Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kétségbe vagyok esve...bezárják a bölcsit fórum

Kétségbe vagyok esve...bezárják a bölcsit (beszélgetős fórum)


2010. dec. 28. 17:53
Köszönöm!Sajnálatos hogy ezt így kellett intézni...
16. Szilvamama (válaszként erre: 15. - Botuska)
2010. nov. 10. 13:39
Szia! Tegnap hallottam a hírekben, hogy eredményesek voltatok! Gratulálok!!!!
2010. nov. 8. 10:07

Ma este tüntetés lesz a bölcsőde előtt.Pontosabban ez egy rendkívüli szülőinek indult ahova várjuk az Önkormányzat képviselőjét hogy érdemleges választ adjanak a petíciónkra.DE fű alatt már megtudtuk hogy nemleges a válasz és mindenki magának kell megoldani a gyermeke elhelyezését.

Hír Tv,Sió Tv,Duna Tv...és ha minden jól megy akkor az RTL és a TV" is leadja adásba...hogy milyen gusztustalan,hogy így elbánnak családokkal.

2010. nov. 5. 09:07

Sajnos nem úgy látszik mintha a politikusok segítenének...az ember ilyenkor érzi milyen kicsi...

És hogy a pénz mennyit ér...Nem számít hogy családok megélhetését veszélyeztetik....

13. Szilvamama (válaszként erre: 10. - Botuska)
2010. nov. 4. 10:07
Kb. 2 éve, vidéki kisváros...
2010. nov. 4. 08:59
Bármilyen segítséget szívesen veszünk...Reméljük sikerül megoldást találni ami a gyerekeknek és a szülőknek is kedvezőbb mint a mostani helyzet.
2010. nov. 3. 22:15
Mindenkit kérek, aki érintett a bölcsi témában, ne hagyják ezt annyiban. Pláza, könyvtár, viztorony, erre van pénze a városnak, azzal nem törődnek, hogy családok életét teszik tönkre. Akik kénytelenek dolgozni, mert olyan kevés a gyes, most adjanak fel mindent, mert a gyereküket kiteszik. Ilyen gusztustalan dolgot még soha nem hallottam. Valamelyik kereskedelmi tv biztosan ugrana erre a hirre.
10. Botuska (válaszként erre: 9. - Szilvamama)
2010. nov. 3. 16:58

Pont ezek a...

na szóval tegnap az alpolgármester mondta el hogy mi a helyzet.És közölte hogy annyira szigorú egy bölcsi előírásai hogy nem lehet máshova??

Ez mikor volt?És melyik bölcsibe?

2010. nov. 3. 16:31
Nálunk is volt bölcsi felújítás, addig a régi laktanyába járhattak a gyerekek. Menjetek be a jegyzőhöz, polgármesterhez, ők a fenntartói a bölcsinek.
2010. nov. 3. 16:06

Nálunk csak azokat rakják oviba akik most 2,5 évesek és szobatiszták.Róluk gondoskodtak.

Ennyi!de ez a majdnem 100gyewrekből kb 20.

2010. nov. 3. 15:54
Szerintem is kötelesek másik helyet találni addig a bölcsiseknek. Nálunk az ovi nyert pénzt felújításra, addig 4 különböző oviban helyezték el a gyerekeket. Mi három hét múlva már költözhetünk vissza, ha minden jól megy. Összesen 2 hónap volt a felújítás.
2010. nov. 3. 15:44

Nem hiszem, hogy joguk van hozzá, vagy legalábbis időt kellene hagyniuk, hogy a szülők gondoskodhassanak a gyerekek elhelyezéséről.

A szülők fogjanak össze, keressenek egy jogászt aki utána néz.

2010. nov. 3. 15:37
igen mi is ezt mondtuk nekik tegnap.Meg főleg úgy hogy tegnap este közölték a szülőin hogy jövőhéten már csütörtökön nincs bölcsi.
2010. nov. 3. 15:35
egyébként meg nagyon sok helyen 7végente dolgoznak meg este du az ilyen felújjítások alkalmával és sorban haladnak nem mindent egyszerre
2010. nov. 3. 15:34
ezt nem tehetik meg kötelessége az önkormányzatnak biztosítani olyan helységet ahol azt az X bölcsist ellátják nap mint nap
2010. nov. 3. 15:32
Szerintem kötelességük gondoskodni a gyerekek elhelyezéséről.
2010. nov. 3. 15:30

A Siófoki városi bölcsőde bezár 6 hónapra mert nyeretek egy pályázatot.Ez még nem lenne akkora baj,de nem gondoskodnak arról hogy mi lesz a majd 100 gyerekkel és szülőkkel akik nem tudnak dolgozni menni emiatt.Nyilvánosságot akarunk szerezni...Tud valaki segíteni????

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook