Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Viszkető pénisz, kiütések - Mi lehet ez? fórum

Viszkető pénisz, kiütések - Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
61. bc257fd221 (válaszként erre: 60. - Kristo_f)
2013. aug. 20. 18:03
:)
60. kristo_f (válaszként erre: 8. - Szasz23X)
2013. aug. 20. 17:36

Amúgy meg orvos mielőtt leszárad"


Mosmá' mindegy, leesik az magátol is



Minek olyan fiatal korban házasodni, ha a férfi nem képes orvoshoz menni, mer' szégyelli magát?


Az meg duma, hogy mindig a férfitöl lehet elkapni és a férfi mindig hordozója

Igen ezek a jellemzőek, de saját tapasztalatombol tudom hogy van kivétel

Ment a sírás nálunk is hogy jaaaj +csaltál

Elmentem "suttyomban" a bőrdokimhoz és urológuhoz

Negativ eredmények

Aztán a további bas**táskor kivágtam a papirt az asztalra

Az nem hiteles, menjek el az ő orvosához

Aha elmentem, újbol negatív eredmény

Na végre csönd lett :)

59. bc257fd221 (válaszként erre: 58. - Dr.borsmacska)
2013. aug. 19. 20:12

Patris tui aures, vos fecistis?


Egyáltalán,hogy lehet komolyan venni egy dokit ezzel a nick-kel?

2012. aug. 3. 00:39

Igen hosszú orvosi pályafutásom alatt, számos ilyen jellegű betegséggel találkoztam. El kell, hogy keserítsem Önt..ez az igen veszélyes FPR (pestifera penis cancer) tüneteit mutatja. Kérem azonnal forduljanak onkológushoz.


Dr. Bors Macska

2010. nov. 3. 16:14

Na akkor most én is eloszlatnék pár tévhitet. Szülészet-nőgyógyászat tankönyvből tanultunk, tehát szerintem nem lehet akkora hülyeség.

A, elsősorban nemi úton terjed....

B, ne keverjük a klasszik gombát (soor) a candidával, közük nincs egymáshoz!

C, fogamzásgátló, antibiotikum, legyengült immunrendszer, felborult hüvely PH okozhat gombát, minden további nélkül. Ellenben ez nem olyan erős gomba, ami tüneteket okoz férfiaknál. (az esetek 95%ban, a többi a kezeletlen gomba, ami eldurvul)

D, A kisgyerekeknél akkor alakul ki gomba, ha nem megfelelő az altesti higiénia (visszafelé törlés, koszos kézzel nyúlkálás, stb, hiszen nekik még nincs normál flórájuk, azonnal fehér gombás-szerű folyással reagál a szervezetük)

E, WC-ről elkaphatod...Amennyiben vagy annyira buta, hogy ráülsz a koszos deszkára, de akkor meg meg is érdemled. Aki meg bemegy, összefogdos mindent, és utána pisil és kitörli a fenekét, az készüljön fel rosszabbra is, mint egy gomba.

F, Uszodában, szaunában, stb. általában a lábgomba terjed... Ha utána gombás lesz valaki, az az esetek 90%ban amiatt van, hogy a klóros víz kicsípte, illetve b@szott normálisan megfürödni és SZÁRAZRA törölni magát...


Nagyjából ennyi. A canesten meg igenis gombaölő, csak éppen nem mindegy milyen gombára próbáljuk alkalmazni. Komolyan gondolja mindenki, hogy ami a lábgombára jó, az jó lesz oda is? Nőnél ha csak a krémet használod, igenis csak tünetmentesít. Erre van a canesten kombi, amiben hüvelytabletta is van. Férfiaknál elég a krém.

Ha eldurvul a fertőzés, akkor igenis ORVOS, mert az erősebb antimikotikumok vénykötelesek.

2010. nov. 3. 13:18
Egy borgyogyasz labor eredmenybol is ki tudja deriteni, es szerintem ha nem akarjatok oda-vissza fertozni egymast, akkor mindkettotoknek el kellene menni orvoshoz. Egyszerubb, persze erzekeny tema, de lehet ez meg rosszabb is.
55. Csibebaby80 (válaszként erre: 54. - Lexi018)
2010. nov. 3. 09:41
sajnos nem csak ott a gomba... szeret megtelepedni a végbél nyílás környékén a gomba, amire nem is gondolna az ember, és onnan fertőzi vissza magát. A kapszula belülről hat, és a körömben, bőrben halmozódik fel, így ott is hat ahol nem is gondolná az ember hogy gomba van...
54. lexi018 (válaszként erre: 53. - Csibebaby80)
2010. nov. 3. 08:57
na jó,ez igaz,de igaza van Dettinek abban,hogy a férfiaknál sikerül a "krémezés".Mivel nekik csak kint van a gomba,a péniszükön,nem belül.És kint sokkal könyebb kiirtani.Nem?vagy én vagyok ennyire hülye?
53. Csibebaby80 (válaszként erre: 51. - Detti022)
2010. nov. 2. 21:26
de nem tudod az összes gombát kiölni krémmel, ezért gyakori a gomba újra megjelenése
52. Csibebaby80 (válaszként erre: 50. - A0c1361e44)
2010. nov. 2. 21:23
nem kell rá ülni, de van aki azzal a papírral töröl, amit oda van készítve a tartóba...
2010. nov. 2. 21:19

én nem tudom,de ha nem használ a krém,majd elmegyünk dokihoz.De az hülyeség,h csak tünetmentessé tesz,ugyanis a canesten az gombaölő szer,és nem tünet enyhítő.Reméljük a legjobbakat.

Szerintetek mennyi nap alatt kell h hasson?

50. a0c1361e44 (válaszként erre: 49. - Csibebaby80)
2010. nov. 2. 21:19

Wc-n is?????

Hát nem tudom. Ép eszű ember csak otthon ül rá a wc-re, aki meg megteszi és ott kapja el megérdemli....

49. Csibebaby80 (válaszként erre: 48. - A0c1361e44)
2010. nov. 2. 21:17
hibás volt, amit olvastál, ha csak nemi uton lehetne elkapni, akkor a gyerekek se kapnák el,és nem lenne olyan gyakori betegség... Abban igaza volt az írásnak, hogy nemi úton is terjed, ezért kell a partnert is kezelni, ha gombás valaki.
2010. nov. 2. 21:03
Én azt olvastam, hogy tévhit, hogy a nők elkapják a wc-n, stb. Ők is pont úgy kapják el, mint a férfiak. Nemi úton. A legyengült immunrendszer, hormonális változás felelős érte.
47. Csibebaby80 (válaszként erre: 40. - Detti022)
2010. nov. 2. 20:51
van egyszerübb a kence-ficénél... doki ír kapszulát, 1, 3, 8, 15. nap beveszitek,se neked, se a párodnak nem lesz gondotok vele, nem lesz a fehérnemű és más se krémes.
46. cb82b220ce (válaszként erre: 26. - Detti022)
2010. nov. 2. 20:50
Addig míg nem megy dokihoz oda-vissza fogjátok egymásnak adogatni.
2010. nov. 2. 20:49

Mielőtt még mindent visszaolvasnék.

Nőgyógyász mondta...nem kitaláltam. Simán úgy is el lehet kapni egy fertőzést, hogy megfogsz egy wc kilincset amit előtte egy gombás fertőzött fogdosott és odanyúlsz. Ez éppen elég.

2010. nov. 2. 20:32
együtt vagyunk 5éve,és maximálisan megbízom benne.Szóval erre még gondolni sem godolok,ugyhogy ti se támadjatok ezzel,lécci.Mert nem az volt a kérdés,h megcsal e vagy nem.Nem kell egyből ekkora baromságra gondolni,jó a kapcsolatunk,oka sincsen rá,ideje meg mégkevésbé.
2010. nov. 2. 20:31
együtt vagyunk 5éve,és maximálisan megbízom benne.Szóval erre még gondolni sem godolok,ugyhogy ti se támadjatok ezzel,lécci.Mert
2010. nov. 2. 20:26
Meglepődnék, ha elmondaná, ha orvoshoz sem megy :)
2010. nov. 2. 20:24
ja,és biztosan nem csal meg.Ez kismilliád százalék:)
2010. nov. 2. 20:23

Köszi.

Hát kenegeti,de ma elfogyott,ugyhogy holnap vesz majd egy original csomagot.Mondzam neki,h ezt mondja el szépen a patikában,mert lehet h ott mondanak valami hasznosat.

39. Szasz23X (válaszként erre: 37. - Detti022)
2010. nov. 2. 20:21
akkor rajta is segítenie kell a canestennek. Ha esetleg annyira erős a fertőzés, hogy nem segít, akkor tényleg orvos. És addig no szex, vagy csak óvszerrel! :) jobbulást
2010. nov. 2. 20:21
Ha többször is volt már gomba, akkor mindenképpen el kellene neked is, és párodnak is menni orvoshoz!
2010. nov. 2. 20:17
nem,nem voltam.De egyértelműen gomba volt,nem először találkoztam vele magamon,szóval ebben biztos vagyok.
36. Szasz23X (válaszként erre: 35. - Detti022)
2010. nov. 2. 20:14
Most hülye kérdés: Te egyáltalán voltál orvosnál? Hogy mi volt ez Nálad? Mert bocs, de ha nem, akkor akármi is lehetett.
2010. nov. 2. 20:13

1hete múlt el...de attól még kiirhattam a kérdést,mivel soha életemben nem találkoztam ilyennel..


remélem segít a canesten.Mennyi idő után várható javulás?

34. Szasz23X (válaszként erre: 33. - Nusi85)
2010. nov. 2. 20:11

tutira :)))


Mondjuk eleve nem értem a kérdést, ha a kiírónak is volt baja...Akkor UGYANAZ LEHET EZ...

33. nusi85 (válaszként erre: 27. - Szasz23X)
2010. nov. 2. 20:10
Dehogy Szasz! Az sokkal durvább dolgot művelt volna vele!:D
32. Szasz23X (válaszként erre: 26. - Detti022)
2010. nov. 2. 20:10
bocs. 1 hete volt vagy egy hete múlt el???
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook