Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ahol a fantázia játéka és a természet csodája találkozik fórum

Ahol a fantázia játéka és a természet csodája találkozik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ahol a fantázia játéka és a természet csodája találkozik

2010. nov. 7. 09:35

Tudod, az a leginkább fontos, ha a szemünk még, mint most a Tiéd, alkalmas e "csodák" megláttatására, hogy van valaki, aki odamegy amolyan Istentől vezérelt lábakkal-szemekkel felfedezni. Ez rendkívüli megtiszteltetés, amit Isten megtetézett a verbális tehetségeddel.

Csodát kaptam. Köszönöm.

2010. nov. 3. 17:16

Nagyon szép a reinkarnációs hasonlat!

Tetszett a cikk. Bár én felnőtt vagyok, nyáron még mindig kifekszem a fűre és nézem a nyuszit a sárkányt, a kutyát, a virágot, a fát, a pillangót, A FELHŐT!!!

2010. nov. 3. 17:07

Kedvenc játékunk a felhők nézése,

ősszel a termések tárháza ad lehetőséget a természet adta fantázia kiélésére (termésképek, termésbábok és egyéb dolgok készítéséhez...és az azt megelőző kirándulások még a testünket is megmozgatják! :DDD

2010. nov. 3. 16:08
Előfordult már Veled, hogy az égre bámulva, a felhők mozgását figyelve, megelevenedik az, és képeket varázsol eléd? Nem a felhő mozgása, fantáziád a varázsló! A természet is képes hasonló csodákat alkotni, csak fantáziád kell ahhoz, hogy meglásd. Ne menjünk el a csodák mellett.

Ugrás a teljes írásra: Ahol a fantázia játéka és a természet csodája találkozik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook