Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szalai Vivien:Hamis gyönyör című könyvében szerinted ki lehet a luxuslány? fórum

Szalai Vivien:Hamis gyönyör című könyvében szerinted ki lehet a luxuslány? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. aug. 26. 00:07

Nalam nem szereplet az eselyesek kozott, erre olvastam egy ilyen "hirt" :

– Viviennel már volt egy megírt történetünk, ezt ­átküldte nekem, és úgy döntöttünk, beleszőjük a könyvbe. Ebben a történetben egy kitalált személyről van szó – kezdte Keleti Györgyi. – A könyv elején ezért is jeleztük, hogy vannak benne kitalált, fiktív részek.


Szval, Vivinek elotte csak az a ket konyve volt, en siman eltom kepzelni rola (is)

2013. dec. 10. 16:14

biztos, hogy nem keleti gyorgyi, mert az eletrajzi ellenteteken kivul (a keleti csalad nem szorul anyagi tamogatasra a lanyuk udvarlojatol) a konyvbol kiderul, hogy termeszetes szepseg szofi: alig hordott sminket, es nem plasztikazott.

egyebkent szerintem is noname holgy, nem celeb.

2013. dec. 10. 14:17
Teljesen biztos vagyok benne, hogy Keleti Györgyi az... főmadám volt a legfelsőbb berkekben.. a most róla készülő szintén ugyanazon írónő által írt könyvben ugyanúgy és ugyanazt lenyilatkozta egyik fejezetnek mint Szofi a luxusprosti vallomását..a könyvet ugyan nem olvastam teljes terjedelmében csak részleteket belőle ami fenn van a neten..de az ő egyik nyilatkozata amely az új könyvben benne lesz nem kísértetiesen hasonlít hanem ugyanaz... ő lesz az... elárulta magát... és hát ahogy a közmondás mondja mindenkinek más a szép.. nekem sem tettszik azzal a nagy fejével.. meg papucs szájával.. no de a férfiak... és ezt nem bántó szándékkal mondom.... most ez a divat és hát egy éjszakára vagy többre nem biztos hogy az arca szépségéért veszi meg....hisz szabatosan le van írva a gyönyörű szép feleségét a gyerekeik anyját mégsem aláznák meg "annyira"
659. csillubaba (válaszként erre: 657. - Deneira 2)
2013. dec. 5. 18:34

kizárt, az nem egy feltűnően szép nő, ahogy le van írva..VISZONT!!


MEGgfordult a fejembe már szalontai szilvia..........szerinteteK? Évekig külföldön élt...ki tudja hol...

2013. dec. 5. 12:04
Ez a prosti-téma többféleképpen megközelíthető. Az egyik volt üzlettársam csak prostikkal (pontosabb a "kitartott nő" kifejezés) kavar. Egyszerűen azért, mert válogathat, bármikor lecserélheti az aktuálisat, soha nincs nyavajgás, zsarolás, vagy mizéria a szex körül. Az ő szintjén és időbeosztásával ez az "olcsóbb megoldás". Pedig fiatal, jól néz ki, nőtlen (van 2 gyereke). Azt a pénzt amit a barátnő-tartáson megtakarít, azt félreteszi a gyerekeinek (neki már ez is szempont). Egyébként az külön vita tárgya lehetne, hogy ilyen lányokkal (akik ebből élnek) milyen lelkületű pasi köti össze az életét? Az egy dolog, hogy kik és miért veszik igénybe a szolgáltatásaikat, de milyen pasi büszke egy ilyen feleségre? Hogy megy el tárgyalni úgy, hogy az üzletfelei arról sutyorognak, hogy ki és hányszor volt a feleségével? A munkatársai / ügyfelei leveleznek a neje meztelen képeit csatolgatva? Videók?
2013. dec. 5. 11:20
Keleti Györgyi...
2013. nov. 11. 18:29
Szofi egy (volt) egyetemista, aki ebből tartotta fenn magát egyetemi évei alatt. Semmi köze a celebvilághoz. Se Kondákor Zsófihoz, se a többi hírességhez. Különböző oldalakon hirdette magát sokáig, Szalai Vivien egy kicsit felfújta a sztorit, kellett a saját előrelépéséhez..egyébként én nem tartom jó írónak, de ez csak a saját véleményem.
655. Milup2
2013. máj. 28. 11:29
Kondákor Zsófi
2012. nov. 18. 19:35
Kitaláció az egész könyv,nekem egyáltalán nem tetszett. Biztos vannak ilyesmi történetek,de ez tuti nem szól senkiről. És nagyon gyengén van megirva. Nevetséges.
2012. nov. 10. 06:12

Nem tudom,erre nem is gondoltam...amúgy mindegy is, ki volt...

Én elolvastam a könyvet,nekem tetszett.És ami érdekes, szinte gondoltam, hogy a doktornő,aki segített a csajon, a nős pasi szeretőjének a felesége lesz.....

2012. nov. 10. 00:56
A pènz kärpotol
2012. nov. 10. 00:55
Szerintem nem sajnaltatja o magat,csak elmeseli,h ez h van.. A pènz potolja azt à sok szart amit ätelt. Ennyi
2012. aug. 22. 10:46
Éjjel nekiültem, s kiolvastam. Nem hiszem, hogy az a lényeg, hogy kicsoda Szofi. A történet szempontjából szinte mindegy. S aki azt hiszi, ilyen dolgok nem léteznek Magyaro.-on, az naiv. S még annyi. Az arabok brutálisan bánnak a nőkkel, ritka kivétel az, aki szereti a feleségét, s tiszteli is egyben. Érdemes ezekről a dolgokról is olvasni - hercegnőként csak a mesékben bánnak velük...ezek a dolgok hitbéli és vallási alapon is munkálkodnak bennük, ebben nevelkednek. Erőszak, megalázás, stb. Ne legyünk naivak, inkább olvassunk - erről is :-)
2012. aug. 13. 22:27
A könyvet olvasva rádöbbentem arra, hogy valójában kompenzálni akarja a szakmája legalját a gazdaság legtetejével. A műben számtalanszor előfordult, hogy kiemeli saját szépségét, majd megjelenik a pénzének háttere, megjelennek a kűzdelmek, a gazdaságért, luxusért vívott harc... Érdekes, elgondolkodtató, végleteket mutató alkotás. Csöppet sem voltam jártas ebben a "munkában". Elrettentő és ugyanakor kecsegtető... Netán először elrettentő, s csak utána kecsegtető!? A választ csak a "szakmaibeliek" élték át és tudják. Erre a "pályára" születni kell mind testileg, mind lelkileg. Ám azzal vitatkoznék, hogy egy családanya, egy feleség, egy középosztálybeli kevesebb lenne Nála... a könyben könnyedén lehúzta a családanyát, mindemellett önmagát kiemelte testi szépségeire hivatkozván. Abban igazat adok, hogy aki nem szép, az próbál másban, intelligenciában kitűnni, de aki 30 fölött nem önmagát, hanem a családot választotta, részemről, őket sem ítélem el, nem tartom őket kevesebbre. A hasonlat, amit a Dunával és önmagával hozott párhuzamba páratlan volt. A könyvet a kedvenceim közé sorolom, a művet imádom, a folytatást várom! A hitelességről nem tudok nyilatkozni, bár voltak benne eszmei részek, de a benne rejlő gondolatok páratlanok. (Panna)
648. Geee99
2012. júl. 7. 18:05

Valóben sok érdekesség és titokzatosság van ebben a könyvben nekem most került a kezembe bár ahogy láttam 2010-es kidás tehát lemaradtam pár évet.....

Igazából szerintem mindekiben az meről fel elsőként ki lehet a lány a történetben és 1 percre rá hogy valóban valakiről szólhat ez az egész vagy kitált személy lehet.Ez valóban jó kérdés de miután végigolvastam mind a 2 könyvet valószin (de ez az én magán véleményem) ezeknek a dolgoknak van valóságlapja természetesen és nem csak úgy kipattan az irónő fejéből.Az tálán az átlag ember sosem fogja megtudni kicsoda Szofi és hogy valóban valós személy-e.De egy biztos sokkal nagyobbat ütött volna ez az egész ha nyilvánosságra hoznak pár nevet de igy talán még jobb is had legyen egy két nyugtalan éjszakája annak akikről emlitést tesz a könyv és azoknak is akikről nem.A nagy igazság mindig igazolódik a pénz az nagy úr és ha pénzed van nincs olyan hogy nincs!!!!

647. tücsimücsi (válaszként erre: 646. - Anne24)
2012. máj. 7. 19:28

..és mi akadályoz meg benne..? Írj!


Nekem ez a Sz.Vivien egy végtelenül ellenszenves "nőnemű egyed". Meg olyan k..vás..és közönséges.

646. Anne24
2012. máj. 7. 19:22

Ha Szofi egyáltalán valós személy (amit kétlek!) akkor sem közszereplő, ez egyértelmű. De szerintem az egész nagyrészt vagy teljesen kamu sztori.


Akarhogy is, felháborítónak tartom hogy Szalai V. úgy állítja be mintha ez világ összességében ilyen lenne. Modellként, mivel ez a két világ sajnos nagyon osszefolyik sok ilyen lányt ismerek, és egyik sincs úgy megkeseredve mint Szofi. Nem kell túlzásba vinni, nem kell akármit bevállalni, vagy a családot/barátokat elidegeniteni! És nem akkor nem égsz ki.

 +nem attól lesz valaki luxusk**va hogy sok pénzt kér és bármit bevállal. Mindig vannak határok és azon tul lehet nemet mondani! 


Ezenkívül pedig nevetséges amiket Dubairol állít (vagy egyedi eset es a rossz ügynöki szervezesnek köszönhető..) biztos forrásból mondom hogy az araboknal van a legkevesebb szex és legtöbb penz. Úgy bánnak az lányokkal mint a hercegnokkel.

Szalai szegyenlhetné magát hogy ilyet állít! Sok olyan lányról tudok aki egyetlen sima szexelésért (csak a sejkkel) vagy anélkül hogy bárki is hozzaert volna milliókkal jött haza, és örült mint majom a farkának! 

Abban esetleg lehet valami hogy a magyar gazdagok bunkó parasztok, erről mar én is hallottam..külföldön ez nem jellemző. 

Azért én is pillanatok alatt kiolvastam mert bár belelatok ebbe a világba, mégis érdekel a téma ugyanúgy mint azt aki nem:) 


De azt állítani hogy ez képet ad a magyarországi luxusk**vak totalis helyzetéről és erről az egész világról egészen szégyenletes!! 


Szívesen írnék egy könyvet én is válaszul...

645. csika73
2012. máj. 2. 11:17

Engem nem annyira az érdekel, hogy ki lehet Sofi, hülye vagyok, de inkább az érdekel mi lett vele.

Egyébként nagyon elgondolkodtató és igaz dolgokat írt le a férfiakkal kapcsolatban.

Tényleg-ahogy 644.Sofi írta, fogalmam sincs erről a világról, de azért vannak tapasztalataim, nem prosti vagyok, hanem szeretnő, de néha azt gondolom, hogy igaza van Sofinak, ő legalább pénzt kap azért, hogy megalázzák, én gyakran semmit. Persze tudom, én akartam.

2012. ápr. 23. 17:49
Nektek fogalmatok sincs erről a világrol. El sem tudjatok kepzelni...
2012. ápr. 3. 00:29
Kiss Ramóna nem lehet? A forma 1-es vip party-n ott volt: [link]
2012. márc. 31. 16:17
Szilvinek tényleg az a rosszlányos kisugárzása van, és el tudom róla képzelni, hogy sok pasit megvadít, annyira, hogy súlyos összegeket fizetnek neki az együttlétért.
2012. márc. 31. 16:16
Szerintem Horváth Éva nem olyan szép mint Bódy Szilvi. Le merném fogadni hogy Bódy Szilvi az.
640. Miramira77 (válaszként erre: 639. - 635da491de)
2011. dec. 27. 15:21
Inkább internet. Sok oldal burkolt prostitúcióval foglalkozik. pl: a rossz.....hu
639. 635da491de (válaszként erre: 638. - 18e55ba98f)
2011. dec. 23. 02:33
Majd kipróbálom. Kiállok az úttest mellé alsónadrágban és integetek a női sofőröknek. Kíváncsi vagyok hányan állnak majd meg... :-))
638. 18e55ba98f (válaszként erre: 637. - 635da491de)
2011. dec. 21. 20:30
Szerintem mindenkire van kereslet, csak olyan körökben kell mozogni! :D
637. 635da491de (válaszként erre: 635. - 18e55ba98f)
2011. dec. 21. 11:09
Lehetek, csak tudod egy a probléma. Irántam nincs kereslet. :-)
636. 635da491de (válaszként erre: 634. - 18e55ba98f)
2011. dec. 21. 11:07

Kérdés hogy mi a nívósabb szint. Amikor klubban csinálja valaki, vagy egy lepukkadt panellakásban?

Nem vagyok járatos ezekben a körökben, de én még nem nagyon láttam olyat, hogy intelligens, csinos, kulturált körülmények között élő, jó anyagi helyzetben lévő nő prosti lenne és még az ügyfelére is odafigyelne.

635. 18e55ba98f (válaszként erre: 633. - 635da491de)
2011. dec. 21. 07:58
Simán lehetsz! Férfi prostik is vannak, legyenek is, nehogy már csak a pasik kiváltsága legyen, hogy választhatnak maguknak minőségi szolgáltatást! :D
634. 18e55ba98f (válaszként erre: 632. - 635da491de)
2011. dec. 21. 07:56
Gondolom, mert ő nem örömlány. A szex csak akkor szolgáltatás, ha megbeszélik a tarifát előre. Ha van spontán lehetőség, nem mész hivatásoshoz. De akinek nincs senkije? Vagy tényleg csak extrémebb dologra vágyik? Mindegy, amúgy ezt ki-ki döntse el a saját ízlése szerint. Én nő vagyok, és ha prosti lennék, biztos felküzdöttem volna magam egy nívósabb szintre, nem lennék útszéli.Jó pénzkereseti lehetőség, az tuti.
633. 635da491de (válaszként erre: 631. - 18e55ba98f)
2011. dec. 21. 00:40
Miért, én nem lehetek? :-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook