Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy legyek kitartó fogyásban? fórum

Hogy legyek kitartó fogyásban? (beszélgetős fórum)


7. b4c2d9392f (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2010. nov. 4. 08:36
Olyan módszert válassz, amit nem nehéz betartani és lehet életed végéig csinálni, plussz sokat segít, ha találsz olyan mozgásformát, ami örömet okoz, és szívesen csinálod. Ki kell kísérletezni. A sport nagyon sokat ad, és sok mindenre megtanít, nem mellesleg könnyebb fogyni, súlyt tartanmi is vele:D Ha még a baba előtt rákapsz, terhesen is lehet lightosabban nyomni.
6. 0871e9979e (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2010. nov. 3. 23:32
Készíts egy kollázst vékony nőkről, és nézegesd, ha éhes vagy. Fene tudja mennyire fog beválni, mivel gyerek miatt akarsz fogyni, és nem azért, mert vékony szeretnél lenni. Remélem összejön, sok szerencsét! ;)
2010. nov. 2. 21:23
hát még 10 kiló kéne ami lemehetne!
2010. nov. 2. 20:59

Tegyél mindenhova babás képeket, és olvass utána, hogy miben befolyásolja a terhességet a súlyfelesleg. Szerintem ez kell adjon erőt a kitartáshoz. A babás képek meg csak simán emlékeztetnek a célodra!

Sok szerencsét!

2010. nov. 2. 20:51

Szia.


Én úgy fogytam le, hogy egyik héten lemondtam a kenyérről, következő héten, a cukorról, és így tovább. Pár hét után elkezdtem tornázni. 12kg ment így le, szépen lassan.

Sok sikert!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 2. 20:50
Az lebegjen a szemed előtt, hogy azért kell kitartónak lenned, hogy minden rendben legyen a terhesség alatt és, hogy egészséges babád legyen!
2010. nov. 2. 20:48

sziasztok!


kisbabát tervezünk a párommal,aminek az év elején nekiállnánk!


viszont van súlyfeleslegem,elég sok!


már 6 kilót fogytam,amit tartok is,még úgy is hogy nem figyelek!


csak nem vagyok elég kitartó!

hogy lehetnék az?


ez a 6 kiló is két nekikezdéssel ment le!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook