Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Debreceni fodrászt keresek fórum

Debreceni fodrászt keresek (beszélgetős fórum)


7. Kittycat2 (válaszként erre: 6. - Lilimia)
2010. nov. 3. 08:46
köszi! :))))
2010. nov. 3. 08:40
Ment a privi!
5. Kittycat2 (válaszként erre: 3. - Ildi0325)
2010. nov. 3. 08:23
Köszi! :)
4. Kittycat2 (válaszként erre: 2. - Lilimia)
2010. nov. 3. 08:22
Nagyon hálás lennék érte, légy szíves írd meg! Köszi! :)
3. Ildi0325 (válaszként erre: 1. - Kittycat2)
2010. nov. 3. 08:22

Szia!


Találtam ezt:


Szépség Egészség Center

Debrecen, Vezér u.4/b

Írd be a google-ba. Nem ismerem őket, de ők használják ezt a terméket. Üdv. Debrecenben.

2010. nov. 3. 08:19

Szia!


Az unokatestvérem fodrász, másfél évvel ezelőtt Mátrixot használt, de nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy még mindig, ugyan is nem járok fodrászhoz, hiába ingyenes lenne :)

Amúgy hihetetlenül jól, precízen dolgozik, csak minőségi eszközökkel és termékekkel, emberi áron, és kellemes környezetben. Valamint nem csak okleveles, hanem diplomás fodrász, azaz oktató is.

Ha gondolod priviben megírom a számát.

2010. nov. 3. 08:01
sziasztok, ha valaki ismer olyan fodrászt Debrecenben, aki Matrix termékekkel dolgozik, légyszi adja meg nekem az elérhetőségét. csak néhány hete költöztünk Debrecenbe, és szeretnék találni egy fodrászt, akihez elmehetek hajat festetni. viszont olyan nehezen jött rendbe a hajam a várandósság után, hogy maradnék annál az egy hajfestéknél, amivel eddig az előző fodrászom még Bp-en festette. előre is köszi a segítséget, egyenlőre ilyen szempontból még kicsit "elveszett" vagyok itt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook