Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az én kutyám ma életet mentett fórum

Az én kutyám ma életet mentett (beszélgetős fórum)


16. 6f773a273c (válaszként erre: 1. - Havran)
2010. nov. 5. 23:39

a kutya már szinte ember.pontosan nem!sokkal jobb mint egy ember:)

"kutya nélkül is lehet élni.de MINEK??"ez egy alapgondolatom

2010. nov. 4. 07:57
Én is szeretnék egy ilyen okos kutyust :)
14. Havran (válaszként erre: 11. - Anyuci91)
2010. nov. 3. 10:13
Hát sajnos hálásnak nem tud lenni,mert se kép se hang azért is esett be,valami katonák hoztak valamit mondta ő,nem is részletezem,elég borzalmas volt az egész.De szerintem az ember nem is vár semmit,ezek ilyen ösztönös dolgok ahol tudunk segítünk.Örülök,hogy igy alakult.Volt egy kis pánik hangulat főleg,hogy egedül voltam itthon.De megoldodott.
13. oliv (válaszként erre: 1. - Havran)
2010. nov. 3. 09:54
De jó! :-)
12. 6bdce19b3c (válaszként erre: 1. - Havran)
2010. nov. 3. 09:51
Puszi neki:)
2010. nov. 3. 09:46
Kedves Havran igen az állatokat meg kell becsülni és ahogy mondtad hasznosak és, ha valami veszélyt jelez arra oda kell figyelni. Az emberi történetekben arról volt szó egy kicsit elkanyarodtam a témától egy aranyos cicáról esett szó, aki egy kislány életét mentette meg, mert sürgős orvosi kezelésre kellett vinni. Jó ösztönnel rendelkeznek őket egyáltalán nem lehet megtéveszteni ez a történet rendkivül megható, gondolom az idős bácsi hálás volt ezért neked és a kutyusodnak. Szívből gratulálok. Üdv. Ágnes
2010. nov. 3. 09:40
Az e'rem amit kuldtem neked es a kutyadnak is szol.Nagyon sok ember visszafekudt volna miutan kirakta a kutyat,had ugasson azert van a szaja.A bacsinak jobbulast!
9. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Havran)
2010. nov. 3. 09:36

De aranyos:))))

Okos kutyát neveltél:)))


A jelzésekre oda kell tényleg figyelni! Nekünk egy ezüst perzsa cicánk van, és azt gondoljuk mindig, hogy nagyon kis buta, de mindig szól, ha valami olyat csinál:) pl. odahány a kosarába. Addig nyávog, amíg nem követem és ő odavezet a problémához. Ráadásként amikor a férjem jön haza munkából, már kb. 5 percel az érkezése előtt jelzi, mert akkor kimegy a bejárathoz, és ott várakozik:))

2010. nov. 3. 09:36

Szuper kutyád van, gratulálok hozzá :)

A bácsinak jobbulást!

7. Havran (válaszként erre: 5. - Roselouis)
2010. nov. 3. 09:29
A nagy fekete kutyim volt az, az utcáról szedtük össsze.Imádom mind a hármat.
6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Havran)
2010. nov. 3. 09:28
grat a kutyádhoz és hogy hallgattál rá
2010. nov. 3. 09:27
Nagyon okos kutya. Megnéztem az adatlapodat, láttam a képeket a kutyusokról,nagyon aranyosak.
4. Havran (válaszként erre: 2. - C95c921ae7)
2010. nov. 3. 09:27
Hát én is most nagyon büszke vagyok rá,mondom is neki.
2010. nov. 3. 09:27

Szerencséje volt a bácsinak!!!

Kérlek simizd meg a kuttyod pocakját a nevemben :)

2010. nov. 3. 09:26
Ez klassz, hogy ilyen kutyád van.
2010. nov. 3. 09:23
Ma hajnalban a kutyám nagyon ugatot a lakásba,meguntam én kiraktam a kertbe,ott is folytatta gondoltam behozom nehogy a szomszédok idegbajt kapjanak.Ekkor hallom a szomszédbácsit a kertbe.Beesett egy 3-4 méter mély árokba.Idős bácsi egyedül él,ha a kutya nem veszi észre ki tudja még meddig lent volna lent a gödörben.Ezt csak azért irtam le,hogy milyen apró véletleneken mulnak dolgok.És még ami fontos ha a kutya jelezz figyeljünk rá mindenkép.Kitudja ennek is mi lett volna a vége ha nem veszi észre a kutya,rossz belegondolni,de egyenlőre szerncsés lett a dolog kimentették a tüzoltók, és már korházban van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook