Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekágyba való hagyományos szivacsmatracot lehet mosni? Bírja a mosógép? fórum

Gyerekágyba való hagyományos szivacsmatracot lehet mosni? Bírja a mosógép? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 4. 14:32

A szivacsnak bírnia KELL még a 95 fokot is. A kérdés, hogy a géped dobja bírja-e a súlyt, ha megszívja magát vízzel.


(Ilyesmivel foglalkoizunk. Többek között szivaccsal töltjük az antiallergén párnákat,amelyek 95 fokon moshatók!)

2010. nov. 4. 14:30
Köszi a hozzászólásokat,igazából az a baj, hogy hason alszik a gyermekem, fogzik ezért nagyon folyik a nyála.A szivacs alatt van a légzésfigyelő ami műanyag boritású,ezért nem szellőzik,és szinte sosem tudom rendesen kiszárítani.Egyre nagyobb folton penészes és nem kellemes szagú. Persze nem is egészséges. Az alátétes megoldást kipróbálom.
8. Mamazon (válaszként erre: 1. - Bogi 2)
2010. nov. 4. 14:28
A vékony 3-5 cm-est kipróbálhatod, de ha vastagabb, akkor ne!
2010. nov. 4. 14:15
Én kézzel mostam ki a kádban, de utána beletettem a gépbe kicentrifugázni és nem lett baja a gépnek!
6. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Bogi 2)
2010. nov. 4. 14:13
Igazuk van az előttem szólóknak,tönkre tenné a gépedet.
2010. nov. 4. 14:13
amúgy mi pelenkázó alátétet használtunk amíg éjszaka bepisilt. a DM-be ( de máshol is kapható) vettem 10 db-os kiszerelést. úgy tettem a lepedő alá. hogy a nejlon volt az ágy felé a pelenkaszerű anyag a lepedő felé , jó volt mert fel is szívta a pisit így nem folyt szét, utána kidobtam, igaz az ágyneműt így is mostam, de nekünk jobb volt mint a gumilepedő
2010. nov. 4. 14:10
Csak a fürdőkádban mostam ki és utána hagytam kicsöpögni. Később lett egy váltó is, ill. a lepedő alá tettem fóliát.
2010. nov. 4. 14:09
Nagyon megfogja magát szívni vízzel és tönkremehet a gép......
2010. nov. 4. 14:08
szerintem nem, mert nagyon magába szívja a vizet és nehéz lesz
2010. nov. 4. 14:06
Gyerekágyba való hagyományos szivacsmatracot lehet mosni? Bírja a mosógép?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook