Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ki (milyen) a "férjvadász"? fórum

Szerintetek ki (milyen) a "férjvadász"? (beszélgetős fórum)


1 2
32. Minni
2010. nov. 4. 10:33

Kedves Milena!


Tudod, ha férjvadász lennél, akkor nem szenvednél emellett a romantikus egyed mellett, hanem már rég váltottál volna egy olyanra, aki elsőre elvesz! Ugyanis egy férjvadásznak mindegy, hogy ki, csak vegye el gyorsan, és hadd nyugodjon meg a pici szíve, hogy végre bekötötték a fejét... Ehhez képest te egy marhára vársz, hogy gyűrűt adjon neked, akinek maximum a kérődzés megy...

De ha továbbra is annak tartod magad, akkor javaslom neked ezt az oldalt, hátha segít egy kétségbeesett férjvadászon! :P

[link]

31. Castellina (válaszként erre: 19. - Milena94)
2010. nov. 4. 08:26

Na igen, de ezzel akkor jönnek, amikor már a csábítás megtörtént, a kapcsolat alatt, nem előtte.

Amikor már fölösleges trükközni...

Ezért nem értem, amúgy persze nyilvánvaló.

30. b73e24f31f (válaszként erre: 2. - Milena94)
2010. nov. 3. 18:40
Seggfej...már bocs, de ez az első ami eszembe jutott róla!
2010. nov. 3. 16:26

Ismeri valaki? van egy amerikai sorozat, a címe The Nanny, szerintem magyarul is megy, már láttam azt hiszem magyar részét.

Szerintem érdemes belenézni :D Na ŐŐŐŐ a férjvadász :D

Amúgy édes meg halál vicces sorozat, én nagyon szeretem, bár a magyar szinkrontól nem vagyok elájulva :D Aki teheti, nézze meg :)

És kedves fórum kiíró: Hagyd a csudába :D Zavarban volt amiért behányt, és vissza akart vágni :)

Nem vagy férjvadász :)

Bár azt se kövesd el, amit én :D eddig 3x próbált ez a szerencsétlen másik felem gyűrűt húzni rám, egyszer se mentem hozzá még XD

Meggyűrűzni a madarat kell...

28. 744b775692 (válaszként erre: 27. - Milena94)
2010. nov. 3. 16:20
Én sem bírnám, hogy otthon dekkoljak.
2010. nov. 3. 15:47
Miután lediplomáztam 1 évig kerestem állást! Már bármit elvállaltam volna, kutyasétáltatást is, de sikerül irodavezetőként elhelyezkednem, aztán áthívtak dolgozni a közszférába. 2 éve folyamatosan dolgozom, nem szorulok rá, hogy bárki eltartson, de az jó, hogy a családom picit tud segíteni. Nem tervezem, hogy bárki nyakába varrjam magam. Ha úgy állnának köztünk a dolgok sem rohannék háziasszonynak, amíg nincs biztos hely, ahova visszavárnak, el sem mennék szülni.
26. 744b775692 (válaszként erre: 24. - Punka)
2010. nov. 3. 15:43
Náluk thai csajok vannak. Jó részük még angolul sem tud rendesen, el lehet képzelni, hogy milyen őszinte szerelmek szövődnek így. Jó részük tényleg házasságra hajt, mert különben hazapaterolják őket.
25. punka
2010. nov. 3. 15:37
"Sok van" és "egy csomó" közül kimaradt a vesszô, bocs :)
24. punka
2010. nov. 3. 15:36

Itt, Belgiumban sok van egy csomó...

Orosz, thai stb. lányok, öreg, csúnya belga palival. Persze egyik sem dolgozik :)

Lehetnek ezek igaz szerelmek is, de sok esetben nem úgy tûnik nekem.

Véleményem szerint ôk férjvadászok.

23. 744b775692 (válaszként erre: 21. - Veledjooo)
2010. nov. 3. 15:28

Én a vegyen el vki, aki eltart esettel már találkoztam fiatal lányok esetében.


Egy volt osztálytársammal több év eltelte után találkoztam. Mikor utoljára láttam, még suliba jártunk, középiskolába. A munkahelyem előtt futottunk össze.

-Á, itt dolgozol?

-Igen. És te mit csinálsz?

-Én nem dolgozok, én háziasszony vagyok, két hónap múlva esküvő.

2010. nov. 3. 15:27

Csak így tovább!


Konkrét eseteket is várok:)

21. veledjooo (válaszként erre: 1. - Milena94)
2010. nov. 3. 15:12
... szerintem... "férjvadász" ..hm... először is férj. A férj feladata egy családban elsősorban a családfenntartás.... tehát én férjvadásznak azt nevezném, aki emiatt a "feladat" miatt vadássza a pasit.... tehát lehet pl. férjvadász... elvált anyuka 1-2-3-4-.... kicsi gyerekkel, kicsi keresettel, és a gyerekeknek görcsösen apát, és a családnak egy családfenntartót akar keresni. Én így gondolom... Fiatal lányokról nem nagyon tudom elképzelni, hogy férjre vadásszanak. :D
20. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 19. - Milena94)
2010. nov. 3. 15:08
Hát magadnak.MEg a szemednek.
2010. nov. 3. 15:05

Kedves Castellina!


Sajnos én úgy látom, a férfiak (tisztelet a kivételnek) ezt pont úgy használják fel a nők ellen, mint mi a csábításhoz a push-upos melltartót, bevonzásra...

Tudják, hogy ez szinte minden női szívet meglágyít, hiszen ki nem vágyik legalább a szíve mélyén saját családra, megbízható, hű férjre, erős támaszra, és egy édes közös kisbabára.

A legelvetemültebb szingli is képes változtatni ilyen beetető szövegekért.

Aki meg akarja tenni, az megteszi!!!

Aki dumál, az tudhatjuk, hogy csak dumál.

De akkor kinek higyjünk?

2010. nov. 3. 14:51

az én tapasztalataimban a férfiak azok, akik állandóan a családalapítással jönnek

ők azok, akik megemlítik az összeköltözést, kezdenek beszélni arról, hogyan neveljük majd közös gyerekeinket

én erre rákérdezek, hogy most ez mi? lánykérés?

á nem, csak álmodoznak..

ki érti ezt?

2010. nov. 3. 14:38

Robko mélységesen igazad van...

Értékelnem kellene a dolgok pozitív oldalát is.


Köszi HZSOFI! :)

16. a74de3d08a (válaszként erre: 8. - Milena94)
2010. nov. 3. 14:36

Nem "a férfiak ilyenek", hanem sok ilyen férfi van.... (sajnos)

A sztoriból ítélve ez a fiú nem akar téged elvenni. :-(

És nem vagy férjvadász... :-)

A férjvadász az olyan nő, akinek csak az a lényeg, hogy férjhez menjen...

15. robko (válaszként erre: 13. - Milena94)
2010. nov. 3. 14:34

Hát csak a szobába hányt nem pedig rád:)

különben meg sok mindent egymás fejéhez vágnak az emberek,pedig lehet nem is gondolják ugy,nem 2 napja vagytok együtt ismered a jó és a rossz oldalait is...dönts ez alapján.

14. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 12. - 68b1114f6e)
2010. nov. 3. 14:33
:DDDD.Ez aranyos...:))))
13. Milena94 (válaszként erre: 11. - Robko)
2010. nov. 3. 14:29
Miért Robko?
2010. nov. 3. 14:17

Én is ismerek ilyet.

Most ő a nejem.:)

11. robko
2010. nov. 3. 14:10
szerintem mázlista vagy Milena!
2010. nov. 3. 14:09

Nekem is van barátnőm,aki elég érdekes felfogású.

Az összes babaholmi megvette mikor még pasi sem volt a láthatáron.

Ha lett valakije,azonnal elijesztette,mert rögtön tárgyra tért.

Ma már van gyermeke,de a férfi nem maradt mellette egy percet sem.Olyan kiharcolós fajta,akitől menekülnek,ma már 34 éves,és senki sincs a láthatáron...

9. spinneli (válaszként erre: 1. - Milena94)
2010. nov. 3. 14:03
A férjvadász titulust többnyire a nagyon kétségbeesett nők érdemlik ki.
2010. nov. 3. 14:00

Nagyon köszi lányok!!! Csak így tovább.


Igen, a tetőfokára hágott a romantika...


Más egyebet nem mondanék, mert nem szeretnélek titeket befolyásolni. Ha összegyűlik jó pár hozzászólás, megmutatom neki:)


Valóban rosszul fejezte ki magát. De miért ilyenek a férfiak?


Mellesleg férfiak hozzászólását is várom!

7. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Milena94)
2010. nov. 3. 13:57
Anno 22 éves koromban az én élettársam is ígért fűt-fát,hogy majd közös család,gyerekek,házasság...Mondanom sem kell,úgy szétmentünk,mint a huzat..:) Szerintem aki komolyan gondolja,az nem ígérgeti,hanem egyszer csak oda áll eléd,és megteszi.Az meg rég' rossz,ha azért csinálja,mert te azt mondtad,hogy örülnél egy jegygyűrűnek...Kérdés az is,hogy mennyi ideje jártok,mert azért 3-4-5 év után,25 évesen,mégiscsak eszébe jut az ember lányának a gondolat,hogy lépni kéne tovább..És ettől még nem hiszem,hogy férjvadász lennél.Házasság előtt viszont mindenképp javasolnám az együttélést,az alatt sok minden kiderül a másikról....Ha azt kibírjátok,jöhet az ásó,kapa,nagyharang :)).Nekem férjvadász az,aki már-már betegesen fél attól,hogy sosem fogják elvenni,ezért görcsösen ragaszkodik az épp aktuális partnerhez,foggal-körömmel,és mielőbb igyekszik tető alá hozni az esküvőt.
6. Mia Sara (válaszként erre: 2. - Milena94)
2010. nov. 3. 13:51
Aki mindenáron el akarja vetetni magát. Szerintem az. De a sztoriból ítélve téged nem lehet annak nevezni. A férfiak néha szarul fejezik ki magukat!
5. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Milena94)
2010. nov. 3. 13:50

:O

Nem tudom milyen a férjvadász, de hogy a párod nem egy férj, vagy társ jelölt,legalábbis neked az szerintem biztos:)(

2010. nov. 3. 13:49
"a szülinapi hétvégére kibérelt apartmanba behányt a szobánkba" - :DDDDD Ó,de romantikus...:))))))
2010. nov. 3. 13:49

Na nekem azt hiszem van egy ilyen barátnőm.

Ha nem látom nem hiszem el. Előre megvette az esküvői ruháját, pedig nincs senkije.

Napi több pasival randizik társkeresőről és ha valamelyikkel bejönnek egymásnak 1 hónap múlva el akarja vetetni magát. Nem tudom 20 évesen mi ilyen sürgős??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook