Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudna valaki segíteni abban, hogy már kivoltam írva múlt hónap 28-ára, és még nem szültem meg. Mi a teendő? fórum

Tudna valaki segíteni abban, hogy már kivoltam írva múlt hónap 28-ára, és még nem szültem meg. Mi a teendő? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 5. 19:04

Én kedves első hozzászóló,a kisebbik lányommal akivel 9 hónapig rossz közérzetem volt és farfekvéses volt ráadásul meg is kellett fordítani őt. az nagyon fájdalmas volt számomra. Én május 16-ra voltam kiírva eredetileg és 29-n szültem infuzió segítségével összesen 2-szer az utolsót már

világra hoztam. Ennyi még belefér az időben, de utána már több nem. Üdv.Ágnes

2010. nov. 5. 18:17
A kiírt napomon már magzatvizet vettek,meg is indult utána.
7. bettike2007 (válaszként erre: 6. - Sziszi-80)
2010. nov. 5. 18:16
nem fájdalmas???Hát nekem az volt:-S
2010. nov. 5. 14:42
Csatlakozom az előttem szólokhoz:)Mindenképp menj dokihoz.Ilyenkor már magzatvzvizsgálatot csináltak nálam és a második után megis szültem:)Nem fájdalmas.Befektetni csak akkor fognak,ha nem jó az NST-d.
2010. nov. 5. 14:13
Mindenképp menj be a kórházba, ahol szülni fogsz! Túlhordásnál már elvileg kétnaponta vizsgálnak. És kórháza válogatja, hogy túlhordás esetén mennyi idő múlva fektet be stb.
4. martin3 (válaszként erre: 1. - Eniko enci)
2010. nov. 3. 22:09
nincs orvosod? ha nincs, menj el a szülészetre, aho l szülni fogsz majd, vizsgáljon meg egy doki. amúgy az első bébimet én is pont 1 héttel később szültem meg, de ilyenkor már 1 vagy max 2 naponta vizsgálatokra kell járni, hogy minden rendben van-e babával, méhlepénnyel stb...
2010. nov. 3. 22:06

Én is igy voltam annak idején:)

27-re voltam kiirva:)

28-én elmentem a dokihoz, és innentől minden nap doki járat volt. 30-án beutalt a kórházba és 31 én szültem:)

2010. nov. 3. 22:05

Nincs orvosod?

Elvileg két hetet várnak, ha nincs semmi gond, aztán megindítják.

2010. nov. 3. 22:03
Tudna valaki segiteni abban hogy mar kivoltam irva 28 dikara multhonap es meg nem szultem meg mi a teendo?ha tudtok segiteni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook