Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5-faktor diéta fórum

5-faktor diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5-faktor diéta

2010. nov. 6. 10:54
Csilla egyébként én is ezt beláttam, és működik....
2010. nov. 6. 10:54
5 étkezés, heti 5 mozgás. :) ez jó... többi érdekes...
5. Bun Csilla (válaszként erre: 4. - Camay)
2010. nov. 5. 08:43

Teljesen egyetértek veled!

Én már sok fogyi diétát kipróbáltam, mire rájöttem kevesebb kaja, sok víz, gyümölcs, zöldség, és egy kis mozgás csodákra képes! Nem kell sanyargatni magad! Megehetsz egy szelet sütit is de ne egy fél tepsit! Mértékletesség a lényeg!

2010. nov. 5. 01:23
En mar csak mosolygok amikor feltunik egy ujabb gagyi dieta. :)) Az 5 x etkezes az ok, aki be is tudja tartani, van ideje 5x enni, sajna ez nem mindenkinek sikerul melo, meg egyeb okokbol kifolyolag. Nem kell dietazni, csak egeszsegesen taplalkozni, tobbszor naponta, sok zoldseg, gyumolcs es mozgas. Ilyen egyszeru es nem sanyargatod akkor magad, nem koplalsz, hanem egeszsegesen fogysz.
2010. nov. 4. 19:17
Szerintem ez a diéta pont, hogy jó. Mert napi 5 étkezést próbál rákényszeríteni az emberre. Csak ne felejtsük el, hogy ne 5 hétig használjuk. Hanem sajnos életünk végéig! :)
2010. nov. 4. 16:32

Már megint egy "csodadiéta" :)))

Szerintem lassan rá kellene jönnie mindenkinek, hogy egyszerű a recept: egészségesen étkezni (dől mindenhonnan, hogy hogyan), és rohadt sokat mozogni :)

Puff.

:) Akárhány diéta lesz, mindben kombinálhatják ezeket, de akkor is ugyanide lyukadunk ki...

2010. nov. 4. 16:08
A diéta összeállítása Harley Pasternak nevéhez fűződik, kibővítése az 5-faktor fittness programnak. A módszer lényege az 5-szöri étkezés naponta és a heti 5-szöri mozgás. Érdekességképp megosztom veletek a módszer lényegét, jómagam még nem próbáltam.

Ugrás a teljes írásra: 5-faktor diéta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook