Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Nyíregyházi Plázában tényleg olyan jó a kínai étel? fórum

A Nyíregyházi Plázában tényleg olyan jó a kínai étel? (tudásbázis kérdés)

2010. nov. 4. 10:22

Most is volt csak a párom nem azt kért de mondtam is neki hogy a mézest meg a csipőset hozhatta volna na majd legközelebb én megyek be!!!!!

Imádom a csípőset ,most meg a torkomnak jó is lett volna!!!

2010. nov. 3. 22:26

Nekem az állandó a mézes(ha egyáltalán az)szezámmagos bundában lévő csirke,azt mindig kérek :)

Amit írtál azokat pont nem szoktam,a többi szerintem finomabb :)

Meg van valami csípős..hát nem aprózzák el,az tényleg nagyon csípős,még a párom sem bírta megenni.Nem tudom állandóan olyan-e vagy csak akkor sikerült így,de azóta nem kockáztattuk meg :D

2010. nov. 3. 21:55

nos elkopott:):)

nagyon finom volt igaz a párom ment be mert a gyerek nyűgi volt ő választott ,én mást választottam volna!!

Édes savanyú,valami gombás hús, egy káposztás brokkolis na az nem ízlett:)D,és illatos csirke volt,rizsen és tésztán ,de nagyon bejött nagyadagot vettünk és olyan olcsó itt nálunk fele akkora adag 1500 ft...


Szóval megyünk többször is,és megkóstolom a többit is!!!

2010. nov. 3. 18:32
ok :)
2010. nov. 3. 18:26
köszi indulunk is majd megirom:)
2010. nov. 3. 18:07

Nem tudok nyitvatartást mondani sajnos,de 8-kor még ott vannak,ha jól emlékszem.

Elfogadható az ára,főleg,hogy mindig kis adagot kérek.Szerintem az való egy átlagembernek. :) Először rendes adagot kértem,de a fele jött haza...

Sokfélét csinálnak,én a köretet mindig többféle feltéttel kérem,mert nem tudok választani :S

A nevüket nem igazán jegyeztem meg,rá szoktam mutatni,hogy abból kérek... :S

Szívesen elmondják,hogy mi micsoda.Érdemes bemenni,ha már arra jártok.

2010. nov. 3. 17:44

és mik vannak benne,ára??elfogadható??

meddig vannak nyitva?

2010. nov. 3. 17:39
Én szeretem :)
2010. nov. 3. 16:54
Valami nagyon finom kínait szeretnék enni ,és ha megyünk a mc donaldsba,megkóstolnám!
2010. nov. 3. 16:35
Nyíregyházi Pláza?Tényleg olyan jó ott a kínai étel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook