Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajánlj számítógépes játékot 3-4 évesnek fórum

Ajánlj számítógépes játékot 3-4 évesnek (beszélgetős fórum)


21. Sicike (válaszként erre: 19. - Gabilive)
2010. nov. 20. 17:56

Ezeket mi is szoktuk játszani,bár ritkán ül ide szerencsémre mind2.

De shrekkes kiszínezős neki az egyik oldalon.

2010. nov. 20. 12:13

Van egy ilyen " én kis tanyám ", nem tudom hány éves kortól ajánlott. Regisztrlásós természetesen. És kortalannak gondolom, sok felnőtt is játszik...

És ugyan 8 éves szájából hallottam mikor azt taglalta, hány lova van.

( valószínű az egy másik farmos játék )

Illetve találtam egy " retro mesetv ", és a Rémusz bácsi meséi a YouTube - n.

Nem hiszem hogy kár lenne ha ezt nézné négyévesen a kisgyerek. Én ( mi ) ezen nőttem fel.

Vakond nadrágja pl, a vakondok a rajzon olyan mint a valóságba. Nem lila tehén mint akárhol is...

2010. nov. 5. 17:49

Nem a durva,felnőtteknek való számítógépes játékokra kell gondolni.Legalábbis amiket az én lányom játszik,azok főzőcskézős,kifestős,öltöztetős,fodrászkodós játékok,puzzelok,mikkel mesefigurákat kell kirakni.Vagy egy képen el van rejtve 20-25 szám,ezeket meg kell keresni,vagy 2 kép között a különbséget,stb,stb...A "legdurvább"-ban Barbie-baba biciklizik,és át kell ugorjon gödröket:)

Szóval ezek kimondottan fejlesztik a megfigyelőképességet,ügyességet,kéz-szem koordinációt,memóriát.

Nem tudom,ebben mi a rossz?!Persze nem kell egész nap előtte üljön a gyerek,de semmivel sem rosszabb,mintha mondjuk mesét nézne a tévében.

2010. nov. 5. 09:12
Dzsungel ez a játék címe. Van benne kifestő, külünbségkereső, és még valami ügyességi, de már nem emlékszem.
17. Sicike
2010. nov. 4. 20:03

Egyszervolt.hu

Ott mese is van és játékok is.

Vagy ingyen játékok :999 ingyenes játék (itt lehet szűrni is,csajos,és rengeteg kategoria van.

2010. nov. 4. 19:01
Mi egyszerűen beírtuk a google-ba,hogy lányos játékok,és rengeteget kiad.Mindenféle gyerekeknek való játékot lehet találni,többsége valamilyen készségfejlesztő.A lányom(3,5 éves) imád játszani velük.Persze csak mértékkel engedem.
15. Hoxa
2010. nov. 4. 18:43

Sziasztok!


Megkérlek titeket, hogy térjetek vissza a fórum eredeti témájára!


Köszönöm:

Hoxa

14. Mamazon (válaszként erre: 10. - BollerKrisz)
2010. nov. 4. 18:17
Tévénk azért nincs, mert sajnálom a pénzt az előfizetésre. Ami meg ingyenesen elérhető, az nem ér semmit. Így csak a helyet foglalná a készülék, amiből amúgy is kevés van ebben a kis panelben...
13. Mamazon (válaszként erre: 10. - BollerKrisz)
2010. nov. 4. 18:07

A miért nem írok neki játékot kérdést először úgy értettem, hogy miért nem programozok neki egyet(picit fennakadt a szemem), aztán rájöttem, hogy cd-re írást értesz alatta :))


Közben találtam egy-két aranyosat és többen is tudtatok jókat ajánlani. Köszönöm!


A szentséges szűzeknek pedig üzenem, hogy imádkozzanak a lelki üdvömért, vagy fussanak a családgondózóba és jelentsenek fel!

12. anikko
2010. nov. 4. 18:06
elhiszem, hogy utánozni akar, nálunk is megvan sok mindenben ez a jelenség, mi egy klaviatúrát adtunk csak a gyereknek és azzal időnként elvan. Próbáld ki, hátha megteszi :)
2010. nov. 4. 18:01

Puzzle? Keresd a párját, kártyásjáték. ( nem tudom a nevét )

Mellesleg néhány kisgyereket jobban érdekel a számítógép, mint felnőttet. ( persze a háztartás sok időt elvesz talán azért is )

2. os gyerekek a farmos játék valamelyikét játszák itt a neten. ( szomszéd kisfiú és a kis barátja itt a ház előtt beszéltek róla : hányadik szinten, és milyen állataik vannak már )

Szomszédasszonyom unokája nem iskolás, és őt is érdekli.

Min csodálkoztok? Vannak gyerekek aki az apukájukat gyakran látják mellette. Meló, vagy játék? mindegy. Minket akarnak utánozni...

2010. nov. 4. 18:00

Az én kiscsajom is néha (nem naponta) odaül mellém, akkor én az egyszervolton találok neki játékot, de a régebbieket, amik jóval lejjebb vannak.


Tényleg nincs tv-d? Miért?


Miért nem írsz neki te játékot? Én most ezt csináltam, nagyon tetszik neki, és egyszerű. A békebeli kukac, aki eszi a kavicsot és egyre nagyobb lesz.

2010. nov. 4. 18:00

megvan!!


[link]

2010. nov. 4. 17:58
sztem nézz körül számítógépes-játék boltban,talán van webáruház is,vagy vannak ingyen letölthető progik,játékok,jaj mi is a neve az oldalnak..:(
2010. nov. 4. 17:55
ja,3 éves
2010. nov. 4. 17:55

amig nem volt gyerekem én is így gondolkoztam. de ma már alap h érteni kell ehhez is nekik. ha máskor nem hát suliban úgyis megtanítják rá.


ráadásul ha nem esik tulzásba-és egy 4éves elég értelmes h megértse h pl napi 1 órát gépezhet-akkor nem tesz rosszat neki.sőt


a fiam porszívózik,csavaroz,kalapál,kocsit mos velünk,és büszke magára h megtanulja


nincs ebben semmi rossz


sztem

5. Boléna (válaszként erre: 4. - Mamazon)
2010. nov. 4. 17:49

szia! láttam olyat ami felnőttes,egere is van. valamelyik webáruházban amit írtam...vannak tényleg egész komolyak,még nyelvet is tanít..


de az tény h egyik se néz ki úgy,mint az igazi,legalábbis a képernyőjük elég pici..


program.. háát.. nem tudom.. minimax.hun nincsenek játékok? ha nem is letöltős..


hát hirtelen ez jutott eszembe..


esetleg használt netbook? vagy ugyanez részletre?

nettel havi 9e.újonnan. van amit gyerekeknek való programokkal,netszűrőkkel látnak el. de mondjuk a net ráér . max nem kapja mindig meg csak pl napi 1x adod neki vagy ahogy gondolod


és azt már a sulihoz is lehet használni. manapság egy számítógépes progi is van ennyi..


más ötletem nincs,kifogytam!! :(

4. Mamazon (válaszként erre: 3. - Boléna)
2010. nov. 4. 17:42

Van játék laptopja. Kettő is. Még másfél évesen kapta az elsőt és kb. egy év alatt bőven kinőtte, most már a másodikat is.

Neki most csakis az igazi kell. Amivel én dolgozok. Tehát itt kellene neki való egyszerű kis játék.

Valami ilyesmi: [link]

2010. nov. 4. 17:39

akkor meg végképp a gyereklaptop. korosztály szerint csoportosítják. pl tescoban most láttam 3000ért, a fiam is szeretne gépezni,de nem engedjük. a babalaptop viszont nekik való.

vannak olcsóbbak,drágábbak,amik sokat tudnak-akár nyelvet is tanítanak-és kevesebbet.


itt találsz: jateknet.hu,jatekfutar.hu,tulli.hu

2010. nov. 4. 17:35

Kisfiam néha igényli, hogy ő is "dolgozhasson" a gépen. Ilyenkor az ölembe ül és nyomogatja a gombokat, mozgatja az egeret (ez utóbbit már szinte tökéletesen).

Vannak neki való játékok? Eddig csak amolyan színezős, öltöztetős, formakeresős játékokat találtam, de a többségük még ezeknek is túl nehéz. Az egyszervolt-on például még nekem is nehezek a játékok,pedig azt várnám, hogy ott az igazán kicsiknek csináljanak gyűjtést....


Szóval konkrét ajánlat?

2010. nov. 4. 17:33
Ajánlj számítógépes játékot 3-4 évesnek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook