

2010. nov. 4. 18:13
Mikron Medical Elektromos Orvosi Szerviz és Kereskedés Bp. IX. Ferenc krt. 7. Tel: 217-1765 Nyitva: H-P 09-17 óráig. Tekintse meg honlapunkat :
2010. nov. 4. 18:10

Orvosi műszerboltban próbáld meg.Ott végeznek kalibrálást is,gondolom a javíttatást is intézik.Vagy keress rá a google-ban,hogy a Dimarsonnak hol van a környékeden márkaszervize.

Ha újat kell mégis venni, akkor csakis Omront vegyél.

4. lovme (válaszként erre: 3. - Kombusz)
2010. nov. 4. 18:07
A neve: Dimarson. A héten pont 2 éves. Nincs már rá garancia. Felkaros, automata és nem volt olcsó. Talán 20-szor már használtam, az új elemekkel is azt írja ki, hogy "error". Nagyon vigyáztam rá, még csak nem is koccant semmihez.
2010. nov. 4. 17:58

hát ezt a magyar tanárnak inkább ne mutassuk meg a választ :)))


szerintem ha van/volt garanciapapirja akkor azon rajta van hol javitják.

ha nincs akkor is kéne valami márkanév kiindulopontnak

2010. nov. 4. 17:52
a higanyós ,vérnyómás mérő,már nem,léteszik./kivónták,a fórgalómból.a másikról.meg több fajta van.elemes csóklós stb.több infót kérek.ágnes
2010. nov. 4. 17:46
Hol lehet megjavíttatni a vérnyomásmérőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook