Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szűz jegyű fiúk és a szerelem fórum

Szűz jegyű fiúk és a szerelem (beszélgetős fórum)


16. Nirvi (válaszként erre: 14. - Ed3e5d4bf1)
2010. nov. 3. 21:59

Lehet akkor nekünk is össze kéne már házasodni így 7 és fél év után:D:D

Mert a féltékenykedés megy nálunk....mondjuk mind a két oldalról...de próbálom nem túlzásba vinni:D

Talán már ő sem annyira gáz az utóbbi években...főleg azóta, amióta megszületett a kisfiúnk:)

TAlán most már ő is sejti, hogy nem kell más nekem csak ő:D:D

2010. nov. 2. 22:30

Huhú, nekem az exvőlegényem szűz, de rá semmi nem volt jellemző, amit itt leírtatok.

Ő a kivétel, aki erősíti a szabályt. :)

Nem féltékenykedett, egyáltalán nem volt rend- és tisztaságmániás, az érzelmeit igaz ő sem nagyon mutatta ki.

A fogához csak akkor nem verte a garast, amikor róla volt szó.

Mindezek ellenére nem ezért mentünk szét, sőt, mi nagyon jól kijöttünk egymással!

Én Bak vagyok, és állítólag a 2 jegy nagyon összepasszol, bár én nem hiszek a horoszkópban.

2010. nov. 2. 22:17
Jah amióta elvett azóta nem féltékeny....de csak azert mert azt hiszi a babaja vagyok es tulajdona lettem...hehehehehhe !!!De ennek örülök mert megöritett a féltékenykedésével föleg az 1-2 évben (4 eve vagy.egyutt)
13. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 10. - Nirvi)
2010. nov. 2. 22:15
Akkor jóóóóóóóóóóóó!!!!:D én is nevetgélek....mindenki ir valami olyat ami jellemzö rajuk!!!!:)
12. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 8. - Dekoltázs)
2010. nov. 2. 22:13
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ hát azt ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ is ott felejti :D :D
11. Nirvi (válaszként erre: 8. - Dekoltázs)
2010. nov. 2. 21:14

Hát tőlem nagyon is elvárja. Nálunk ez mindennapos téma....Ha én reggel 6-tól éjfélig takarítanék, szerintem neki az sem lenne elég:D:D

De ő maga is megoldja ha kell.

Még az elején volt egy olyan szitu, amikor összejöttünk, hogy elmosogattam a jénait, ő utána odajött, felemelte a fény felé és megjegyezte hogy maradt rajta egy kis folt:D:D

Én majdnem dobtam egy hátast:D:D

Na azért a 7 év alatt sikerült már kicsit betörnöm:D:D

MÁr ennyire nem durva, de azért tényleg nagyon rendmániás.

10. Nirvi (válaszként erre: 6. - Ed3e5d4bf1)
2010. nov. 2. 21:12

:D:D:D

Ezen jót nevettem:D

Felolvastam uramnak is, ő is jót röhögött rajta!!:D:D

Teljesen magára ismert:D:D

2010. nov. 2. 21:07

Szia!

Az én párom is e jegy szülötte. Hát Nirvi írt igaz...nehéz elviselni..néha sikítozni tudnék, még szerencse, hogy nem vagyok olyan típus :)

Több mint 3 éve vagyunk együtt, mindent meg akar adni nekem így is- úgy is.

Rendszerető, lehet néha unalmában csinálja :) Nehezen nyit mások felé, de jó lelkű ember, picit féltékeny (a nagy részét sikerült kinevelni belőle, mert ezzel meg tudott őrjíteni) A szerelmét viszont ki tudja mutatni, sosem okozott neki gondot.

Talán egy szuszra ennyi jutott eszembe...

2010. nov. 2. 21:02

Tényleg a rendszeretetet elvárja tőletek is vagy inkább megoldja maga? :)

Csak azért, mert én néha ottfelejtem a kávéscsészémet! :)

7. dekoltázs (válaszként erre: 6. - Ed3e5d4bf1)
2010. nov. 2. 20:59
:))
2010. nov. 2. 20:58
Szia!!Az en ferjem is szuz!!!Ahhhhhhhh....csatlakozom az elozom szolohoz!! A szerelmet nem tudja kimutatni sot ritkan hangoztatja :( Ha ketten vagyunk vajacska....de ha az annya mond valamit akkor aztan balhe van....anyuka szava neha szent !!!Ha jo hangulataban van barmit megvesz ,de ha nincs meg egy uditot is sajanal:( huseges tipus... celratoro,mindent eler amit akar,tisztasag manias,rendszereto ,neha szoknyat kellene ra adni,
5. dekoltázs (válaszként erre: 3. - Nirvi)
2010. nov. 2. 20:42

Én hallottam, hogy nagyon maximalisták ott is és mindent meg akarnak adni egy nőnek....valami ilyesmire, hogy ez így van e?


És, hogy nem tudja kimutatni az érzéseit, akkor és ott sem vagy csak általában nem egy hősszerelmes típus? :)

Ha túl intim privibe is jöhet a válsz! :)

4. dekoltázs (válaszként erre: 2. - Nirvi)
2010. nov. 2. 20:41
Nekem bármit mesélsz örülnék neki! :)
3. Nirvi (válaszként erre: 2. - Nirvi)
2010. nov. 2. 20:37

Ja bocs....a szerelem:D

Odáig már nem jutottam el:D:D

Állítólag hűséges(remélem is!!!:D)

Mint amint már írtam, ha kettesben vagyunk kenyérre lehet kenni. Nem nagyon tudja kimutatni az érzéseit. Nem szívesen beszél róla. De tudom, hogy szeret, csak valahogy nehezére esik kimutatni:D

Mit szeretnél tudni?:)

2010. nov. 2. 20:35

Az én uram az...:D

Már több mint 7 éve vagyunk együtt, de néha nehéz elviselni:D:D

Alkalmazkodni kell hozzá az tuti!

:):)

Rendszerető(legalábbis az enyém) precíz mint az állat, mindennek meg van a helye(ahogy azt ő kitalálta)...nem a legkedvesebb ember a világon(az én drágám legalábbis:D:D), vagyis idegenekkel. Ha kettesben vagyunk, kenyérre lehet kenni:)

Nem is tudom...sok mindent le tudnék még írni róla:D

2010. nov. 2. 20:31
Aki ismer, ismert szűz jegyben született fiút, férfit az írja le nekem a tapasztalatait. Köszönöm szépen :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook