Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak tapasztalatok a Jósa András Oktató Kórház szülészeti osztályáról? fórum

Vannak tapasztalatok a Jósa András Oktató Kórház szülészeti osztályáról? (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 5. 06:08
Szia. En kilenc honapja surgossegi csaszarral koraszultem...a szuleszetrol nincs tapasztalatom max az orzorol ahova csaszar utan vittek. Ott nagyon aranyos szulesznok vannak. Nem volt fogadott dokim se szulesznom. Ugyeletesnel szultem ...mondjuk terhesgondozason talalkoztam tobbszor vele. Maximalisan kiallt mellettem...mai napig hiszem es vallom hogy ha nem o van ott meg huzzak halasztjak a csaszart amig elverzek. A szulesznok a szuloszoban ...marmint a kozos szuloszoban akik ugyelnek rendeseknagyon . Nem allnak melletted allandoan mert sokna melo de ha kerdesed vagy keresed van ott vannak segitenek. Eleg sok szules volt mikor en ott voltam. Termeszetesen a surgetobb helyzetek vannak elonyben. En elegge kakiban voltam. Vereztem nagyon ...melyenfekvo lepeny levalt. A doki nem nagyon ment el mellolem es szuleszno is volt mellettem majdnem mindig. A mutoben is amig el nem altattak igyekeztek oldani a feszultsegemen felelmemen pedig marha nagy volt a baj. Egy fillert nem adtam elore senkinek. Tehat mondhatjuk hogy maximalisan ott voltak minden szempontbol. Masnap az orzo utan en a nogyogyra kerultem a rizikoterhes reszlegre mivel babam a pic- be volt. Ott is nagyon rendesek aranyosak a noverkek. Kevesen vannak es sajna rohanas van de ennek ellenere figyelnek az emberre. A viziteken a dokik velem legalabbis nagyon rendesek voltak. Viszont tudom hogy ha szuleszeten sima korterembe kerulsz akkor ertektargyakat penzt ne nagyon hagyj elol...de meg csak fiokba sem. Ha tudod vidd magaddal. Gondolom nem kell korulirni miert... A betegfelvetelen lent tenyleg vana abekepzelt fiatal csaj. :-) enis mindig kifogtam. Annyi meg hogy szulesznohallgatok is vannak gyakorlaton a korhazba . Probalnak vernyomast meg hasonlokat merni. Nem mindig jon ossze nekik. Engem mondjuk kifejezetten zavartak de nincs mit tenni oktatokorhaz. Szoval ennyi. Meg talan annyi hogy jo ha viszel kezfertotlenitot. A terhespaton pl a mosdo ...wc egy formedveny volt. Ment minden nap a takaritoneni aki ki is vixolta de ennek ellenere nem mindenki hasznalta rendeltetesszeruen. Szoval ovatosan. Egyebkent a kaja ...nekem volt benne a levesembe egy megtermett izeltlabu. Amugy nem rossz a kaja. A leves kb mindennap ugyanolyan izu. A masodik eheto. A felvagott amit adnak ugy le van zarva abba a vakuumcsomagolasba hogy alig lehet kessel felvagni. Szoval szerintem amugy nincs gond a szuleszettel. Par napot siman fellabon is kilehet ott birni. Nekem hosszabbra sikeredett igaz en anyaszallon voltam az ot nap utan mert a korababam majdnem harom hetig bent volt. Ha kerdes van szivesen valaszolok. Volt szerencsem minden dokihoz majdnem a szuleszek kozul szoval ... Remelem valamennyit segitettem.
2016. ápr. 5. 00:56
Sziasztok) èn majd fèlève szültem ott ès nagyon meg voltam elègedve) a felvètelen ahol az nst-re is kell jàrni, van egy fapofa csaj, aki nagyon szèpnek èrzi magàt ès mindenkivel lenèzô, de egyèbkènt a többi nôvèr nagyon kedves. Èn is az A oldalon voltam, bàr csàszàr utàn a B-be toltak be, m nem volt rögtön szabad szoba... Ès ott egèsz nap vàrattak... Akkor kicsit pipa is voltam, mivel dèl körül jött az A-bòl egy nôvèrke ès ràkèrdett h kell-e akkor a szoba, m akkor elôkèszítik... Èn szèpen össze is pakoltam ès amíg a dokim( volt fogadott) be nem jött ès utàna nem jàrt 17.00-kor, a B oldalon lèvô ügyeletes vörös hajù, nem szòlt volna nekem, h a szobàm màr 14.00-tôl vàr, pedig ki is totyogtam a varrott hasammal egyszer ràkèrdezni de letàmadott, h ô majd szól- pont ekkor egyèbkènt hoztàk a babàmat szopizni ès 5percet kèstem, mentem èrte, de erre az ottani ügyeletes förmedt ràm, h mivel nem voltam a helyemen, majd 3òra mùlva adja ide a babàmat(!).... Szóval alig vàrtam, h kikerüljek onnan. A vicc az az egèszben, h mikor költöztem àt, mondtam a vörösnek, h mar règ kèsz volt a szoba, erre ô azt felelte, h ô keresett engem, èn nem voltam sehol(?!) Na de màr mindegy, az A-ban csönd ès harmónia. Igaz, h fizetett, de èn azt mondom, h megèri... 5nap, csak te ès a baba, igazàn ki tudod magad pihenni ès lassan ràhangolódni a tudatra, h anyuka vagy) A fotósnak kifejezetten örültem, nagyon jó ötlet, h a baba elsô napjaiban màr lencsevègre kapja egy profi ( mert hàt 150 fotò naponta telòval az azèrt mègsem az:)) Egyèbkènt a szoba komfortos, tiszta, a tv-t mondjuk èn be sem kapcsoltam, de azèrt plusz az is, ha valaki szereti. A kaja pedig egy nagyon kellemes csalódàs rèszemrôl))) azt kell, h mondjam, h kifejezetten finom a konyha) csak vacsit nem adnak, azt nekem a mama kosztja kompenzàlta, m hàt szopizàs utàn kopigott a szemem az èhsègtôl :D
2010. nov. 23. 11:43
fiatal akart lenni, csak elírtam.
5. bowris (válaszként erre: 3. - 3bcce38aab)
2010. nov. 23. 11:43
Nem volt semmi problémán ebből, sőt.. az ügyeletes doki Ivancsó Béla volt és maximálisan meg voltam vele elégedve!!!!!Pedig kis faital doki nem hinném hogy túl sok tapasztalattal, de nagyon rendes volt. azt azért hozzá kell tenni hogy nővérke vagyok épp ebben a kórházban.
2010. nov. 23. 10:18

Szia!

Én 2 gyerkőcömet szűltem ott. Rendben volt minden, bár nekem volt fogadott orvosom és szülésznőm is.

2010. nov. 23. 08:43
borwis nem vagy semmi én biztos nem mertem volna bevállalni.Féltem volna, hogy le se fütyülnek.
2. bowris (válaszként erre: 1. - Aeb1496116)
2010. nov. 23. 07:20

szia!

Én 3-án szültem. Már itthon vagyunk.

Én az A oldalon voltam alapítványiban teljesen meg voltam mindennel elégedve! Nem volt fogadott dokim,de egy percig nem bántam meg.

2010. nov. 3. 18:58
Sziasztok ha van valakinek tapasztalata, vagy véleménye - akár negatív, akár pozitív- a szülészeti osztályról osszuk meg egymással.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook